Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1200 , Eladó: hdoloresz95
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után posta megoldható a vevő terhére
Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk 10 ml
Ár: 200 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
hadri

2020. január 14.

Karácsonyi ajándék volt, úgyhogy 3 hét használat után elmondhatom róla, hogy abszolút telitalálat :) Éppen hajnövesztésbe vagyok, szóval nagyon fontos, hogy ne töredezzenek a hajvégeim. Évek óta nem használok a hajamra semmilyen szilikonos terméket, ez is pozitív ebben a hajmaszkban, hogy nem tartalmaz se szilikont, se parabént, se mesterséges színezéket. Nagyon szép tőle a hajam, sima, puha, hidratált, jó illatú. Próbáltam már balzsamként és pakolásként is, szerencsére nem zsírosítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

virgin86

2020. január 8.

Puha és illatos lett tőle a hajam, viszont csak a hajvégre tudom használni mert különben zsírosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 8.

csillYke

2019. december 31.

Kellemes az illata, de egy idő után “untam” és zavart, szárazabbnak éreztem a hajam, nekem nem tetszett összességében. El sem használtam :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Masnilány

2019. december 29.

Egyszer már majdnem írtam erről egy negatív véleményt, hogy csak az illatával veszi meg kegyetlenül kilóra az embert, aztán rájöttem, hogy nálam hogyan működik a dolog!
Hajmosás után pakolásként hagyom kb 20-30 percet, aztán lemosom hideg vízzel. Hajszárításkor félidőben egy kisebb adagot szétoszlatok a tenyeremben, bedörzsölöm a hajamba és hajkefével beleszárítom. Nekem így puha lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

mujerconfused

2019. december 28.

Nem igazán szeretem a banánt de ennek remek illata van, általában pakolásként használom, nagyon könnyű kimosni de a hatását inkább csak átlagosnak mondanám. Próbáltam balzsamként is, annak nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

AgiVillo

2019. december 27.

Isteni illata van, de nemhogy hidratált, az én hajamat szárította is. Azért ne érje szó a ház elejét, Aloe-s társa egész jól működött, a Papayásat most tesztelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

nagyalexandi

2019. december 22.

Pakolásként használtam, jókora adagot masszírozva a hajamba, majd kb. fél-egy órát rajta hagyva.
Ami pozitív : az illata isteni, viszonylag sokáig érezhető; hiába kentem nagyobb mennyiséget a hajamra, soha nem volt probléma a kimosásával.
Viszont : hiába az isteni banános krémes illat, nem hidratált kiemelkedően. Olyan semmi extra.
Még gondolkozom, hogy újra vegyem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Még gondolkozom, hogy újra vegyem-e.

Indira

2019. december 10.

Makadámdióshoz képest gyenge, de egy átlag balzsamnál azért jobb. Külön öröm, hogy szárítás előtt lehet pluszban rákenni, kislányomnak így el tudom használni, nekem extra száraz hajam van, arra sajnos kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 10.

RokalanyLau

2019. december 10.

Balzsamkent és pakolásként is használom. Nagyon jó az illata és az én meggyötört hajamat újra életre keltette. Teljes áron nem venném meg, de éljen az asia center ahol akkor is féláron van, ha nincsenek joy napok 😄😄😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

veganita81

2019. december 10.

Sajnos nekem semmit sem ért. Az illata isteni, de semmit sem tett hozzá a hajamhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.