KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

deccs91

2018. június 18.

Hát keresem a szavakat. Alapból 2000 Ft-ért ekkora kiszerelés szerintem nagyon megéri, jó sokáig elé lesz. Úgy szoktam használni, hogy hajmosás előtt felviszem a hajam közepétől a hajvégekig, és rajta hagyom 1-2 órát, utána rendes hajmosás, majd a végén törölköző száraz hajra felkenem. Isteni finom az illata, ami utána a következő hajmosásig érezhető. Nagyon puha, gyönyörű fényű lesz tőle. Biztos újra veszem, a többi verziót is ki szeretném próbálni.

deccs91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Alizka

2018. június 17.

Még az ezer éve fodrászt nem látott hajamon próbáltam ki nem rég, vizes hajra, a hosszára, pakolásként. Sokat segített a szárazságán, puha volt tőle a következő hajmosásig (a balzsamoknál ezt nem szoktam tapasztalni). Azóta rövidre vágattam a hajam, így nem küzdök száraz hajvégekkel, de azt hiszem, hogy ennek a rendszeres használatával nem is fogok. Szerintem újraveszem majd, de szeretném a testvérkéit is kipróbálni időközben. Egyébként azt vettem észre, hogy a természetes hullámok a hajamban jobban megnyilvánulnak, ha ezt használom. Az illata tényleg isteni, engem banános sütire emlékeztet.

Alizka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

zorica85

2018. június 16.

Nagyon vágytam rá valamiért, így amikor akciósan megláttam a s.arban viszonylag jó áron rögtön megvettem. Egyelőre száraz hajvégre próbáltam, nyom nélkül beszívódott, az illata meg valami fenomenális. Holnap balzsamként is kipróbálom, de egyelőre megelőgezem az 5 csillagot.

Hajvégápolóm van jobb itthon, úgy tűnik, de elhasználom kombinálva és balzsamként. Az illatával nem tudok betelni, fantasztikus. Aztán lehet csak a mennyiséget kell kitapasztalni, még próbálkozni fogok.

Tényleg nincs fólia a tető alatt vagy én fogtam ki ilyet??? Nekem ez olyan furcsa, hogy bele lehetne nyúlni ha az üzletben letekeri valaki. :O

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

cintialaura

2018. június 16.

A hajam gyorsan zsírosodik, a vége azonban hajlamos a töredezésre és szárazságra, szóval jó sampont találni is kínszenvedés, nemhogy még a maszkokkal is próbálkozzak, ez a termék azonban felkeltette a figyelmem. És milyen jó hogy megvettem! Másfél hetente egyszer használom vizes hajra balzsamként; kb 5 percig hagyom a hajam alsó felén, majd kiöblítem és eközben alkalmanként száraz hajra hajvégápolóként is használom. Láthatóan egészségesebb a hajam mióta használom.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

lf95

2018. június 16.

Úgy tűnik, ez csak nekem nem jött be :( Nagyon örültem hogy végre találtam egy jó illatú banános balzsamot ami még szilikon és parabén mentes is. Még a reklámok elején szereztem be a Tescoban, gondoltam ha ilyen 2000 Ft körüli ára van biztos jó, csak az volt még furcsa hogy hogy lehet egy hajpakolás vagy balzsam egyszerre hajvég ápoló is.... hát az én száraz oroszlán hajamra sehogy... Nekem mosás után ilyen furcsa ragacsos érzést is hagyott a hajtoveken , mintha így rajta maradt volna és nehezítené el. Ez minden mosás után így volt ezzel a balzsammal. Nem értem miért van tőle mindenki ennyire oda. Persze az én hajam brutal száraz se göndör se egyenes, szóval az ilyen hajtípussal rendelkezőknek nem ajánlom. Hajveg ápolóként is ragacsos nekem és a szárasságon nem segít :(

lf95

iloveyoued

2018. június 15.

Nagyon jó termék! Balzsamként is próbáltam már és pakolásként is. Eredményként finom puha, lágy hajat kaptam. Anyukám is szereti, bár neki a dauerolt haját is kilágyította,aminek mondjuk nem örült annyira😄 és az illatáról ne is beszéljünk! 5*

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Zsuzsi216

2018. június 15.

50%-os kuponnal sikerült végre levadászni a dm-ben. 1000 forintért baromira megéri.
A fólia nélküliség nekem is feltűnt és valóban furcsa. Bárki felnyitogathatja így a termékeket.
A másik az, hogy annyira promózzák a cuccot, de például a gojis változatot nem leltem…

Jobban tetszik mint a makadámdiós. A hajam szebb lett. Valóban hidratál és fényt ad a hajnak.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

hessviky666

2018. június 14.

A természetes(ebb) összetevők miatt mertem megvenni. Nagyon finom illata van és pillanatok alatt beszívta a hajam. Ár/kiszerelés rendben, de az elöttem szólóval egyetértve: ezen nincs fólia. A termék tök könnyen felbontható, így a szavatosságáért sem tudnék jót állni... lehetne ezt jobban is csomagolni! Ezért 4es csak.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

2018. június 14.

Négy alakalommal használtam eddig balzsamként, és egyelőre nagyon meg vagyok elégedve vele. Tényleg mintha beszívná a haj, nem csak a felszínen csücsül meg. Puhává, könnyen fésülhetővé teszi a hajat, de nem nehezíti el. Alapból nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, 2 naponta mosok hajat (2. reggel már így is szárazsamponoznom kell), de most mióta őt használom balzsamként a 3. napot is kibírom. Az illata is finom, bár én száradás után már nem érzem a hajamban. Az ára is rendben van, tekintve hogy egy átlagos balzsam 200 ml szokott lenni, ez meg majdnem a duplája. A többi funkciót még nem próbáltam, de majd tervezem pakolásként is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Andika1601

2018. június 13.

nagyon finom illata van ami napokig érződik mind a 3 variációt probaltam valamiért balzsam kėnt jobban hasznàl Hidratálás szempontjából átlagos, inkább az illata miatthasználom.

Andika1601
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.