Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

sziszoka

2020. július 3.

Nagy csalódás nekem..Az illata egyálatalán nem tartós,én hajmosás után sem érzem már,de ez a legkisebb bajom vele.Sprőd a hajam,pedig nagyon minimálisan száraz,de festem ,vasalom-kell neki az ápolás..Sajnos ennek a terméknek a hatása nulla,mint valami ócska hajbalzsamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Lindsay24

2020. július 2.

Mindhárom módon kipróbáltam már, nekem csak a hajvégeimre szabad kenni, mert különben elnehezíti a hajam, és kb 1 nap múlva zsírosodik tőle. A hajamon nem vettem észre különösebb hatását, ugyanúgy kell mellé balzsamot használnom, hogy ne legyenek szárazak a hajvégeim. Amit viszont imádok benne, az az illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

marcsi11226

2020. július 1.

Nagyon szeretem, a nehezen kezelhető hajam könnyen fésülhetővé válik, selymes, puha lesz a használata után. Sokáig érezni az illatát is. Kislányom imádja belefúrni magát a hajamba. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Imadoktesztelni

2020. július 1.

Itteni ajánlatra vettem meg a terméket, teljesen meg vagyok elégedve vele. Jól hidratál és puha lesz tőle a hajam. Plusz pont hogy nem nehezíti el a hajam és nem zsírosabb tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Amargant

2020. július 1.

Az illata kellemes, elég sokáig meg is marad a hajban, viszont a hidratáló hatása nem annyira jó, mint az aloe verás változatnak. Pakolásként nekem zsírosította a hajam, így balzsamként használtam el, könnyen fésülhetővé tette a hajat, de sajna nem hozta azt az extra ápolást, amit ígért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

orsid

2020. június 29.

Ez valami szuper😉festett szőke hajam van és nagyin szépen rendbehozta. Anyum festett göndör,gubancos.neki a kifésülésben segít sokat.az illatát is szeretjük nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Eperkelany

2020. június 27.

Másodjára vettem újra. Olyan csodás illata van, hogy szívesen meg is kóstolná az ember, ha nem tudná, hogy nem szabad. Szerelmes vagyok az illatába. Hatása jó, puha lesz tőle a hajam, bár én olajokkal együtt használom. Nagyon jó termék, örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

hFanni98

2020. június 27.

Nagyon jó termék, balzsamnak illetve pakolásnak is, az illata is nagyon jó még kb 2 nap után is érezni a banános illatot, nem zsírosodik és nem is nehezíti el a hajat:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

esiorsi

2020. június 22.

Jó kis hajápoló, főleg balzsamnak meg pakolasnak szeretem, ennyi pénzért meg főleg nagyon megéri
Rengeteg ideig elég lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Rengeteg ideig elég lesz

barnaorsi96

2020. június 19.

Nem rossz termek, jó az állaga és az illata is szuper. Szokitett pothajammal nem tesz csodát, egy teljesen átlagos balzsam. Próbáltam már mind a 3 fele keppen alkalmazni, és ami plusz pont h nem nehezíti el a hajam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.