Estée Lauder

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2015. október 17.

Ár:   21 000 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A legdrámaibb bőrmegújító jótéteményeinket nyújtó szérum gyorsan hat.A pórusok mérete azonnal 1/3-ával csökken. A bőr puha és sima érzetűvé, rendkívül tisztává és egyenletes tónusúvá válik.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Dimethicone eo I szil 1 0Polysilicone-11 szil Acetyl Glucosamine h Sodium Lactobionate Morus Nigra (Mulberry) Root Extract Yeast Extract a Serenoa Serrulata Fruit Extract Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract Scutellaria Baicalensis Extract Castanea Sativa (Chestnut) Seed Extract Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Lavandula Angustifolia (Lavender) Amorphophallus Konjac Root Powder Caffeine Laminaria Saccharina Extract Tocopheryl Acetate a I v 0 0Salvia Sclarea (Clary) Extract Sodium Hyaluronate h 0 0Coriandrum Sativum (Coriander) Citrus Grandis (Grapefruit) Cholesterol eo I eu 0 0Glycerin h 0 0Ethylhexylglycerin Squalane eo 1 0Polyethylene Isopentyldiol Phenyl Trimethicone szil Isohexadecane eo Polysorbate 20 ti I eu 0 0Pantethine eo I v Methyldihydrojasmonate Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Polysorbate-80 ti I eu 0 0PEG-8 h Ethyl 2,2-Dimethylhydrocinnamal i Phospholipids h Palmitoyl Oligopeptide pep Butylene Glycol h 1 0Magnesium Ascorbyl Phosphate a I v Glyceryl Polymethacrylate Sodium Glycyrrhetinate Nordihydroguaiaretic Acid a Chlorphenesin ta Phenoxyethanol ta Limonene i Linalool i CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz

TakacsMelinda

2019. március 22.

Masodszor alltam neki hosszu tavon hasznalni.
A porusokon segit, de az osszehuzas nekem meresz kifejezes ehhez. Mai fejemmel akkor kezdenem el hasznalni amikor meg nem latvanyosak a porusaim:)
Az arcomat viszont annyira finom tapintasuva teszi, aminek parja nincs

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Masodszor alltam neki hosszu tavon hasznalni.
Az arcomat viszont annyira finom tapintasuva teszi, aminek parja nincs

primadonna

2018. október 19.

Tág pórusú bőrre ennél jobb sminkalap nem létezik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Tág pórusú bőrre ennél jobb sminkalap nem létezik!

kovacskatyi

2018. március 12.

Felkenés után közvetlenül selymes tapintású tőle a bőröm, és alapozó alá ideális, könnyű krémnek tartom. De ezen kívül semmi pozitív hatását nem észlelem, ehhez képest irreálisan drága. Szerencsére ajándékba kaptam, biztos, hogy nem venném meg ezzel a tapasztalattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Fanfarsang

2017. november 11.

Ez a kis krémecske sajnos semmit sem ér! 25ezer forintért legalább hidratálhatna, de még azt sem. Mindig kell hozzá hidratãlót is használnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

meivllaa

2017. április 22.

A vegyes bőrűeknek a csodaszere! Kombinált egyszerre zsíros és vízhiányos a bőröm, 3 éve találtam meg ezt a nagyszerű szérumot. Először a már kizsírosodott fénylő homlokon próbáltam ki és kb fél óra alatt eltűntette a csillogó olajos felületet. Pattanás, kozmetikai kezelés utáni gyógyulást is szépen meggyorsítja. Leggyakrabban éjszakára szoktam felkenni a legnagyobb hatékonyság érdekében. Sajnos nagyon drága, de még csak hozzá hasonló készítményt sem találtam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

SophieBalogh

2016. október 4.

Ez egy fantasztikus termék! Isteni bőrkiegyenlítő hatása van! A tág pórusokra nagyon jó, mattít, én többnyire nyáron használom. Enyhe filmréteget képez, de nem zavaró. Bő két éve változtattak a szérumon, ezért írhatták alattam a többiek, hogy más lett. Van egy kifejezetten zsíros, pattanásos bőrre való verzió a Clear Difference.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Rinella

2016. szeptember 30.

A legjobb EL krém! Nagyon drága, emiatt néha én is próbálkoztam más termékekkel, márkákkal. De egyik se ér ennek a krémnek a közelébe se. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

kneva

2016. június 25.

Több üveggel elhasználtam belőle az évek során. Az elsőt még 2008-ban vettem külföldön, Daywear-el használtam és teljesen le voltam döbbenve a hatásától! reggel-este felkentem és a pórusaim szinte teljesen eltűntek, mintha lecsiszolták volna a bőröm felszínét! DE: kb 2010-körül változtattak valamit az összetételén, ha lemosom a sminkem, a bőrképem változatlan, a pórusokat látszólag fedi el csupán...most is van belőle, Daywear BB alá szoktam kenni nappalra. Úgy érzem sajnos, hogy nem hozza azt a hatást, amit régen, úgyhogy 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

Tamara87

2016. május 9.

Elhasználtam egy 30 ml-s kiszerelést. Hát szeretlek EL meg minden, de ez pénzkidobás volt. Pórusos vagyok sajnos, orr - orca tájékon, biztam benne, h legalább minimálisan segiteni fog. Sajnos nem... Abszolút semmilyen hatást nem tapasztaltam, azon kivül, h szép összképen ad az arcnak, ha smink alatt van. De ha már szebb összképnél tartunk, akkor inkább az Even Skintone Illuminator jobb, abból volt kis testerem. Smink alatt szépet mutat, ragyogóbb arc, csillámporos beütéssel :) Nyárra, szépen lebarnult TISZTA arcra remek alternativa lehet :) Ez a termék viszont 5/1...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Sultana

2016. március 23.

Az ára elképesztően magas! Viszont nekem eddig még ez a cucc vált be legjobban. Selymes tapintatú és egyenletes lesz tőle a bőröm és könnyen tudok rá sminkelni. Nem mondom, hogy nem fényesedek ki napközben, de kevésbé és csak hosszabb idő után. Kevesebbet kell korrigálni napközben. Imádom, csak az árától dobom el a hajamat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Nordihydroguaiaretic Acid
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Acetyl Glucosamine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Glycerin, PEG-8, Phospholipids, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Pantethine, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Felületi hártya képző anyag.

Fehér kristályos por, mely talán tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. Paula Begoun külön kiemeli azt az összetevőről, hogy nincs olyan kutatás, ami arra utalna, hogy hámlasztó hatása lenne.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Fűszernövény, amit leginkabb illatanyaga miatt használnak a kozmetikumokban, potenciális bőrirritáló. Paula Begoun szerint lehet, hogy van baktérium és gombaellenes hatása is.

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Licorice növényből előállított összetevő. Hogy mi a funkciója a kozmetikumokban, arról a neten nincs információ.

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)