Isana

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A bőrpírt, a pattanásokat és a bőrproblémákat könnyedén elfedi. Olyan antibakteriális összetevőkkel, mint a cink-oxid, a szalicilsav és a bisabolol küzd a pattanásokat okozó propioni-baktériumok ellen.

3 árnyalatban kapható

Wiwienna

2019. szeptember 19.

Nagyon gondolkodtam hogy mennyi csillagot is adjak rá. Megmondom őszintén, az illatát imádom és amikor elkezdtem használni sokkal, de sokkal szebb lett a bőröm...DE sajnos az utóbbi időben azt láttam, hogy még több pattim lesz tőle és a meglévőket sem ugy szárítja le ahogy kéne...
Az ára miatt, a színskála miatt + az (eleinte) bevált hatása miatt a 2* ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Az ára miatt, a színskála miatt + az (eleinte) bevált hatása miatt a 2* ...

PrincessMarshmallow

2019. július 19.

Sietősen, nagy rohanásban vettem meg a terméket, így nem volt lehetőségem utánanézni a véleményeknek.
A színe tökéletesen illeszkedik az arcbőrömhöz. Nem túl világos, nem is sötét: tökéletes. Könnyen eldolgozható, nem ül meg a mélyedésekben, hegekben, ráncokban.
Tökéletesnek tűnt ez a korrektor, azonban egy hét használat után pici pattanások jelentek meg az arcomon (ezt előttem egy kommentelő is említette). Ráadásul olyan helyeken jelentek meg ezek a bosszantó pöttyök, ahol korábban nem volt jellemző.
Szóval kicsit vicces, hogy egy pattanásokat elmulasztó korrektor csak még több pattanást generál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Hecate

2018. szeptember 27.

A világos árnyalatot vettem 10%-os Rossmann kuponnal. Az illata kellemes, és a legjobban eső korrektor, amit valaha a bőrömön éreztem. A színe passzol hozzám. Nem csíp. Hamar eldolgozható a korrektorfolt széle, viszont a bőrömön a fedése lehetne erősebb és nekem nincs tartóssága. Talán beszívja a bőröm vagy hamar lepereg nem tudom - pedig nem nyúlkálok hozzá, ám rövid időn belül már semmi sincs belőle rajtam. (A legjobb esetben is 10 perc múlva már nem látom magamon.) Elkenegetem majd itthon, de utcára nem merem majd használni. Sajnos nekem nem jött be.

FRISSÍTÉS: Sajnos két csillagról leveszem az értékelést egyre. Hiába a nagyon kellemes érzés, a bőrhöz passzoló szín és baráti az ár. Az államon kis piros pöttyöket okoz. Biztos, hogy ő, mert ez egyetlen új termékem mostanában amit állra kentem, más kozmetikumaimat régebb óta alkalmazom és nem váltanak ki ilyet. Ráadásul csak azokon a helyeken tapasztalom, ahol ezt alkalmaztam. Meg pár napja nem használom az Isana korrektort és elmúltak. Lehet másnak csodaszer lesz, de nekem sajnos egy miniátok.

FRISSÍTÉS: Javítok rajta. Az első alkalmat leszámítva nem okoz már irritációt. Elkenegetem, de a fedésével, tartósságával továbbra sem vagyok kibékülve. Az állaga, pici illata most is kellemes. Csak azért használgatom itthon, mert reménykedem tényleg van némi antibakteriális hatása és mert felvinni valóban kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.