Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. április 4.

Kategória:   Kézkrémek

Napi használat mellett a kézkrém segít védékezni a bőr öregedéseinek jelei ellen, és simábbá, puhábbá varázsolja a bőrt.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Coco-Caprylate / Capric eoUrea h Glyceryl Stearate SE eo I eu 1 0Glycerin h 0 0Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Stearic Acid eo I eu 2 0Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Propylene Glycol h Zea Mays (Corn) Oil eo I eu 3 0Phenoxyethanol ta Cetyl Palmitate eo 0 0Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Lanolin eo I h Enteromorpha Compressa (Linnaeus) Extract Sodium Acrylates Copolymer Cetearyl Glucoside ti I eu Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Allantoin gy 0 0Xanthan Gum ti I eu Hydrogenated Castor Oil ti I eo I eu 1 0Parfum / Fragrance i Disodium EDTA Ethylhexylglycerin Helianthus Annuus (Sunflower) Oil eo 0 0Phospholipids h Polyglyceryl-10 Stearate eu Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Caesalpinia Spinosa Gum Hexyl Cinnamal i Benzyl Salicylate i Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Potassium Sorbate ta Alpha-Isomethyl Ionone i Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Citrus Limon Peel Extract eo Equisetum Arvense (Horsetail) Extract eo Pinus Sylvestris (Scot's Pine) Bud Extract Salvia Officinalis Leaf Extract tiLinalool i Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract Humulus Lupulus Cone ExtractLyral i Butylphenyl Methylpropional i Eugenol i Sodium Benzoate ta Citronellol i Tocopherol a I v 2 2

Babyspacejelly

2019. április 5.

Jó kis krém, selymes lett tőle a bőröm, gyorsan beszívódik és hát, hogy nyanyás az illata az tény, de ez nem teszi rosszá, igyekszem nem szagolgatni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

alphecca

2018. június 27.

Gyorsan beszívódik és sokáig érezni a hatását. Ritka jó kézkrém.Nekem semmi bajon nem volt az illatával, nem túl erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 27.

artbunny

2017. december 1.

Azonnal beleszerettem, már csak a csomagolás alapján, aztán megéreztem az illatát és 100%-ig biztos voltam benne, hogy megveszem.
Sosem csalódom a Helia-D kozmetikumokban, számomra örök kedvenc!

A kézkrém állaga kellemes, nem hagy zsíros érzetet a kezemen, gyorsan beszívódik.

Személy szerint nem várom, hogy fiatalítson a kezemen, hiszen még 30 éves sem vagyok, de amúgy sem hiszek a fiatalodást ígérő termékekben, számomra mindig csak az az elsődleges cél, hogy gyorsan beszívódjon és praktikus kiszerelése legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Sosem csalódom a Helia-D kozmetikumokban, számomra örök kedvenc!

tani

2017. május 4.

Gyönyörű csomagolás, mint minden a Heliától! Kézreálló tubus, könnyen használható.
Esküszöm, hogy az illataitok nagy része tetszik. De ez! Elhűlve szagolgattam ezt a nagyi illatot. Nem szeretném! Nem is kenem magamra, ha tudom, hogy mások is lesznek körülöttem. Tényleg ilyen poros lennék már 44 évesen?
Pedig a hatása gyors és látványos. Szegény krémnek igencsak gályáznia kell a kezemen. Agyonmosott, fertőtlenítős, száraz, tehát van tennivaló bőven.
Gyorsan beszívódik, nem marad zsíros érzet.
Ja, és szeretném látni az illat megálmodóját! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 4.

Gyorsan beszívódik, nem marad zsíros érzet.
Ja, és szeretném látni az illat megálmodóját! :(

brigitta001

2017. február 27.

Nagyon kellemes állagú kézkrém. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros réteget maga után. Az igénybe vett kezet (mikrobiológus vagyok, az orvosi kézfertőtlenítők, amiket használok még a körömlakkokat is leoldják) is szépen rendbe rakja. Ráadásul már az első használat után érződik a hatása. Egyetlen negatívuma az illata. Valahogy nyers, olajra emlékeztető illata van, pedig magát a krémet nem érzem olajosnak. Ezért viszont nem vonnék le csillagot, mert ez inkább ízlés kérdése.
Update: Most fogyott el a tesztelésre kapott termék, ezért gondoltam összegzem újra a tapasztalataimat. A kiszerelés elegáns és tartós. Az sem viselte meg, hogy a táskámban volt, nem kopott, nem tört össze. Viszont mivel keményebb a tubus a szokásosnál, ezért az utolsó cseppeket csak nagyon nehezen lehetett kipréselni. Az illatával továbbra sem barátkoztam meg, de ez azért nem olyan zavaró. Az ápoló hatása megfelelő, könnyen felszívódik. Az anti-aging hatást viszont nem éreztem. Igaz, még csak egy pigment folt van a kezemen, de azzal nem történt semmi (bár új sem jelent meg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

AstroSue

2017. február 26.

engem nem zavar az illata, szerintem a klasszikus régi helia-d illatból pont annyit változtattak, hogy a mai kornak megfelelő legyen. elég jól hidratál, jobban, mint sok más kézkrém. mivel nem kell egy nap ezerszer bekennem a kezem, sokáig elég. a tubus kinézete, dizájnja is szép, nem ódivatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

mmartina97

2017. február 15.

Ő az első Helia-D termékem. Az illata szerintem erős,nekem nem jön be.
Egy réteget képez,selymes érzésű lesz tőle a bőröm,ha kezet mosok akkor ez így lejön és olyan mintha semmit sem kentem volna a kezemre..:(
A kézszárazságomat tehát nem szüntette meg.
Magamtól nem venném meg mert szerintem drága..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Ő az első Helia-D termékem. Az illata szerintem erős,nekem nem jön be.
A kézszárazságomat tehát nem szüntette meg.
Magamtól nem venném meg mert szerintem drága..

karli

Korcsoport: < 18
2017. február 11.

Először a negatívummal kezdeném ami az illata, olyan régies pacsuli kölni, és nagyon erős. Az állagát én szeretem, selymes, könnyen kenhető, viszonylag gyorsan beszívódik, kellemes tapintású, hidratált lesz a kezem. A lentebb említett cien krémtől engem kiráz a hideg, nyúzva tudom csak a bőrömbe masszírozni, és utána is ragacsos marad brrr!
Lassan két hónapja használom, persze több más krémmel párhuzamosan. Összességében én szeretem, de az illata miatt nem biztos, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 11.

rocknrose

2017. február 7.

Életem első krémmániás nyereménye, úgyhogy ha másért nem is, de ezért adnék 5 csillagot...:) Na jó, azért a krém se rossz :P
Tetszik a csomagolása, a krém pedig szépen puhítja bőrömet, bár ennyi pénzért én sem venném meg magamnak és kicsit erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Nancika

2017. február 1.

A blogom miatt kaptam tesztelésre és teljesen elégedett vagyok vele. A legszembetűnőbb és számomra legszimpatikusabb az illata, mivel hasonló illata van, mint a nagyim parfümjének, ezért számomra nagyon kellemes emlékeket hozott fel, és egyből belopta magát a szívembe. Kicsit olyan, mintha mama ott lenne velem, amikor bekenem a kezem. :)

Emellett pedig nagyon szépen ápolja a kezemet (eddig egyedül az Isana med tudott ilyen szépen ápolni), nem hagy zsíros érzetet, nagyon hamar beszívja a bőröm, és most fogjuk tesztelni nővérem cserepesre repedezett, érzékeny kezén is. :)

Kozmetikumokat nem szoktam árérzékenyen vásárolni, a hatást, az összetételt (mondjuk ebből a szempontból ez nem remekel) és az állatkísérlet-mentességet figyelem szinte csak, úgyhogy én nem tartom olyan borzalmasnak az árát sem, úgyhogy lehetséges, hogy ha ez kifogy, akkor megveszem majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Urea, Glycerin, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Lanolin, Phospholipids, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coco-Caprylate / Capric, Glyceryl Stearate SE, Cyclomethicone, Stearic Acid, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Zea Mays (Corn) Oil, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Lanolin, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Castor Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Citrus Limon Peel Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Zea Mays (Corn) Oil, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil, Polyglyceryl-10 Stearate
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Hydrogenated Castor Oil, Salvia Officinalis Leaf Extract
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Eugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.