Isana

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különleges fedőstift, speciális belső maggal ellátva. Antibakteriális hatású összetevői, az E, B5 és C vitamin, valamint természetes növényi kivonatai segítenek a pattanások legyőzésében. Ugyanakkor jótékonyan eltakarja a piros foltokat, eltünteti a pórusokat, nemcsak leszárítja a pattanásokat, de segít azok megelőzésében is. naponta többször alkalmazhaó.

MariaKov

2018. január 17.

Imádom ezt a korrektort, (nekem a sötét árnyalat van), és nagyon sajnálom, hogy megváltoztatták az alkotóit, és ebben a csomagolásban és összetételben már nem kapható. Nagyon szépen leszárítja a pattanásokat, az utána maradt foltokat pedig tökéletesen elfedi. Nekem még van belőle szerencsére 2 db, mert pár hónapja megvettem a boltban belőle gyorsan még egy plusz példányt, nekem annyira bevált. Imádtam a rozmaringos illatát is! Mikor a napokban megláttam, hogy egy sokkal gagyibb műanyag hengerben jelent meg az új változat (és teljesen más összetétellel), nagyon csalódtam. Miért kell változtatni azon, ami tökéletes volt? Valahogy sejtettem, hogy egy ennyire jó termék ilyen olcsón nem maradhat, vagy az ár fog feljebb menni, vagy a csomagolás és az összetétel egyszerűsödik. Sajnos az utóbbi vált be. Az újnak is jó az illata, de az már nem természetes illat, hanem Parfüm. Sajnos ez a vélemény valószínűleg úgysem fog eljutni a gyártóhoz, de ha mégis, azt üzenem nekik, hogy nem kell mindent megváltoztatni, ami jó. Végtelenül csalódott vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Liryo

2017. november 2.

1-2 hónapja már használom ezt a terméket de úgy igazán nagy és tömör véleményt nem tudok alkotni. Jó de azért annyira mégsem. Korrektorként használom és nem pattanásokra sokkal inkább szem alá és szemhéjra. Na most ha szem alá használom akkor eléggé kiemeli a pólusaim viszont szemhéjra tökéletes alapot képez sminkhez és egész nap tart. Viszont szem alá meg nincsen olyan fedése, hogy teljes mértékben eltüntesse a karikáim. Pattanásra is próbáltam viszont szintén nincs akkora fedése. A pirosságot nem tünteti el csak úgy van egy halvány rétegként a pattanásokon. Minden esetre olcsó és mint mondtam szemsmink alapnak tökéletes úgyhogy a 4 csillagot megérdemli. Próbáltam alapozó felett is használni szivaccsal eldolgozva viszont csak elmozgatja az alapozót. Még annyit hozzátennék, hogy ha nem tettem felé szemhéjpúdert vagy bármiféle púdert fixáláshoz akkor elmozog a szemráncokba. Bár fogalmam nincs miért nem fixáltam le minden estre gondoltam leírom. Összességében pedig szeretem is meg nem is kapcsolatom van vele, de az is lehet, hogy nem jól használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

kukumaluthch

2017. október 20.

Egy olcsóbb korrektort kerestem, nekem ez abszolút bevált, szerencsére már kinőttem a pattanásos korszakból, de azért néha előjönnek, szépen elfedi, nem irritálja. Az én arcomon van egy heg, azt is egészen szépen elfedi, szóval csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

hivettivy

2017. július 24.

Véletlen találtam rá a tonikok között. Egyből megtetszett, mivel sok pattim van, és szeretem az ilyesmi korrektorokat. A Mittel lett a tökéletes árnyalat, szuperül működik, ajánlom figyelmetekbe, főleg ennyiért, amennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Mofi

2017. június 19.

Pár hete vettem az itt olvasottak alapján. Nekem nagyon bejött, tényleg segít a pattanások gyógyításában és szép a fedése. Így nyárra a legsötétebb árnyalatot vettem meg, de télre szerintem a világosabbakat is be fogom szerezni. Az árát pedig abszolút megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

lovecreams

2017. március 13.

Ahhoz képest, hogy milyen olcsó és nem "nagy nevű" márka gyártja, tényleg jó:) Nekem a 'hell' árnyalat passzol, talán még picit ez is sárgásabb, de nem szembetűnő. Nemcsak jó a fedése, hanem a csúnya, gyulladt pattikat is 1-2 nap alatt begyógyítja és eltünteti teljesen. Ami még tetszik benne, hogy nincs benne parfüm, mégis annyira jó illata van..picit mentolos, picit édes, imádom. 699 Ft az ára, ajándék ezért. Próbáljátok ki:))!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

delorean

2016. november 28.

Tényleg egészen jó a fedése, a szín tökéletes, hozzáilleszkedik a BB krémhez, alapozóhoz is. Van szárító hatása, ezért tényleg csak arcon, helyileg szabad használni, szem környékére mást kell feltenni. Nekem télen a mittel, nyáron a legsötétebb dunkel passzol, pedig világos bőrű vagyok. A legvilágosabb szerintem a hófehér bőrűeknek jó. A Baleának (DM) is van ilyen fedőstiftje, de azt még nem próbáltam, úgyhogy nem tudom összehasonlítani vele. Azért 4 csillag, mert lehetne jobb a fedése, de végül is ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

zsofia93

2016. október 29.

Nagyon klassz korrektor, nemrég vettem most próbáltam ki az előbb, lemostam az alapozóm, feltettem egy mattító krémet és a csúnya pattikat bekentem vele és nagyon szépen fed :) tökéletesen kenhető, krémes állagú és plusz pont, hogy gyógyítja is. Már most imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 29.

albertinablogg

2016. május 31.

A legjobb korrektor, amit valaha használtam. Véletlenül fedeztem el megbújva az ISANA krémek között. Nagyon jól fed, az illata és az állaga nagyon tetszik, a szín (Hell - legvilágosabb) nagyon jól illeszkedik az arcomhoz. Nem nehezíti el, nem szárít, nem telepszik meg a ráncokba, nem komedogén, leszárítja a pattanásokat és mióta ezt használom álomszép a bőröm, lassan korrektorra sincs szükségem, annyira szépít. A fedés, a krémes állag fantasztikus. Az ár pedig (699.,-). Jajj, hagy ne mondjam. A legjobb!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

szedrisab

2015. október 15.

Nagyon jól döntöttem, amikor hazahoztam :) eddig egy db korrektorom sem volt, ami nem hogy így, de csak egy kicsit is fedett volna. Az a belső mag, legyen akármi is, csudijóóó :) nagyon vilgáos bőröm van, ezért a legvilágosabb árnyalatot választottam. Délben felkentem, bicóztam délután, szóval meg is izzadtam, és még így sem "ráncosodott" össze az arcomon :) Máskor is szívesen fogom választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.