KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Nagy csalódás! Kétszer adtam neki esélyt és valami borzasztó száraz lett tőle a hajam és rossz tapintású.
Gondoltam ha nekem nem vált be akkor használja el a párom hátha neki beválik..neki is kiszáritotta a haját.
Életemben nem volt ilyen rossz hajpakolásom pedig sok mindent probáltam.

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Életemben nem volt ilyen rossz hajpakolásom pedig sok mindent probáltam.

csill87

2018. augusztus 13.

A vedőfóliát a tetejéről én is hiányolom. Egyébként még csak hajmosás előtti pakolásként próbáltam ki, és tényleg jó kis cucc. Ez előtt egy Aussie balzsamot hazsnáltam, ami ugye szintén nem a legolcsóbb kategória azért, de kritikán aluli volt. Ez viszont megfelelően táplál, igaz a kedvenc Body Shopos hajbalzsamomtól puhább a hajam sokkal, mint ettől, pedig ezt pakolásként használtam nem is balzsamként. Próbálkozom még vele, hátha ki lehet hozni belőle többet is, de ez most így egy erős 4 csillag. Amúgy az illata elég tartós, de engem inkább irritál, mert mű.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

MHVioletta

2018. augusztus 13.

Az illata nagyon jó. Mindhárom módon használtam. Gubancolódott és elnehezült tőle a hajam. Szerencse, hogy akciósan és nem a teljes árán vettem.

MHVioletta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Bububaba

2018. augusztus 13.

Már régóta nézegettem és gondoltam kipróbálom,ha már ennyi sok jó vélemény van róla. Amint megvettem már jöttek a 2-3 csillagok és a sok rossz vélemény. Így már nagyon kritikusan álltam hozzá és előre féltem,hogy ez a hajpakolás rossz lesz. Hála az égnek nem így lett. Ez a hajpakolás fantasztikus. Amikor felkentem a hajamra hajmosás után az első dolog ami furcsa volt az az,hogy nagyon kevés kellett ahhoz,hogy szépen kigubancoljam a hajamat(szilikonmentes sampont használok). Miután felkentem olyan érzés volt,mintha semmi nem lenne a hajamon,szimplán csak víz. Vártam 30 percet,lemostam és a hajam mintha felszabadult volna. Sokkal,de sokkal könnyebb lett,mint más hajpakolásoknál. Megtöröltem a hajamat és a törölköző száraz hajvégeimre raktam egy kis mennyiséget amit jó alaposan belemasszíroztam. Reggel amikor felkeltem azt hittem egy banándzsungelben ébredek. Ennek a cuccnak vmi isteni illatta van. Elsőre a gyerek multivitamin jutott róla az eszembe és utána a karamelizált banán. Kifésüléskor lepődtem meg a legjobban:a fésű csak úgy átsiklott a hajamon és olyan nemes egyszerűséggel tudtam a fésűvel formázni,hogy az hihetetlen. A hajam nagyon könnyű,puha és lágy lett.Nem volt fénytelen a hajam,de ettől még jobban fénylik. A száraz hajvégeim már a múlté,olyan puha és selymes lett,mint a hajam többi része. De,van egy negatív dolog ami nem hagy nyugodni: a fólia hiánya. Az üzletben szinte bárki belenyúlhat,kivehet belőle,ne adj isten rakhat bele vmit,stb. Nem értem,ezt miért hagyták ki :( de persze ez nem ront a terméken,ami egyszerűen csodálatos :)

Bububaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nymphea

2018. augusztus 12.

UP2: Hosszabb használat után már rájöttem, nekem ez a pakolás leginkább semmi különös. Illata viszont isteni,és a szép összetevők és szilikonmentessége miatt egy erős 4 csillagot megérdemel.

UP: Rájöttem, hogy jobban beválik nekem úgy, ha hajmosás előtt hagyom fent 1 órát. Ekkor zuhanysapit dunsztolok, és Gliss Kur nyári kiadású samponnal alaposan kimosom a pakolást a hajamból, majd szárítás után a hajvégekbe bemasszírozom. Így szuper, teszi a dolgát. Puha a hajam. :)

Tegnap vetettem be először, pakolásként hagytam fent 20 percig, ám ahogy nézem, lehet később egy órára teszem majd fel.Sosem láttam még drogériás viszonylatban ilyen kiadós adagnyi pakolást, és akciósan véve (én 1500-ért vettem) szerintem abszolút megéri az árát. Azóta hajvégbe is belemasszíroztam, és isteni finom illata van a hajamnak, mellesleg puha és ápolt is lett.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

mkdorina

2018. augusztus 12.

Mind a 3 fajta módszert kipróbáltam, a leghatásosabb a hajmosás előtti pakolás volt. Eszméletlen puha és selymes lett tőle a hajam! Wow! Csak így fogom ezek után alkalmazni. Ha elfogy biztos újra veszem!

mkdorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Bettina1984

Nem is tudom....igazából.
Az illata isteni, a mosás napján még puha a hajam, de másnap már kevésbé.
Egyenlőre 3 csillag, többet sajnos nem tudok adni erre a termékre

Új : Láttátok már, hogy külföldön van már hair food avokádós is?

Bettina1984
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Nem is tudom....igazából.
Az illata isteni, a mosás napján még puha a hajam, de másnap már kevésbé.
Egyenlőre 3 csillag, többet sajnos nem tudok adni erre a termékre

Új : Láttátok már, hogy külföldön van már hair food avokádós is?

Bugár

2018. augusztus 10.

Az illata nagyon szuper, de nekem nem igazán használ. Hajvégekre kenve, hajszárítás után gubancolódott a hajam, nehezen tudtam kifésülni. Használatával száraz, fénytelennek látom a hajamat, ami nem tetszik, mert tudom, hogy mással pl. Garnier Botanic Therapy propoliszos hajápolóval még az űrből is felfigyelnek a hajam fényességére. Nagyon akartam szeretni, de így sajnos nem leszünk barátok. Számomra csak az illata vonzó.

Bugár
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Renus

2018. augusztus 10.

Akciósan vettem a Rossmannban, első használat után puha és kifésülhetőbb volt a hajam.
Többszöri használat utan viszont csak nagyon rövid ideig "hatott", ugyanolyan szaraz sprőd lett a hajam mint azelőtt..
Vannak azert ettől jobb hajápolok.
Maradok inkább az Inecto termékcsaládnál . :)

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Vannak azert ettől jobb hajápolok.
Maradok inkább az Inecto termékcsaládnál . :)

ttelokinkojpa

2018. augusztus 9.

Akciósan vettem, száraz hajra vittem föl, kb. 3 órahosszán keresztül rajta volt, majd balzsamként is ezt használtam. Az ép középrészt szépen hidratálja, de a végével egyelőre nem tud mit kezdeni. Próbálgatom azért még, mert az illata, állaga szuper, illetve a melltartóig érő hajamra szerintem elég lesz még pár hónapig. :)

ttelokinkojpa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.