Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2018. február 26.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az új erő a gravitáció elleni küzdelemben. Ez az Acetyl Hexapeptide-8 tartalmú formula látható javulást biztosít az arc több területén – az állkapocs mentén, az orcákon, a szemek körül, és még a makacs nevetőráncokon is – a fiatalosabb megjelenés érdekében. A bőr azonnal ragyogóbb, hidratáltabb lesz, hosszabb távon pedig simább, teltebb, puhább és feszesebb. Az arc kontúrjai határozottabbá válnak, a ráncok és vonalak drasztikusan csökkennek.

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Caprylic / Capric Triglyceride eo Glycerin h 0 0Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane ti I eo I h I szil Polysorbate 20 ti I eu 0 0Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Polysilicone-11 szil Mangifera Indica (Mango) Seed Butter Phoenix Dactylifera (Date) Fruit Extract Pisum Sativum (Pea) Extract a Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Crithmum Maritimum (Sea Fennel) Extract Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Commiphora Mukul Resin Extract Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract Chlorella Vulgaris (Dermochlorella Algae) Extract Laminaria Saccharina Extract Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols eo Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract Algae Extract eo I h Hypnea Musciformis (Algae) ExtractSigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract gy Acetyl Glucosamine h Caffeine Gellidiella Acerosa Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Sodium Hyaluronate h 0 0Lactic Acid h I kh Propylene Glycol Dicaprate eo Saccharide Isomerate h Methyl Gluceth-20 h Ethylhexylglycerin Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Caprylyl Glycol eo I h Isohexadecane eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Glyceryl Polymethacrylate Sodium Polyacrylate Starch Squalane eo 1 0Sodium PCA h 0 0Urea h Zea Mays (Corn) Kernel Extract Whey Protein Palmaria Palmata (Dulse) Extract Polysorbate-80 ti I eu 0 0Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Triolein eo Hydrolyzed Rice Extract Linoleic Acid eo Trehalose h Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Glucosamine HCL Phospholipids h Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Polyquaternium-51 Palmitoyl Hexapeptide-12 pep Ergothioneine a Aminopropyl Ascorbyl Phosphate a I v PEG-8 h Phytosteryl Canola Glycerides Pentylene Glycol Oleic Acid eo I eu Palmitic Acid eo I eu 2 0Xanthan Gum ti I eu Parfum / Fragrance i Sodium Hydroxide Citric Acid kh Silica Calcium Chloride Stearic Acid eo I eu 2 0Dipropylene Glycol i Sodium Palmitoyl Proline Disodium EDTA BHT a I ta Potassium Sorbate ta Phenoxyethanol ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz Iron Oxides sz 0 0

veniko12

2019. március 23.

Barátom anyukájától kaptam kis kiszerelésben még karácsonyra, és még mindig van belőle. Nem használom mindennap, nekem még nem is kell, de heti 2x esténként bevetem hidratáló krémmel, és másnap reggelre sokkal simább bőrrel kelek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

szeliger

2019. január 1.

7 ml kisebb kiszerelésben használtam, az őszi neszesszerakcióban jutottam hozzá. Szorgalmasan kivártam az év legsötétebb hónapját, mert mindenhol virít a figyelmeztetés, hogy fényvédőt kötelező mellé használni. Szóval, nehogy baj legyen, a természet rendjét is bevetettem, meg persze fényvédős termékeket használtam, de extra fényvédőt nem kentem rá. A reggeli rutinba építettem be, keskeny fecskentővel nyertem ki a flakonból az adagot, alkalmanként 0,2-0,3 ml mennyiséget, merthogy ehhez a kisebb mintához semmiféle adagoló nem járt. A szérum gyöngyházas, halvány barackos árnyalatú, jellegzetes illat nélkül, valami kis vegyi illatot áraszt magából, de ez elhanyagolható.
Egyébként pedig csodaszer. Már az első nap után látni a hatását, rendszeres használat mellett nagyon szép, kisimult bőrt eredményez. Nekem két hét használat után utazás miatt egy hét szünet következett, rögtön észrevettem, hogy kimaradt. Nem találtam olyan kecét, amivel összeveszne és a magasabb szilikontartalma ellenére sem csúszik le róla a smink.
Teljes elégedettséggel használtam, az érettebb bőrű korosztálynak jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

Wey1122

2018. május 24.

40 felè közeledve ùgy gondoltam èlni akarok a 21 szàzad legùjabb vìvmànyaival.Bevallom mèg sokàig szeretnèk fiatalos bőrrel èlni.Lehetősègem adott nagyon akciòssan megvenni,mèg ìgy is egy vagyon volt. Homlokomon èvek òta van 3 baràzda ès a szàm körül is volt valami ràncoska. Őt hasznàlom a nappali szèrumkènt èjszakàra az Einlighten termèkcsalàdot.Többen megdìcsèrtek az utòbbi hetekben mit csinàlok az arcommal mindig olyan kisimult 😊😎Hàt ő az èn kis titkos cinkostàrsam :) Illata friss ,fehèr szèrum ami könnyen ès gyorsan beszìvodik. Lancome Visionare krèmet hasznàlom mellè ès szèpen működnek együtt jò rà sminkelni. Pattanàst ,irititàciòt nem okozott ,csomagolàs igazi luxus a pumpa jòl ès szèpen adagol :) Tuti ha elfogy az 50 ml ùjraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopheryl Acetate, Ergothioneine, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Algae Extract, Acetyl Glucosamine, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Saccharide Isomerate, Methyl Gluceth-20, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Urea, Acetyl Hexapeptide-8, Trehalose, Glycine Soja (Soybean) Protein, Phospholipids, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate

Emolliensek: Dimethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Algae Extract, Propylene Glycol Dicaprate, Caprylyl Glycol, Isohexadecane, Squalane, Triolein, Linoleic Acid, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Oleic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Polysorbate 20, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polysorbate-80, Oleic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Stearic Acid
Szilikonok: Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polysilicone-11
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Polysorbate 20, Polysorbate-80, Xanthan Gum
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Parfum / Fragrance, Dipropylene Glycol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides
Tartósítószerek: BHT, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Térfogatnövelő segédanyag.

Squalane eo 1 0

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.