FC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: grizus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Asztrid

2014. november 24.

Vegyesek a benyomásaim az emulziót illetően. Valóban olyan az állaga, mint egy alapozóé. Mikor megvettem, emlékszem aznap este hivatalos voltam egy színházi előadásra, és vacsorára. Készülődés közben, gondoltam gyorsan letesztelem és magamra kentem. Éreztem, hogy tényleg feszül a bőröm. Rögtön a beszívódás után kentem fel a szokásos hidratálómat, majd jött volna az alapozás. De csak jött volna. Az alapozóm ugyanis rémesen becsomósodott, pedig még soha nem csinált ilyet, és a vége az lett, hogy egyszerűen le kellett mosnom magamról az egészet. Nagyon nem örültem neki, emlékszem, mert így is időhiánnyal küszködtem...Utána még többször megpróbáltam, hátha, de ugyanígy jártam.
Összefoglalva: szerintem az emulzió valóban feszesit, de sajnos úgy, hogy egy réteget képez az arcon, amire nem lehet rámenni semmivel, tehát csak önmagában használható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

grizus

2013. május 24.

Tavalyelőtt nyáron vettem meg ezt a kencét. Mit mondjak, fura egy krém. Egy alapozóhoz hasonló réteget képez, ami a ráncokat van hívatva eltüntetni. Mit mondjak, fura egy megoldás. Nem szeretem az ilyen kitalációkat, ezért nem kap sok pontot, meg jó drága is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Propylene Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Algae Extract, Caprylic / Capric Triglyceride, Humulus Lupulus (Hops) Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Triethanolamine, Polysorbate 20, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Triethanolamine, Polysorbate 20, Sodium Polystyrene Sulfonate
Illatanyagok: Humulus Lupulus (Hops) Extract, Isopropyl Myristate, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Imidazolidinyl Urea, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A chilei Boldo fa kivonatból nyert Diacetyl Boldine kiváló bőrszínjavító hatású (melanin képződést szabályozó) összetevő. A truthinageing információi szerint néhány kisebb tanulmány kimutatta, hogy a DAB 25%-kal csökkentette a pigmentációt azoknál a vizsgálati alanyoknál, akik legalább két hónapig alkalmazták az összetevőt.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.