Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. július 29.

Kategória:   Hajápolók

Karité olajat és kasmír proteint tartalmazó formulája javítja a hajszerkezet sérüléseit és hajának rugalmasságot biztosít.

Tatinta

2017. november 13.

Csak azt tudnám, hogy ezt miért kellett kivonni...
Ez volt a legjobb létező hajpakolás. :( Azóta is sikertelenül keresem az utódját, ezt egyik sem tudja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Csak azt tudnám, hogy ezt miért kellett kivonni...

hfanni92

2013. május 28.

Nagyon finom az illata, könnyen fésülhetővé teszi a hajam, és mosás közben érezhető, hogy selymesít is. Csak aztán a formázás, szárítás után ebből az érzetből semmi sem marad. Összességében nem rossz, én is akciósan jutottam hozzá, annyit megért - főleg azért mert imádok a hajamra tenni ilyen pakolásokat -, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

hfanni92

2013. április 8.

Nekem bejött ez a pakolás, bár nem egy percig hagyom rajta, hanem 10-15-ig, és utána mosok hajat. Puha lesz tőle a hajam érezhetően könnyebben kezelhető. Nagyon finom az illata, és szerintem kiadós, sokáig elég lesz(félhosszú a hajam). kicsit drága, de akciósan vettem így megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Gwen

2013. április 6.

Nekem nagyon jó volt ez a pakolás eleinte, nagyon finom az illata, a hajamat is táplálta. Ám sokadik használat után kissé megkeményítette a hajam. De összességében véve nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

ilda600

2013. március 26.

Nagyon jót tett a száraz hajvégeimmel, imádom az illatát is, egyedül az ára miatt nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

szuperninaa

2013. március 13.

Finom illatú, és csillogó, puha hajat varázsol. Száraz hajra megfelelő.
Egyedül az árával van baj, hiszen más márkából akár 2db pakolást is meg tudunk venni, ennyiért, ami szintén ilyen hatással bír. Ennek ellenére az összes glissk. pakolás közül ez a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 13.

Finom illatú, és csillogó, puha hajat varázsol. Száraz hajra megfelelő.

svivko

2013. január 29.

Megvettem, mert a fekete elfogyott a Dm-ben. Nos lányok Gliss Kurból CSAK a fekete. Ez meg pénzkidobás. Az illata finom, de ennyi :D.......

De ha hosszútávú szépségre, igazi hajcsodára vágytok; kókuszolaj. Hidegen sajtolt, szűz. Rílli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

nutooka

2013. január 26.

Kipróbáltam, és nem volt rossz, de jobban bejött nekem száraz tönkrement hajra Glisstől a fekete.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

shimmery

2013. január 8.

Annyira száraz volt a hajam, hogy nem tudtam mit csináljak vele...ezelőtt még soha nem használtam pakolást, úgyhogy nem tudom mással összehasonlítani, de az az igazság,hogy ez a kis kence megoldotta a problémáimat...egy fél órát, órát szoktam a hajamon hagyni és a tövekre is teszek egy keveset. Egy csillagot vonok le amiatt, hogy talán nagyon kicsit zsírosít, de még így is csak 4-5 naponta kell hajat mosnom, úgyhogy nem számottevő...a természetes göndör hajam életre kelt, gyönyörű loknissá vált...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Heli

2012. december 19.
Úgy döntöttem, hogy az összes eddigi hajas cuccomat elhasználom, amit begyűjtöttem, azután vehetek csak újat. Már nem férünk el a kencéktől... :(
Ma rá esett a választásom. Hiba volt. Ugyanazt tudom leírni, amit korábban. A sírás kerülget, hogy hogy néz ki a hajam... Azt hiszem megérett a kukázásra.

2012. július 8.
Nekem még a régebbi áll a polcomon. Hát az nem kifejezés, hogy pénzkidobás volt. Szétszárította a hajamat, ragacsos és sprőd lett tőle az egész hajam. A fekete 1000x jobb, de a Serical Latte viszi a pálmát nálam. Ár-érték arányban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

2012. július 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin