Ilcsi

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Kiszerelés:   50 ml és 125 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Fáradt, sápadt, stressztől megviselt bőrre. Hatása: antioxidáns, bőrfeltöltő, hidratáló, kollagènèpítő, regeneráló, rugalmasító.

2012-ben az év terméke lett, valamint Szépség nagydíjas is lett.

Petravagyok

2019. április 5.

Imádom! Heti egyszer felteszem es jo sokaig fenn is hagyom. Csodakat tesz a sapadt, napi varosi stressztol es utazastol megfaradt arcocskammal 😍 Kremjet es szerumjat is imadom!! Elotte persze alapos tisztitast, tinikozast es igenyel, jo esetben egy radirozast is. Lemosni viszonylag nehéz, de engem ez nem riaszt el semmilyen termektol, ami mukodik is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

manobeka

2019. február 3.

Ez a pakolás úgy használható, ha előtte egy profi ilcsi kozmetikus ad hozzá kiegészítő kezeléshez termékeket, speciális szappant, peelinget utána felkenve fantasztikus! Kell, hogy meglegyen előtte az előkészítés. Sminklemosó szivaccsal lehet ledörzsölni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 3.

Voillet

2018. december 27.

Puhábbá teszi a bőrt és kellemes érzetet hagy maga után. Viszont kozmetikus jobban tudja kezelni, én otthon bajlódtam vele az elején. Nehezen jön le. Érdekes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

zoja

2018. június 2.

Nekem sajnos nem vált be. Nem lett tőle sem hidratáltabb, sem szebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Nekem sajnos nem vált be. Nem lett tőle sem hidratáltabb, sem szebb a bőröm.

lenip

2017. április 7.

Nagyon szeretem az illatát, lekvárra vagy chutney-ra emlékeztet amúgy az állaga, kinézete. :) Szerintem elég jól táplál, hidratál. A lemosását utálom nagyon, kár, hogy nem jön le egyben. Amúgy ajánlom otthoni wellnessnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

hjuditcrema

2017. március 21.

Minden Ilcsi termék magas minőségű, de nekem a kökényes-megyes pakolása jobban bejött, mint ez. Valóban kicsit nehézkes lemosni. Ettől függetlenül szépen teszi a dolgát.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 21.

palzsu

2016. március 27.

Első használatkor szinte bezabálta a bőröm, azonnal feltöltött egy vékonyabb szarkalábat is, puha, hidratáltabb lett tőle a bőröm. Mindig tartok otthon most már, úgy látszik, bőrömnek erre van szüksége ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.

Pöti

2015. április 28.

Nagyon jó kis pakolás, én nagyon szeretem. Gyümölcslekvárra emlékeztet, imádom a gyümölcsdarabokat benne.. :) Legkönnyebben kozmetikai szivaccsal lehet leszedni, de utána alaposan ki kell mosni és fertőtleníteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

nakatinka

2015. április 16.

Csodálatos illata van, mintha a nagymama piros bogyós lekvárját vennénk le a polcról. Lemosása kézzel tényleg elég körülményes és hosszan tartó,de nekem megéri ez a kis szenvedés....Az én fáradt, sápadt bőrömnek tényleg ad egy kis szint, amit még másnap is tapasztalok. Bőröm rugalmas és üde lesz tőle. Nekem a heti szépségrituálém alapja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Krystal

2014. március 5.

Az illata valóban kellemes, de nagyon nehéz lemosni, csúszós és nehezen jön le meleg vízzel, sokat kell dörzsölni. Próbáltam nagyon vékony rétegben felvinni, de akkor sem jobb. Kb fél éve használgatom nagyon ritkán, semmi hatást nem vettem észre, rosszat nem tett a bőrömmel, de azt a kis frissítő hatást nehéz értékelni a lemosás kellemetlensége miatt (sok dörzsölés, átmosás), ezért még arra sem tudom elhasználni, hogy néha picit frissítse az arcomat, pedig teljes adagban vettem meg, ami elég sok. Sajnos újabb pénzkidobás volt számomra. :(
Aki használta leírná, hogy szokta lemosni ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Aki használta leírná, hogy szokta lemosni ?

Antioxidánsok: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.