Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kategória:   Hajápolás

7 tápláló olajat tartalmazó formulája ápolja és javítja a haj szerkezet sérüléseit és csökkenti a hajvégek szálkásodását.

Katia88

2017. szeptember 26.

Egy szó: NEM! Na jó legyen két szó: NEM, NEM !!!!! Olajos, kimoshatatlan, elnehezíti a hajat, illata az jó viszont legalább nem marad meg :). NO GO.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

adreee

2015. október 22.

A legjobb hajpakolás. Hajtövekre persze nem szabad tenni. Enélkül mindig gubancolódik a hajam. NR.1

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

mujerconfused

2015. október 11.

Nem igazán tetszik az illata, és még ez a kisebbik baj. Nagyon nehéz normálisan felkenni és aztán kimosni, valamint teljesen lelapítja a hajamat, nem göndörödik be és semmi tartása nem marad. Én zsírosodást nem tapasztaltam, és puhább is egy kicsit, de ettől még számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Ancsibaba1993

2015. szeptember 20.

Nagyon de nagyon utálok lepontozni.. Deee... Ez egy nagy ócskaság.. Az előírt módon hajmosás után használtam a hajamra... Rajtahagytam kb 10 percet(egy perc hatóidőt írt...) majd leöblítettem.. Okés egyenlőre megtörlöm majd kiderült ha megszárítom.. Hát kiderült.. Egy nagy száraz fűcsomó lett a hajam helyén.. Soha többet nem fogom használni. A balzsamja pedig jó volt.. Az illata isteni,de nem az illatáért vettem.. Ülj le,egyes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

csigabiga

2015. május 23.

Az illata isteni, viszont kb nem csinál semmit sajnos. Nekem nem vált be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Az illata isteni, viszont kb nem csinál semmit sajnos. Nekem nem vált be. :(

PBetti

2015. január 25.

Száraz,töredezett hajamra használtam és eddig megvagyok vele elégedve. Sűrű az állaga,ami a tapasztalataim szerint jó egy pakolásnál, számomra könnyű a felvitele. Az összetevőik tetszenek. Később még update-lek.

Update:
Már egy hónapja használom és még mindig elégedett vagyok vele. Fényes és puha a hajam. Viszont a töredezést nem szünteti meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Update:

Ildie

2015. január 10.

Adok neki 3 pontot, mert nem rontottt a helyzeten, de kb annyit tud, mintha a teszko gazdaságos ilyet vettem volna meg ha létezik olyan. Nehéz kimosni, nekem nem tetszik a szaga, egy hónap alatt hozzászokik az ember haja, eleinte nem zsírosít és jó, de egy-két hónap után igen. Egyszer kipróbáltam, és alig vártam, hogy elfogyjon, de azért nem dobtam ki.
A GKtol többet vártam. Illetve itt is megfogadtam, hogy ilyen tégelyes dolgokat nem veszek meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

gioia

2014. október 30.

Első benyomás ez volt: Csalóka ez a cucc. A hajmosáskor jónak tűnik, de másnapra minden jó hatás felszívódik. Vagy csak engem szivatnak az álommanók? ;)

2014. okt. van és újból elővettem, mert kifogytam a többi pakolásból. Túl vagyok pár hasonló termék kipróbálásán (aussie 3 minute miracle, mézes swiss-par hajkúra, különféle olajok) és tegnap faith in nature sampon után kellemes volt a használata. Kevés mennyiséget beledolgoztam a hajamba és sokáig öblítve a végeredmény tűrhető volt, ki tudtam fésülni. Az Aussie-tól puhább a hajam, de ennek kellemesebb az illata. Ezt a tégelyt most már elhasználom. 3 csillag, egye-fene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

szivecske

2014. október 23.

Nagyon sokáig elég volt, heti vagy kétheti egyszer használtam kb.,.. Eleinte imádtam, aztán kicsit unalmassá vált az illata. A hatásával elégedett vagyok, de szerintem kis szünet után a lila verziót szeretném kipróbálni vagy egy másik pakolást. Egyszerhasználós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Barbi123

2014. október 14.

Látom sokaknak nem tetszett, de nekem igen!Mivel olaj ezért tényleg nehéz kimosni.Általában utánna mégegyszer samponozom a hajam így nagyon jó, és nem nehezíti el a hajam!:) A hatása is rendben van.Azt tudja minta többi Gliss Kur.Az illata is tetszik.Mehet az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Glycol Distearate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Dicaprylyl Carbonate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glycol Distearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PPG-1 Trideceth-6
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005