Eveline Cosmetics

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: TOMkos, Módosítva: 2019. július 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Koncentrált ránctalanító nappali-éjszakai arckrém 3% csiganyál szűrlettel.

• A PEP-7REPAIR™ legújabb generációs összetevővel. Fiziológiailag stimulálja a bőrmegújuló mechanizmusokat ás biztosítja a bőr feszességének és rugalmasságának javulásást és a bőr általános megujuló képességét.
  • A Neo-DNA komplex és a PEP-7REPAIR ™ stimulálják a regenerálódás folyamatának megfelelő ütemét, így a bőr feszesebbé és rugalmasabbá válik.
  • Az ARGATENSIVETM azonnali feszesítő hatású és kiegyenlíti a finom mimikai vonalakat.