Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Fructis Banán hajmaszk 🍌 1500Ft
Ár: 1500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
austenland

2019. április 23.

Szuper az illata, kellemesen ápol is, ezen az áron pedig nem is várok többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Szuper az illata, kellemesen ápol is, ezen az áron pedig nem is várok többet.

zfruzsi

2019. április 22.

Ez az első hajpakolás/hajmaszk, aminek látványos illetve kézzel fogható hatását érzem, ugyanis amiket előtte használtam, azok leginkább egy balzsammal értek fel az én száraz hajamon és nem éreztem náluk azt az extrát, amit elvártam volna. Ennél azonban megkapom azt a plusz mélytáplálást, amire vágyok én is és a száraz hajvégem is és emellett az isteni finom banános illatot is, ami meg is marad a hajamban és engem maximálisan levesz a lábamról. Imádom használni és bár én még csak hajpakolásként próbáltam ki a három lehetőség közül, de így is nagy-nagy kedvenc lett és mindenképpen újravevős lesz nálam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Lexiii

2019. április 16.

Szerettem ezt a pakolást, puha lett a hajam tőle és sokáig megmaradt az illata. Nem mondom, hogy csodaszer, de szívesen használtam, majd kipróbálom másik illatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

ann0325

2019. április 16.

Szuper hajpakolás, sokáig tartó, finom illattal! Egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Szuper hajpakolás, sokáig tartó, finom illattal! Egyik kedvencem.

Dia82

2019. április 14.

Semilyen balzsamtól vagy pakolástól nem volt ilyen szép a hajam,első pár alkalommal hihetetlenül szép volt a hajam, puha rugalmas selymes és külön hajvég ápoló sem kellett, de pár használat után elmúlt ez a hatás, biztosan telitődött a hajam az olajokkal igy szüneteltetem kicsit, de ennek ellenére a legjobbnak gondolom( Drága Kerastase pakolás ennek a nyomába sem ér).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Anheszenamon

2019. április 13.

Selymes, puha lesz a hajam tőle. Hajtőre nem viszem fel, mert zsírosodásra hajlamos a hajam ezen része. A teljes hosszán eloszlatom, várok pár percet és leöblítem. Még 2 nap múlva is érzem az illatát, ami önmagában elég tömény, émelyítő, de a hajamon sokat szelídül és kifejezetten kellemes. Szívesen használom ezt a terméket, nem bántam meg, hogy megvásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

DobosBetti

2019. április 13.

Sajnos nem tudom elhasználni mert nekem felfordul a gyomrom az állítólagos banán !szagától! Amúgy nem lenne rossz hajápoló, de ezt az illatot nem igazán sikerült eltalálni :/ ezért a 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

nicolebunny

2019. április 11.

Nekem sajnos nem vált be, pedig elhasználtam két tégellyel is, és egyszerűen nem tudtam rájönni, mitől száraz a hajam vége. Eddig is szilikonmentes balzsamokat használtam, tehát tudtam, hogy itt nem a szilikon hiánya okozza a gondot. Mikor visszatértem az Inecto kókuszos kondícionálójához - ami mellesleg körülbelül fele ennyibe kerül, és kicsit nagyobb mennyiség - rájöttem, hogy jobb, ha maradok véglegesen annál. Ennek az illata viszont tényleg nagyon jó volt, kicsit olyan, mint a banánturmix, és sokáig is érződött a hajamon. Mell fölé érő, vékonyszálú göndör, száraz hajam van alapból, jelenleg éppen szőkített hajvégekkel, így ez az ápolás neki nem elegendő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

catyst

2019. április 10.

Őszintén bevallom, csodálkozom a temérdek pozitív véleménnyel. Nekem konkrétan semmit nem csinált (az illata valóban isteni). Vettem már fele ennyiért sokkal jobb pakolast. Számomra csalódás, sajnálom. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 10.

sonmaat

2019. április 10.

Nekem nem vált be. Leginkább balzsamként használtam és a fele még a szekrényben várja a sorsát.
Azért vettem a zsíros hajtövem ellenére, mert egy Nisoral kúrát csináltam, amitől iszonyatosan száraz lett a hajam, szinte rasztásodott 1-1 hajmosás után. Eleve felkenéskor nem adja azt a selymesítő érzést, amit egy balzsamtól/pakolástól várna az ember. Viszont ha rajta hagyjuk pár percet, akkor amint víz éri, kellemesen lágy lesz a haj. Az illata bármennyire kellemes, egyáltalán nem tartós.
Azért kapott 4 pontot, mert nekem alapvetően nem száraz a hajam, inkább zsírosodásra hajlamos és igazságtalannak érezném jobban lehúzni emiatt. Viszont találtam ennél számomra sokkal jobb balzsamot töredék áron, aminek azonnal érezhető, selymesítő hatása van a hajvégre kenve (Garnier Fructis Coconut Water).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.