Best of Beauty 2019

Eveline Cosmetics

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: napkori, Módosítva: 2011. június 5.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aktív hatású arckrém napozáshoz, illetve a napsugárzás káros hatásaival szembeni mindennapi védelemhez. A termék a napsugárzással szemben fokozottan érzékeny személyek számára kifejezetten ajánlott. Az UVA-, illetve UVB-szűrők legújabb generációja, valamint béta-karotin tartalma intenzíven véd a napsugárzás káros hatásaitól. Erősíti a bőr önvédelmi rendszerének aktivitását. A krém hidratáló összetevői védik a bőr mélyebb rétegeinek kiszáradását. A termék használata napozás, illetve napon tartózkodás első napjaitól kezdve ajánlott és javasolt érzékeny és napallergiára hajlamos bőr esetében is. A termék használata javasolt anyajegyes, szeplős és nappal szemben különösen érzékeny bőrre is.

Aktív összetevők: UVA /UVB-szűrők, kakaóvaj, hialuronsav, ratanhia-kivonat.

Albertina

2018. július 11.

Upd. : Levonok 2 csillagot, mert ha víz éri kifehéredik, és borzalmas lesz. Nem fürdésre gondolok, elég 1 csepp víz a kerti locsoláskor pl., vagy egy kis izzadás. Kidobtam.

Meg kell védjem! :) Sűrű állagú, de ha kicsit megmelegszik a bőrön, szépen eloszlatható. Igaz fénylik, nem matt, de nem zsírosítja a bőrt, nem okoz pattanásokat, nem tömíti el a pórusokat. Az Eveline mattító bb krém + Essence matt púder kombót nem zsírosítja át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

ebabucci

2017. augusztus 18.

Féltem tőle, hogy csípni fogja a szemem, de eddig nagyon jól szerepelt. Meglepően jól oszlatható, és pár perc múlva nem is csillog nagyon, én púdert szoktam rá tenni, és több órán át kitart. Nincs üvöltő illata sem, nem is darabosodik eldolgozás közben, nem okozott még pattanásokat.
Nem tudom, hogy újra venném-e, de simán spóroltam vele 7000 Ft-ot (Uriage termék lett volna a másik választás).
Összetevők elég riasztóak, remélem a gyártó dolgozik még rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Összetevők elég riasztóak, remélem a gyártó dolgozik még rajta.

LittleSpark

2017. július 11.

Nekem bevált. Kedvelem az illatát. Állagra sűrű és nehéz az elején eloszlatni aztán végül szépen beilleszkedik a bőrbe. Szoktam olyan 5-10 percet várni mielőtt alapozni kezdek így nem csúszkál sem az alapozó sem a bb krém. Túlságosan nekem nem szokott átfényleni max egy egészséges csillogás lesz a bőrömön a nap végére. Nem okozott szerencsére irritáció és pattanásokat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

anna990

2016. augusztus 4.

Kézkrémnek szántam nyárra, amit magammal hordok, elfér a táskában, stb. Az ember azt hinné, hogy egy arcra szánt fényvédő ilyen célra teljesen megfelel, de ez a termék konkrétan használhatatlan. Nem szívódik be, egy zsíros réteget hagy a bőrön, amit leizzadsz, lefolyik, mert a cucc nem vízálló. Néhány esélyt adtam neki, de végül mindig le kellett mosnom magamról rövid időn belül, mert nem bírtam elviselni, hogy összekenek mindent, amit megfogok. A felkaromon irritációt okozott. Szerintem leválasztó anyagnak fogom használni gipsznegatívokhoz, hogy ne vesszen kárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Matilda

2016. július 17.

Update: Ne vegye meg aki jót akar! Anyukám is kipróbálta és a tesóm is és mindketten kipattogtak tőle. Borzalom, 0 csillag.

Nehéz krém, nagyon csillog tőle a bőröm és sajnos egy pillanat alatt lefolyik arcomról a nagy melegben, arról nem is beszélve, hogy kipattogtam tőle. Szerintem a karomra, vállamra elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

NadjaBlue

2015. július 18.

Csak ott használtam az arcomon, ahol szárazabb a bőröm, így homlokra például nem mertem használni, mert féltem, hogy pattanásos lenne tőle. Kissé nehéz, nehezen szívódik be és nagyon erős naptej illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

manulka

2015. július 1.

Nem tudom, meddig tart ez az idilli állapot, de nálam ez 5 csillagocska jelenleg, pedig az összetevői alapján menne a kukába rögtön. Olyan bőrtípusom van, hogy már ettől az inci elolvasásától eltömőnek a pórusaim. Ingyen se kellett volna, de pár hete leégettem az egész arcomat akneroxiddal, és nem találtam más fényvédőt, amiben ásványi olaj lenne, sajnos ilyenkor nekem csak az jó (télen szoktam hámlasztani). Többször újrakentem a nap folyamán, hogy biztosan védjen, az előző réteget mindig le kell mosni, mert a fizikai fényvédő része ott marad. A bőröm egy hét alatt rendbejött, most csak reggel kenem fel, egyre kevésbé akar felszívódni, de egy kis púderrel elmegy. Nagyon tetszik benne, hogy látom a fehér réteget kenés közben, nem nano titán-dioxid van benne, talán ettől van egy kis fedése is, ugyanis mióta ezt használom nem használok alapozót, én, aki 12 éve 1x, ha lementem "meztelen" arccal a boltba, igaz fehér bőrű vagyok és nem zavar, ha fehérebb az arcom is és nem barnul. Nagyon furi termék. Most jön majd a második hőség hullám, meglátom, hogy viselkedik. Kéne egy blogposzt a krémmánia legalja termékeiről, mint ez:) ott mazsolázhatnék, hátha találok még csodaszert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

mozartkuglof

2014. szeptember 13.

Annyira azért nem szörnyű.Tényleg nehéz kicsit,mert hát mégiscsak intenzív fényvédő,emiatt nehéz elkenni,de ez nem csoda.Ha belefolyik a szemebe az izzadtságtól,kicsit csíp,ezt nem szeretem egy krémnél,nem szabadna így lennie.A nap ellen tényleg véd,de szerintem nem hidratál kifejezetten,délután azért már várom,hogy lemoshassam.Egynek el lehetett használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Ency

2014. április 30.

Kuka !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 30.

Kuka !

odelnyul

2014. április 29.

Szörnyű! Igazán próbálkoztam, de minden egyes alkalommal pattanásos/kiütéses lettem tőle. Még a mellkasomon is. Nemhogy arcra nem lehet használni, de sehova sem!

Végül, 3 hónap után, kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Végül, 3 hónap után, kidobtam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Tripeptide-1

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Laureth-7, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Fényvédők: Octocrylene, Titanium Dioxide, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Laureth-7, Polysorbate 20, PEG-20 Glyceryl Laurate, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellol
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.