Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 2500 , Eladó: hakapeszimaki0070
Állapot: 2x használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyesen
Ár: 1300 , Eladó: orsi22
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Lorna

2021. május 2.

Nem kiöblítendő pakolásként használtam főleg, mert így maradt meg az illata jobban a hajamban és így fogyott kevésbé. Nekem kifésülésben, hidratálásban nem különösebben segített.
Enyhén puhit, de nem hidratál túl mélyen. Azt szerettem benne nem csapta össze a hajam még akkor sem ha elég sokat raktam rá, és egy kicsit puhított. Na meg az illata. Nem szeretem a túl édes túl bogyós gyümölcsös illatokat, de ez elég finom volt szerintem, és meg is marad a hajban.
Az illata miatt újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

Az illata miatt újravenném.

Denny

2021. április 28.

Kétszer vettem újra, nagyon szerettem. Az illata kellemes, az állaga is szuper, könnyen lehetett eloszlatni a hajon. Én nem mostam le, hanem rajta hagytam a hajamon. Nagyon könnyen kifésülhető volt tőle a hajam, pedig a fenekemig leér! Vágni is évente kétszer kellett, nagyon jól táplálta. Szintén pluszpont, hogy rengeteg ideig elég, nekem egy tégely több mint egy évig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

IamLili

2021. április 14.

A hajam sajnos néhány hónapja nagyon száraz, így a termékcsaládból ezt vettem meg, azt kell, hogy mondjam, bevált :) Még csak néhány alkalommal használtam, de már érzem a változást a hajamon. Plusz pont, hogy a termék nagyon sokáig elég!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

oszdaniella

2021. április 9.

Évek óta szilikonmentes hajápolókat használok. Hetente egyszer mosom meg a hajam, olyankor használom, de sokáig elég. Szép, puha és fényes lesz tőle a hajam. A többi Hair Foods hajszmakot is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

martien0418

2021. április 7.

A hajam nagyon puha tőle és az illata is szuper! Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

A hajam nagyon puha tőle és az illata is szuper! Biztos újra fogom venni.

Horvathangelika1

2021. április 6.

Kicsit többet vártam volna tőle, önmagában nagyon kevés. Nem lesz olyan puha a hajam tőle, jobban kifésülni se lehet. Az illata olyan semmilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

emeseskin2021

2021. április 2.

Nagy kedvencem ez a termék. Fantasztikus az illata, nagyon sokáig benne is marad a hajban. Én általában pakolásnak használom, de néha száraz hajra is felviszem. A hullámos hajamat kezelhetőbbé tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

anitaaa04

2021. április 1.

Középderékig érő, száraz végű, dús hajkoronám van. Nincs festve. Már régóta ki szerettem volna próbálni ezt a hajpakolást, ezért beruháztam rá. Kíváncsi voltam, hogy mennyire teljesít jól nálam, sok pozitív véleményt olvastam róla. Az illata tényleg nagyon szuper, két hónapja használom és igazából ennél több pozitívumot nálam nem hozott. Sőt, sajnos nekem inkább szárítja a hajvégeimet és seprűs kinézete lesz, hiába használom utána a megszokott hajvégápoló olajamat. Elhasználom ezt a hatalmas tégelyt, de újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

szamira

2021. március 29.

Kicsit aggódtam, hogy büdös műbanán szaga lesz, de egész kellemes, cukorkás illat marad csak a hajban.
Pakolásnak használom, legalább 10 percig hagyom a hajon hajmosás után, aztán langyos vízzel öblítem. Puha, kellemes tapintású lesz a hajam, drogériás szinten eddig ez a legjobb, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

Anna2001

2021. március 25.

A Garnier hair food termékcsaládból a kedvencem, finom, puha lesz tőle a derékig érő hajam.
Sokáig elég, már többször vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Sokáig elég, már többször vettem újra.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.