KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1000.- , Eladó: hildi
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Orsi0401

2018. október 22.

Szőkített, száraz végű hajamnak nem használt jobban, mint bármelyik más pakolás, amelyik kevésbé van agyonreklámozva. Az illata vmi egész mű, nem is tudom milyen illat, de nem banán az én orrom szerint 😊 részemről sokkal jobbnak tartom a kifogyása után vásárolt narancssárga dobozos, hullámos hajra való balea hajpakolást, lényegesen barátibb áron, kevesebb reklámmal.

Orsi0401
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

nothing0153

2018. október 22.

Nagyon száraz, hullámos hajnak egyáltalán nem elég sem balzsamként, sem pakolásként.
+1 pont az illat,
+1 pont a tégelyes kiszerelés, DE
-1 pont az ár és
-2 pont a hatástalanság.

nothing0153
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

+1 pont az illat,
+1 pont a tégelyes kiszerelés, DE
-1 pont az ár és
-2 pont a hatástalanság.

Szasza002

2018. október 22.

Hajpakolásként használom. Eléggé bejött, ha csak 5-10 percet hagyom a hajamon, akkor is szuper puha, fényes és iszonyat jó banán illatú lesz a hajam.

Szasza002
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

aminaleyla

2018. október 21.

Az első hajpakolás, amit újra fogok venni. Az egy dolog, hogy fantasztikus és hosszan tartó illata van (még a kimosott doboza is sokáig illatozik). Viszont amit a kislányom és az én hajammal művelt, az valami csoda! Pikk-pakk ki tudom fésülni még a fenékig érő, gubancolódásra igencsak hajlamos hajzuhatagot is, szárítás után pedig csodálatosan puha és illatos lesz a végeredmény. Köszi Garnier, ezt nagyon eltaláltad :)

aminaleyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

csocsika92

2018. október 19.

Az illata valami fenomenális! Én akkor használom, amikor van időm foglalkozni a hajammal: felteszem pakolásként és egy fél órát legalább a hajamon hagyom úgy, hogy zuhanysapkát teszek a fejemre, majd arra egy törölközőt. Puhává, illatossá és könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat. Ami nagyon tetszik benne, hogy az illat több napig megmarad, és nem nehezíti el a hajamat. Valahol azt olvastam, hogy könnyen zsírosodó hajra nem annyira ajánlott, én ezt cáfolnám, mert engem egyáltalán nem zsírosít. Mostanában nem törik úgy a hajam vége sem, de nem tudom, hogy mennyire köszönhető ennek a terméknek, és mennyire a több vitaminnak...

csocsika92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

clevergirl

2018. október 19.

Fantasztikus! Az illata első osztályú, a sprőd hajamat tökéletesen rendbehozza,mintha csak a fodrásztól léptem volna ki, az ára szuper, az illata nagyon fini! Nem kell ennél jobb! 5* 💛

clevergirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

bartaldora

2018. október 15.

Tegnap próbáltam először. A hajamnak első használat után puhaságot, és finom banánillatot adott. Talán a száraz hajvégeken segíteni fog pár használat után. Én ha nem is azonnal, de első használat után azt mondom, hogy újra fogom venni.

bartaldora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

zorica85

2018. október 14.

Nagyon vágytam rá valamiért, így amikor akciósan megláttam a s.arban viszonylag jó áron rögtön megvettem. Egyelőre száraz hajvégre próbáltam, nyom nélkül beszívódott, az illata meg valami fenomenális. Holnap balzsamként is kipróbálom, de egyelőre megelőgezem az 5 csillagot.

Hajvégápolóm van jobb itthon, úgy tűnik, de elhasználom kombinálva és balzsamként. Az illatával nem tudok betelni, fantasztikus. Aztán lehet csak a mennyiséget kell kitapasztalni, még próbálkozni fogok.

Tényleg nincs fólia a tető alatt vagy én fogtam ki ilyet??? Nekem ez olyan furcsa, hogy bele lehetne nyúlni ha az üzletben letekeri valaki. :O

Update: Pár csepp argánolajat belekeverve valóban csodaszer kategória. Majdnem egy órát volt a fejemen pakolásként száraz hajon, utána mostam le, azóta, már három napja fényes, puha, banán illatú a hajam. :D

Újabb update: Az illatán kívül semmi jó nincs benne. Nálam konkrétan kuka kategória lesz szerintem. Nem hogy nem táplál, de mintha még szárítana is, tök pipa vagyok. Már nem is értem minek vettem meg.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

kismadár

2018. október 13.

Két tégellyel használtam el belőle. Érdekes, mert az első pár hajmosásnál mintha puhább lett volna tőle a hajam, aztán már egyre kevésbé hidratálta, mindig szárazabb volt tőle a hajam. A nagy hype miatt vettem meg én is. A csomagolása nagyon tetszik, az ötlet is jó, de a hatása elég gyenge. Ez egy száraz, göndör hajnak édes kevés. Szeretem a banán illatot, ennek is kellemes az illata, de nem kifejezetten banán illatú.. van benne valami más is, de nem tudom mire emlékeztet.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

blackrainbow

2018. október 10.

Annyira megtetszett az illata és a nagy kiszerelése, meg hogy természetes összetevői vannak.
Én pakolásként alkalmazom. Tetszik, hogy 3 féle felhasználói módot javasol: balzsam, pakolás, nem kiöblítendő balzsam.
5 napja vettem, eddig 2x használtam, de már puhább és fényesebb a hajam. Nagyon jól ki kell öblíteni, különben zsírosíthat.
Nem bántam meg, ha elfogy, kipróbálok más illatot is.

blackrainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Nem bántam meg, ha elfogy, kipróbálok más illatot is.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.