Garnier

Ár:   3130 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2023. május 16.

Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

CzDorottya10

2024. június 5.

A sok pozitív vélemény miatt vetten meg, sokáig hajmosás után, balzsam után tettem a hajamra, pár perc mulva lemostam, semmi pluszt nem adott, illata nem maradt meg nem lett puhább a hajam, igazából semmilyen. Végül, hogy elhasználódjon és vehessek más fajtát, hajmosás előtt pár órával a hajhosszamra felkenem és felcsatolom, így egészen más, sokkal hidratáltabb lesz a hajam, és fényes.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 5.

bori009

2024. május 11.

Bár nem vagyok oda a banános illatokért, mégis kellemes számomra az illata. Nagyon sokáig elég, így elég gazdaságos. Leginkább maszkként szoktam használni hajmosás előtt, ha utána használnom és nem öblítem ki, akkor elnehezíti a hajam. Valamilyen szinten puhábbá teszi a hajam, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 11.

Cerithya

2024. május 9.

Nem érzem az egetrengető hatását, pedig nagyon bíztam benne az itt olvasott vélemények alapján. Az illata egész jó. Használtam balzsamként is és pakolásként is. Talán pakolásként használva kissé puhább lett a hajam száradás után. De az illata sem volt túl maradandó a hajamban sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 9.

Dorci99

2024. május 7.

Örök kedvenc. Kísérletezgethetek én mással, de nálam ezt nem veri semmi. Zseni. Balzsamként, maszkként, göndör hajamban hagyható ápolóként is szoktam használni.
Az illata pedig valami leírhatatlanul isteni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 7.

Az illata pedig valami leírhatatlanul isteni!

Eszti_21

2024. április 28.

Nem tudom hanyadjára veszem újra, de nem hiszem hogy valaha leváltom, hiszen az az illat lecserélhetetlen :D nyilván nem az miatt használom, imádja a hajam és nagyon könnyen kifésülhető lesz utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 28.

Szabina11

2024. április 23.

2 tégelyt használtam el eddig. Balzsamként használom a sampon után. Inkább csak hajvégeket kenem. Nekem bevált, tetszik az illata is. Pakolásként még nem próbáltam. Puhítja és könnyen kifésülhetővé teszi a hajam. tetszik, hogy nagyrészt természetes összetevőkből áll. A hajam illata sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 23.

almasi.livia

2024. április 11.

szerintem évek óta csak ezt használom, imádja a hajam
van egy gyenge kis illata, de én szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 11.

szerintem évek óta csak ezt használom, imádja a hajam
van egy gyenge kis illata, de én szeretem

Vivien122

2024. április 11.

Azt teszi amit ígér . Nekem zsirosodik a hajam tőle picit jobban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 11.

Azt teszi amit ígér . Nekem zsirosodik a hajam tőle picit jobban.

SZKB

2024. április 9.

Régebben nagyon szerettem, mostanában nem érzem azt a hatást amit akkor. Jelenleg picit szüneteltetem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 9.

Rednails

2024. április 3.

Àr-érték arànyban teljesen jó, havi 1x használom, több hidratàlàsra nincs szüksége a hajamnak, de olyankor szépen rendbe kapja. Az illatàt szeretem, pàrom is mindig észreveszi, ha ezt teszem fel. Marad a polcomon!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 3.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.