Best of Beauty 2019

Estée Lauder

Ár:   9400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A könnyű, összetett hatású krém tartósan hidratálja, miközben bizonyított hatású antioxidánsainkkal védi is a bőrt. Szabályozza a felszínre jutó olaj mennyiségét, így a bőr mindig friss marad.

4 árnyalatban kapható.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Dimethicone eo I szil 1 0Benzophenone-3 f Butylene Glycol h 1 0Pentylene Glycol Phenyl Trimethicone szil Glyceryl Stearate eo I euBehenyl Alcohol eo I al Trioctyldodecyl Citrate eo Polymethylsilsesquioxane szil Octyldodecyl Stearoyl Stearate eo 0 0PEG-40 Stearate ti I eu Polyglyceryl-10 Pentastearate Titanium Dioxide f 0 0Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Polygonum Cuspidatum Root Extract a Thermus Thermophillus Ferment Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Fumaria Officinalis (Fumitory) Extract Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract Hydrolyzed Rice Bran Extract Laminaria Saccharina Extract Hydrolyzed Rice Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Artemia Extract Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Cholesterol eo I eu 0 0Caffeine Propylene Glycol Stearate ti Octyldodecyl Neopentanoate eo Polyglyceryl-6 Polyricinoleate eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sucrose h Glycerin h 0 0Sodium Stearoyl Lactylate eu Linoleic Acid eo Lecithin eo I eu Squalane eo 1 0Sodium PCA h 0 0Urea h Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Ergothioneine a Sodium Dehydroacetate ta Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sorbitan Laurate eu Sodium Hyaluronate h 0 0Citric Acid kh Propylene Glycol Laurate ti Glycyrrhetinic Acid gy Trehalose h Polyquaternium-51 Hydrogenated Lecithin eu Fumaric Acid Alumina Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/ Glycerin Crosspolymer Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Cyclodextrin Nordihydroguaiaretic Acid a Ascorbyl Tocopheryl Maleate a I eo Xanthan Gum ti I eu Stearic Acid eo I eu 2 0Silica Parfum / Fragrance i Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride a Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Mica Ferric Ferrocyanide sz Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz CI 42090 sz

Ár: megegyezés szerint , Eladó: edusi
Állapot: új,1-szer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: posta, személyes átvétel
potyike

2019. május 9.

Szeretem 4 és fél csillag, legalább 4 dobozzal elhasználtam már (2 bb-t használok párhuzamosan). Kézzel lehet a legkönnyebben és legszebben felvinni. Nem zsírosít, nem szárít. Tudom ajánlani. Negatívum, hogy elég sűrű és több kell belőle, mint a másik bb-mből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

Amea

2018. december 31.

Sokadjára veszem újra, pedig a kencéim nagy részét a koreai kínálatból válogatom össze. A BB viszont nálam pont a határvonalon egyensúlyozik a dekorkozmetikum és a bőrápolás között. Míg télen a halovány bőrön jól mutat a sápatag koreai bb egy lehelletnyi pirosítóval, nekem tavasztól késő őszig kell valami egészségesebb arcszín. Pontosan ennyivel tud többet ez az Estée BB. Fedése alig van, de gyönyörűen egységesít és ad egyfajta ragyogást. Nem matt a finish, hanem szép, visszafogott bőrfény, amit igazán csak 35-40 felé kezd el igazán értékelni az ember. A huszonéveseknek nem is ajánlanám még, oda nem kellenek ezek a trükkök, egy jó bőrápolási rutin is elég ;)
Alapozó helyett használom hétköznapokra, korrektorral megtámogatva. A fedése minimális, nagyon természetes a hatása. Ennek a krémnek az állaga sűrűbb, mint a legtöbb BB, nekem eloszlatásra az vált be legjobban, ha hidratált bőrre kézzel viszem fel, majd a végén nedves sminkszivaccsal finoman átütögetem, így nem marad a szivacsban a javarésze és nem lesz foltos-csíkos a végeredmény.
Az illata uborkás, megszokható, nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Az illata uborkás, megszokható, nem zavaró.

Whosthatfitgirl

2018. december 15.

Hát nem tudom....nagyon nem győzött meg...olyan semmilyen nekem. A sok pozitìv vèlemèny miatt rendeltem meg, szerettem volna mèg egy minősègi kis BB-t az Inglot-os szìnezett krèmem mellè.
Nagyon sűrű a krèm, az illata az Estee-s uborkás, amit imádok! 😊 A felvitelère nem tudom melyik a legjobb megoldás, kèzzel maszatolásnak érzem, ecsettel olyan, mintha alapozó lenne a fejemen, szivaccsal felkenve meg az az èrzèsem, hogy eltűnik kb...
Szóval emiatt nem tudom kedveljem-e. A szìne (light) megfelelő, estère nem szárįtja ki a bőröm, tènyleg táplál.
Szóval mèg küzdünk, barátkozunk....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Szóval mèg küzdünk, barátkozunk....

Valentina0930

2018. október 25.

Talán a legjobb BB krém, amit használtam, 2-szer vettem meg eddig. Kellemes szőlős illatot érzek, az árnyalat jó, nem hagy maszk-szerű érzést. Egy csillagot levonok az összetevők miatt, szerintem ezt kevesebbel is ki lehetne hozni. Az első flakon elhasználása amúgy hosszúra nyúlt, ott részben kettéváltna termék vízre és minden másra. Akkor a kézfejemen kevertem picit össze. Most igyekszem már nem sminkelni, de ha vennék BB-t, ez lenne az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

edusi

2018. október 18.

Még tavasszal vásároltam a shiesido és az esteé lauder BB krémek között vacilláltam, de végül az állaga alapján döntöttem emellett. És hát...nem bántam meg, nagyon szeretem biztosan újra fogom venni ha elfogy.Nyáron nem használok semmit az arcomra ezért arról nem tudok véleményt mondani.T zónában zsírosodik az arcom, egyébként vízhiányos a bőröm, amit ez a krém tökéletesen hidratál.A homlokomra szoktam púdert tenni a bb krém fölé, így tökéletes és nem fénylik át órák múlva sem.Enyhe fedése van ami számomra elég is mivel nincs nagy bőrhibám, a kisebb foltokat eltünteti szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Ziggytwig

2018. szeptember 10.

Borzalmasan csípi a szememet, ha egy icipici is beleèr a nap során. Pedig egyébkènt jó lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Mimiti

2018. július 1.

Tavaly nyár óta használom meleg időben, és abszolút bevált. Tényleg BB krém, tehát óriási fedést ne várjon tőle senki, de nagyon szépen egységesíti a bőrömet, és ami nálam nagyon fontos: nem irritál. Sajnos jó néhány BB krémmel befürödtem már, úgyhogy nálam abszolút megéri az árát.
Nem nehezíti el a bőrömet, nem emeli ki a pórusaimat, az illata is tetszik. Hatalmas plusz pont a fényvédő faktor.
Két problémám azért van vele: egyrészt az, hogy három darab színt lehet választani, amiből a legvilágosabb is a nyári (de legalább valamennyire lebarnult) bőrszínemhez passzol; másrészt, hogy gyakran "kifényesedek" tőle, de utóbbit általában púderrel orvoslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

leila0803

2018. február 24.

Nagyon szep, osszefuggo borkepet varázsol. Minimalis fedessel bir, ugyhogy inkabb a porusokat fedi el legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 24.

Kaboo

2018. január 26.

Nem akarom bántani de nagy fekete pont tőlem neki. A csomagolás teljesen rendben van. Az állaga már már kenhetetlenul sűrű. Mind ecsettel mind szivaccsal hosszú ideig tart eldolgozni ugy, hogy tényleg szép csík és folt mentes legyen az összkép. Nem irritálja az arcborom de a szemem könnyezik tőle. Cseppet sem voltam elégedett a színével elütően rózsaszín az én boromhoz képest. Két pont de csak a márka tisztelete miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

brenata

2017. december 23.

Nyáron ezt a könnyű BB krémet használom, télen pedig a Double Wear alapozót. A bőrömnek beváltak az Estee Lauder termékek. Nem nehezíti el a bőrömet nyáron, bár nincs is olyan fedése mint a Double Wear-nek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Ergothioneine, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Nordihydroguaiaretic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Trioctyldodecyl Citrate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Cholesterol, Octyldodecyl Neopentanoate, Linoleic Acid, Lecithin, Squalane, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Cholesterol, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Sodium Stearoyl Lactylate, Lecithin, Isopropyl Titanium Triisostearate, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Stearic Acid
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Propylene Glycol Stearate, Polysorbate 20, Propylene Glycol Laurate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ferrocyanide, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 42090
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Squalane eo 1 0

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.