Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1500 Ft , Eladó: magicmockingbird
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten és Győrben. Posta is megoldható előreutalással.
Ár: 1300 , Eladó: JandaB
Állapot: Több mint félig van., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel kompromisszum készen vagy plusz költség fejében postázom/ foxpostázom.

zsani15

2022. május 2.

Imádom az illatát! Már sokadjára veszem újra, nála jobbat eddig nem találtam egyenlőre nem is tervezem leváltani maximum ha megunnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

Kincsi

2022. május 1.

Jó hajbalzsam, jó áron. Az illata nagyon kellemes és a hatása is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

Jó hajbalzsam, jó áron. Az illata nagyon kellemes és a hatása is

Amy31

2022. április 25.

Kezdő cgm rutinhoz tökéletes. Balzsamként és leave-inként használva vagyok túl az első 'bödönön'. Az elméleti hajtípusomnak megfelelően a papayásat és a dinnyéset próbáltam először, de meglepő módon végül ez a banános verzió jött be a legjobban. Nem nehezít el, viszont sokkal jobban hidratál mint a másik kettő. Az illata is ennek a legkevésbé agresszív szerintem, mondjuk mindig csokibanánra asszociálok tőle ami éhesen nem segít :D A hosszú hajamra viszonylag sokat kell használnom így az ára kicsit húzós szerintem, de amíg nem fedezek fel másik alternatívát addig mindenképp marad :- )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

_shopaholic13_

2022. április 17.

A boltban már egy jó ideje kiszúrtam magamnak a csomagolása és az illata miatt, viszont itt a krémmánián vegyes vélemények voltak róla. Nagyon féltem megvenni, de végül csak rávettem magam "majd ha nagyon rossz elajándékozom vagy kidobom" alapon, Egyáltalán nem bántam meg!! Normál hajam van, ami azért idővel használódik a hajvasaló, változó hőhatások miatt, kipróbáltam már mind3 felhasználási módját. Az illata nagyon sokáig, intenzíven érződik, nem tapasztaltam zsírosodást, lelalupulást ( Syoss rice water volume sampont használok) és ami a legfontosabb, hogy végre egy balzsam amitől nem száll a hajam össze-vissza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 17.

tigris2020

2022. március 19.

Iszonyatosan rossz minőségű hajpakolás. A Garnierhez nem fűztem nagy reményeket. Nagyon nehéz kiöblíteni. Nem elég, hogy nem csinált semmit a hajammal a gubancolás, laposítás, elnehezítés és szálkásításon kívül, de még elkezdte nagyon hullasztani is.
Hiába a nagy természetesség.
A L’Oréal hajápolások magasan verik ezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

Hiába a nagy természetesség.
A L’Oréal hajápolások magasan verik ezt.

szata1

2022. március 2.

Akciósan vettem, nekem abszolút semleges. Pakolásként elmegy, de a kallos kjimin fényévekkel lekörözi nálam. Én a gazdagabb állagú pakolásokat szeretem, ebből többet kell használnom, hogy elérjem ugyanazt a hatást. Kimosós balzsamként használom, annak teljesen jó, de semmi extra. Általában nem szeretem a mesterséges banán illatot, de ez valami csodálatos. Nekem egy-két napig érződik az illata, folyton szagolgatom a hajam, annyira jó. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem. Egyáltalán nem rossz termék, csak én másmilyen típusúakat szeretek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 2.

Bosii

2022. február 22.

Mindenki erről a csodáról beszélt a környezetembe, így beszerztem magamnak egyet.Eleinte izgatottan használtam. Valóban jól táplálta a hajamat, azonban nagyon lelapította. Így félre tettem, mert nem tetszett.Késöbbiekben ajándékba kaptam a papayás változatát, aminél pozitívabb eredményeket értem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 22.

umpalumpa

2022. január 17.

Fogalmam sincs mi az oka annak, hogy a makadámdiós változat kevésbé tetszett a hajamnak, mint ez, pedig nincs nagy különbség az összetevők között. Mégis ezt ápolóbbnak érzem, és nincsenek negatív oldalak, mint a gyorsabb hajzsírosodás, kevés ápoló hatás vagy túlzott elnehezítés.
Az vártam, hogy az illata valami oltári erős műbanán lesz, de nem érzem vészesnek, hajmosás után nem érződik és a finish-termék illata, amit formázáshoz használok, amúgy is elnyomná.
Tetszik még, hogy jó nagy adag. Csak hajmosás után kenem fel max. 1 perce, amíg belesimítom vagy nyomkodom a hajamba és mosom is ki. Egyedül a nagy bödönt nehéz a fiókba tuszkolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 17.

Anita1978

2022. január 9.

Elég gyakran vágni kellett a vékony és szőkitett, gyenge babahajam, mert szétnyílt a vége, kopott, seprűs lett, pedig nagyon vigyázok rá.Mióta erre rátaláltam, nem kell vágni a hajam végéből, gyönyörű, egészséges, könnyen kifésülhető, és isteni illatú.Mivel máson nem változtattam, csak ezen, így csak ez tehette ezt a csodát a hajammal!Nem használok balzsamot, csak ezt: sima Schauma hajmosás, majd törölközőszáraz hajra (az utolsó 3/4 részre) szétoszlatok úgy egy babnyit.Ha többet rakok rá, kicsit nehezít, így ez pont elég!Ki akarom próbálni a többi illatát is, de alig akar fogyni. 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 9.

Deeinna

2021. december 29.

Nagyon száraz hajammal csodát tesz, rajongok az illatáért.Már a sokadik tégelyt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.