L'Oreal Paris

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Hajápolók

Az agyag-maszk normál és zsíros hajra megszabadítja a hajat a nemkívánatos zsírtól, szilikontól és hajformázó-maradványoktól, így biztosítva a légies könnyedséget a hajtövektől és az ásványi anyagokkal feltöltött, kiegyensúlyozott fejbőrt.

Ár: 250 Ft , Eladó: szivecske
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: csak személyes átvétel
demeterne

2019. szeptember 20.

Nagyon hamar zsírosodik a fejbőröm, gondoltam kipróbálom a samponjával együtt. Az illata miatt kap csak két csillagot, amúgy semmit sem ér. Egy napot bír ki a hajam vele, hogy ne mossam ki, ugyan úgy zsírosodik a fejbőröm. Túl nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Kremcica

2019. szeptember 11.

Kicsit felesleges terméknek gondolom... még akkor vettem mikor a nyári melegekben állandóan zsírosodott a hajam és szerettem volna ezt mérsékelni. Anno mikor megjelent a piacon próbáltam termékmintaként amit a samponjához csomagoltak, de kis adag volt műanyag fóliában amiből sokat nem tudtam meg a termékről. Most is kb a felénél érzem azt hogy mintha lenne hatása is. Én csak a száraz hajtövekre viszem fel és így is elég hamar fogy. Eleve a tégelye is csalóka, a szokásos 200 ml helyett csak 150 ml aminek az alja befelé horpasztott. Ehhez képest drága. Nem mondom hogy hatástalan, mert kétségtelen puhább és tisztább hatású a hajam a használata után, de szerintem ezt egy sima házi agyagos maszkkal el lehetne érni. A kimosása nekem nem okoz gondot, de mintha több hajam hullana ki emiatt mint egy sima hajmosásnál. Elhasználom, de nem lesz újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Anci11

2019. június 5.

Az első dolog, ami eszembe jut erről a termékről, az az ára. Nem ma vettem, de viszont tisztán emlékszem, hogy egy ilyen kis kiszerelés anno vagy 5 euróba került, és az első 2 használat után szembe tűnt, hogy rohamosan fogy. Az illatával meg voltam elégedve, kellő képpen frissít, nem szárítja ki túlzottan a fejbőrt, viszont én olyan kifejezett lenyűgöző hatást nem észleltem. Nagyon nehéz felvinni, és a mindennapokban sok időt vesz igénybe. A samponját és a balzsamot még nem használtam, így együtt nem tudom értékelni, viszont nagyon sok termékkel az a tapasztalatom, hogy együtt bizony nagyon jól hatnak. Magában semmi extra, használat után némi frissességet ad, de viszont nekem ez édes kevés. 1-10 skálán 4,5-5 :) érdemes szerintem az egész termékcsaládot kipróbálni, úgy több potenciált látok benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Nixa

2018. október 27.

Sajnos semmi haszna nincsen. Egy plusz extra érzést ad, hogy törődök a hajammal de ezenkívül semmi hatása, nem lett tőle szebb és frissebb a hajam. :/ Teljesen kár volt megvenni, nagy csalódás.

Update: az előző nem túl jó tapasztalatom miatt a szekrényben landolt, ám most újra elővettem, most viszont nagyon szeretem!😊 A fejbőr viszketrsemet teljesen megszüntette, sőt szerintem most még +1 napot tudok is csalni két hajmosás között👍🏼Nem tudom ezelőtt mi lehetett a baj🤷🏼‍♀️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Vanda234

2018. szeptember 18.

Nekem ez az egész termékcsalád megvan és nagyon nagyon jól szuperál tiszít még is szép fényt add és kevésbé źsíros.

a maszk a legjobb a hajnak felszívja a zsíros részt imádom

a sampon 2 szer használom utána nagyon jól tisztít

a balzsamot meg a haj hosszra viszem fel mert az kicsit szárazabb

Nagyon jól bevált az én hamar zsírosodó hajamra vagy plussz 2 napot kíbír bátran ajánlom mind1 egytől egyig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

a maszk a legjobb a hajnak felszívja a zsíros részt imádom

a sampon 2 szer használom utána nagyon jól tisztít

a balzsamot meg a haj hosszra viszem fel mert az kicsit szárazabb

Lora

2018. augusztus 26.

Konkrétan semmit nem csinál, pepecselős-macerás felvinni és kiöblíteni, ráadásul extra gyorsan fogy... az extrém erős illata pedig külön zavaró. sajnos egyáltalán nem tudom ezt a terméket ajánlani. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

cslllzr

2018. augusztus 6.

Nagyon pepecselős volt felvinni a hajtöveimre, és sajnos semmit nem ért... A samponját is használtam, de együtt sem voltak hatásosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

glau17

2018. július 4.

A sampon és a balzsam nekem nagyon bevált, így kipróbáltam ezt is. Kicsit figyelni kell, hogy alaposan kimossam, mert ha nem teszem, másnap mintha korpás lennék. De szépen felszívja a zsírt, utána hosszabb ideig is jó marad a hajam. A mennyiség pedig elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

aukszflora

2018. május 24.

Egyetlen tégellyel vettem belőle, elhasználtam, de semmi pluszt nem éreztem tőle. A samponját már többször is újravettem, de ezt nem. Valahogy nem fogott meg, sem puhább nem lett tőle a hajam, mint csak samponnal, sem kevésbé zsírosodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

judit14krem

2018. május 9.

Nem rossz, elég jellegzetes illata van, hajmosás után is érződik, engem egy idő után már zavart. Ami nagyon meglepett, hogy 3 alkalomra volt elég, ahhoz képest nem olcsó. Újra biztos nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, PEG-8, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Színezék. Lila színű.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0