Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glabi, Módosítva: 2013. április 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csökkenti a mély ráncokat és feszesíti a bőrt.

lexike000

2017. október 27.

Akciósan jutottam a krémhez hozzá, mondom akkor kipróbálom úgyis elfogyott az arckrémem. Finom az illata, gyorsan beszívja a bőröm. Én egy átlagos krémnek ítélem úgy, hogy majdnem egy dobozzal elfogyott. Tégelye viszont nagyon tetszik és az is, hogy nem nehéz üvegből van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Kingucii

2016. június 17.

Ajándékba kaptam, de csak hidratálásra használom, feszes bőröm van,úgyhogy még nincs olyan gondom,hogy azzá tegyem. Hidratálóként egész jó, finom illata van, amit sokáig érzek. Hamar beszívódik,nem hagy maga után zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

trisztan

2016. május 5.

Átlagos hidratálókrém, kellemes illatal, gyorsan beszívódik, olyan kis kellemes, de semmi több.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 5.

Lory

2014. július 24.

Túl nagy feszesítő hatást nem tapasztaltam,2-szer újravettem,ennyit próbálkoztam vele.Azt hozta kb. mint egy alap hidratáló,selymes,puha arcbőr,ennyi.Ártani nem ártott de az ígért hatást nem váltotta be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

jud678

2014. június 6.

Pár éve vettem egyet, mert szerettem volna feszesebbé tenni a bőröm, de nem csinált semmit. Nekem sem állagában, sem hatásában nem tetszett, a bőröm nem lett feszesebb, de még hidratáltabb sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 6.

vds

2013. november 29.

anno több tégellyel is elhasználtam belőle, mire rájöttem, hogy tán nem az én bőrömnek való. azóta (a KM-nek köszönhetően :-) már kikupálódtam összetevőlista ügyben, és nem veszem, a bőröm is sokkal szebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 29.

elfi777

2013. október 2.

A garnier és a loreal a gyengém, megfizethető minőség, sokféle, szívesen próbálok újakat is tőlük. Egyszer vettem ebből, hozta amit szeretek (ár-illat-állag-mennyiség), a bőröm is kedvelte, de ahogy tuncsa remekül megfogalmazta, sajnos száraz bőrre nem jó. Az enyém száraz-érzékeny, kissé hamarabb kellett mellette radíroznom, és bár nem bántott, nem is csinált semmi feltűnőt, de kissé kevés volt, hatását tekintve.
Jó kis krém, csak sajnos nem nekem lett kitalálva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 2.

Jó kis krém, csak sajnos nem nekem lett kitalálva.

Bongyi

2013. augusztus 31.

Bár nem hiszem, hogy szükségem lenne még rá a hatása miatt, ajándékba kaptam, és gondoltam, kipróbálom. Nekem nagyon bevált, szépen hidratálja és puhítja a bőrömet, nem ragad, gyorsan beszívódik, finom az illata. Élettel teli és ápolt lesz tőle az arcom. Bátran ajánlom mindenkinek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

tuncsa

2013. június 27.

Nagyon finom illat, gyorsan beszívódik. Ajándékba kaptam soha nem vennék ilyen arckrémet, csak az alverdét bírja a szemem és nu skint a többitől begyullad. És én úgy gondolom, hogy ez kb 35-éves korig megfel , de száraz bőrre nem igazán jó. Nagyon érzékeny bőröm van, és mégis jó lett, nem allergizál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-20 Stearate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Isohexadecane, Hydrogenated Polyisobutene, Aluminum Hydroxide, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), C13-14 Isoparaffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetyl Alcohol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Glycine Soja (Soybean) Oil, Octyldodecanol, Shorea Robusta (Saltree) Seed Butter
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Laureth-7, PEG-20 Stearate, Poloxamer 338
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Laureth-7, PEG-20 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Citral, Limonene, Linalool, Octyldodecanol, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylparaben, Phenoxyethanol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.