KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1000Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a leírásban szereplő postázási módokon

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34

nonblonde

2018. december 17.

Nagyon bevált! Minden hajmosásánál használom pakolásként, aztán a megszárított hajamra is kenek (hajvégekre), csodát művel. Nem zsírosít,viszont nagyon jól hidratál. Puha, illatos lesz a hajam tőle. Abszolút újravevős.

nonblonde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Timo0506

2018. december 16.

Nagyon finom illata van,goji bogyós társával felváltva használom.Ugyanazt tudom elmondani mindkettőről,tetszik,hogy sokoldalú és örülök,hogy természetes összetevőkből áll,megfelelően ápol,puhává teszi a hajat.Nagyon hasznos száraz hajra kenve télen mikor az ember haja szeret szanaszét szállni. Ezt a banánosat talán kicsit jobban kedvelem az illata miatt.

Timo0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

FReka

2018. december 16.

Elhasználtam egy dobozzal,de még mindig nem tudom hányadán állok ezzel a hajpakolással. Az illatát imádom,meg tudnám enni,de a hatásával nem vagyok teljes mértékben elégedett,nincs meg az a lágyság,puhaság,amit itt sokan emlegetnek. Ezek a nagyon olajos pakolások nekem furák,érzetre olyan mintha nem kennék semmit a hajamra,nem is tudom. Általában balzsamként használtam,pakolásként mosás előtt talán egy fokkal jobb volt,illetve nem kiöblítendő ápolóként tetszett,egy minimális mennyiséget tettem a hajamra néha,ha száraznak éreztem. Az illata sokáig megmarad a hajban. Nagyon sajnálom lepontozni,annyira szerettem volna szeretni,de az én hajamnak szerintem ettől több kell. Most a makadámos tesójával próbálkozom,hasonló eredményekkel.

FReka

Vanessza0420

2018. december 13.

Balzsamnak használom, nagyon könnyen kezelhető tőle a hajam. Napokig érzem az illatát, már minden illatban beszereztem de ez a kedvenc.

Vanessza0420
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

KittyLady

2018. december 3.

Balzsamként használom puha lesz tőle a hajam. A nagy kiszerelése miatt sokáig elég.Kellemes illatú, bár én napokig nem érzem. Legközelebb más illatott is kipróbálok.

KittyLady
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Haruchiii

2018. december 1.

Nekem 5* Egyszerűen imádom!! Elég hosszú és nagyon száraz vegű hajam van. Én balzsamnak és nem kimosós pakolásnak is használom. Jó nagy adaggal szoktam a hajamra tenni belöle és kb 5 perc után be is szívja teljesen. Az illata is érződik a hajamon még 2-3 nap után is. Minden képpen újra veszem. :D

Haruchiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Bradshaw

2018. december 1.

Nagyon tetszik. Az állaga olyan mint egy joghurtnak. Az illatáért oda vagyok. Simán bele kanalaznék :D A hajam is imádja. Én pakolásnak használom. Kb 5 percet hagyom csak rajta, és így is nagyon puha lesz tőle a hajam. Egészségesen fénylik utána az egész.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Brndtt

2018. november 25.

Kedvenc hajtermékem. Általában hajpakolásként használom. De balzsamnak is szoktam. Ha pakolásnak használom sokkal intenzívebb az illata. Használat után puha és fényes lesz tőle a hajam. Minden mosásnál használom. Tökéletes termék számomra. Ha elfogy egészen biztos, hogy újra vásárolom.

Brndtt
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

eszticsi

2018. november 25.

Nagyon felkapott termék, pont ezért dőltem be a reklámoknak. Akciósan vettem szerencsére 1500ft-ért. A hajam szőkített, göndör szóval elég száraz. Reménykedtem ez majd segít rajta. Használat után puhábbnak érzem a hajam, de ez kb 1 napig tart. Az illatát se érzem több napig. Én hajpakolásként használom, és nem rossz termék, de ilyen hatást egy olcsóbb termék is tud. Szerintem túl van árazva. Mindenesetre 4 csillagot kap és ebben az illata is közrejátszik. Legközelebb inkább kipróbálok valami mást :)

eszticsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

edina1996

2018. november 21.

Az illatát imádom, napok elteltével is jól érezhető. A hajam nem zsírosodik tőle jobban, viszont nem érzem, hogy bármit is hozzá tenne a hajam állapotához.

edina1996
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.