L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. április 4.

Kategória:   Testápolás

Testformáló koncentrátum a makacs narancsbőr ellen.

amyesther

2012. október 18.

1,5 éve kezdtem el használni a lábamra, pontosabban a combom belső felére, ''a husira.''
Egy hónap alatt használtam el, minden este kentem, de különleges masszírozást nem igényel. (Hál' Istennek!)
A zsírréteg hamar eltűnt, centivel mértem a combom körméretét. Igaz, a kecsegtető ''egy hónap alatt-mínusz 3 centiméter'' nem jött össze, de a pontosan 1,86-nak is örültem.
Hamar beszívódik, issza a bőröm, akartam újat venni, de sehol se találtam. Egy kis (2 hetes) szünet után újra felkerült a Rossmann polcaira, de a Dm-et már nem is nézem....
Külön kiemelném, hogy a plasztikai sebészetet választóknál, zsírleszívásnál, cellulitisz eltüntetésnél a maradék bőrrel nem tudnak mit kezdeni, és hát...gusztustalanul lóg. Itt ez a probléma nem áll fent, hiszen a koffein miatt a bőrrel megy/ment össze a combom mérete.

2012. 10. 18. Update
Ismét sikerült megvennem.
Nem is tudtam, hogy ennyire hiányozhat egy lötty, de komolyan. :D
Mindent bejártam érte. Múltkor is ugyanabban a Rossmannban, DM-ben keresgéltem, ahol eddig is vásároltam, de semmi. Azt mondta az eladóhölgy, hogy fölszámolták a polcokról és nem tudja mikor lesz újra.
Aztán most megpillantottam ott, a polcon, eldugva, változatlan kiszerelésben az Eveline árnyákában, önmaga ragyogásában a szép, csicsa dobozban.
Még mindig ugyanolyan drága, de nem tudtam ott hagyni.
Csillogós, zöldeskék folyadék, híg lé. Mennyei, megunhatatlan, koffeines illattal. A hatása ugyanolyan tökéletes.
Rég vallottam szerelmet egy kozmetikumnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 18.

2012. 10. 18. Update
Ismét sikerült megvennem.
Nem is tudtam, hogy ennyire hiányozhat egy lötty, de komolyan. :D
Még mindig ugyanolyan drága, de nem tudtam ott hagyni.
Rég vallottam szerelmet egy kozmetikumnak.

adri251982

2012. augusztus 4.

Ilyenem nekem is volt - én is leárazva vettem, amúgy meg nem adnék ki érte több pénzt. Előnyei: sokkal simább lett a bőröm, de nem szüntette meg teljesen a narancsbőrt. Hátrányai: tényleg nagyon ragad, várni kell vele, amíg rendesen beissza a bőr. Kevés van egy tubusban, és drága.
Ne higgye senki, hogy ettől lemegy pár centi, az csak rendszeres mozgással sikerül. Azért írom ezt le, mert ha jól emlékszem, ezzel is ámítja a reklám a jó népet.
Újravenném, ha újra leáraznák.
Azért még annyit megjegyzek, hogy van olyan jó ez is, mint a Biotherm anticellulitisz zseléje, ami sokkal drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Újravenném, ha újra leáraznák.

babyface

2012. augusztus 4.

még nagyon régen vettem a rossmannban horribilis összegről volt leárazva potom 1500 ft-ra. így hát gondoltam nem veszíthetek vele semmit. használgattam, de mint minden narancsbőr elleni kencénél ennél is hamar rá lehet unni a napi 2x rendszerességre :) én legalábbis így vagyok vele. így a polcomon állt évekig... majd most hogy elkezdtem futni reggelente újra elővettem. könnyen felszívódik, selymes érzetet hagy maga után, de vigyázni kell vele mert a gyöngyházas-zöldes trutyi könnyen megfogja a ruhákat ha nem vigyázunk... összességében se jót se rosszat nem tudok róla mondani, mivel olcsón vettem megérte teljes áron már nem venném újra :) hatékonyságáról mivel lusta krémező vagyok nem tudnék hitelesen beszámolni :) várom hogy elfogyjon az összetevői miatt és már ott csücsülnek bevetésre a jobbnál jobb karcsúsító termékek a polcomon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Pisum Sativum (Pea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.