L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2013. április 4.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Fedezze fel a szempillaspirálok új generációját: a Volume Million Lashes szempillaspirált! Legyen szempilla milliomos! Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle!

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
L'Oreal Volume Million Lashes szempillaspirálok
Ár: 1700 Ft/db (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Kipróbált , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

bija

2021. július 27.

Jó spirál, a kefe kialakítása is megfelelő, szép pillákat csiál, de nem éri meg az árát, nálam hamar elfogyott. Emiatt nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 27.

macooka

2021. június 28.

Alapból plusz ponttal indul, mert olyan szilikonkeféje van, amit nagyon szeretek. Valóban dús, és hosszabb pillákat varázsol, nagyon meg vagyok vele elégedve, mivel nem csomósít, nem póklábasít. Az egyetlen negatívum, hogy egy icipicit hígabb a festék, és ezért használat közben kicsit jobban kell vele vigyáznom, hogy ne kenődjön fel a szemhéjamra, vagy a szemem alá. Ezen kívül nekem egész nap tartós marad, nem potyog, nem kenődik. Természetesen nem vízálló, ezt azért érdemes figyelembe venni. Mindent összevetve az egyetlen apró hibácskája ellenére nagyon szívesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

kissklara11

2021. május 21.

Az elején rengeteg anyag volt a kefén, nagyon csomósított, mindig le kellett törölgetni. Most, hogy már a közepén-végén tartok, már nagyjából el tudom vele érni azt a hatást, amit szeretek, nem lesz drámai, hanem olyan pont jó. Viszont, ami miatt nem fogom újravenni az a kefe kialakítása, nekem túl bumszli, vastag. Sokszor össze is kenem vele a szemhéjam, pedig már olyan óvatosan dolgozok, ahogy csak lehet. Ez nekem túl sok kompromisszum egy spirálért, és még a végeredmény sem mindig tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 21.

Tanomi

2021. március 21.

Szerintem egy jó szempillaspirál. Valóban fekete, nem pereg le és hosszítja a szempillákat, bár nekem összetapasztja őket. (De nem zavaró szinten.) Állagváltozást sem vettem észre rajta, ezért figyelni kell hogy mennyi idő is telt el a bontás óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

bleauwsy

2020. november 17.

A szilikon spirálfej tökéletesen el lett találva, a színe is szép, felvitele egyenletes. Az arany tesóját tartósabbnak vélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 17.

dunaimano

2020. augusztus 9.

Nekem is KM boxos szerzemény. Magamtól már nem veszek a márkától semmit (max másodkézből), mert igyekszem a minél etikusabb, cruelty free márkákat támogatni inkább - így azért sok szuper termékről lemaradok... A másik boxos spirálnak talán jobban örültem volna, de csak a körülötte lengő hype miatt. Na de a sztorizgatást félretéve, mit is tud ez a szempillaspirál?
Extra mélyfekete - pipa
Dúsabb pillák - pipa, bár azért vannak jobb dúsító spirálok (pl. a Paradise Extatic, ha márkán belül maradunk)
Vastagabb szempillák - ööö... Ez mióta cél? Vastagabbak lesznek, de szerintem pont ezért könnyebben összeragadnak. Én meg nem szeretem a póklábakat.
A kefe alakja oké, elmegy, működik, nem egy nagy találmány. Talán az én szemformámhoz nem tökéletes, de lehet, hogy csak a festékkel együtt szerencsétlenkedem.
A festék formulája ugyanis nem a kedvencem: felkenéskor is könnyen ragad, túl híg, óvatosan kell használni, nehogy túl sok legyen. Napközben pedig törölgetem a szemöldököm alól... Jójó, nyár van és meleg, de más spirálok nem csinálnak ilyet.
Nekem ezek alapján ez egy tök átlagos spirál, és ebben az árkategóriában bőven lehet találni jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Extra mélyfekete - pipa

Messy2214

2020. július 21.

Km boxban volt benne. Hát nagyon nem éri meg az eredeti árát, biztos szidtam is volna magam ha megveszem. Szinte nem is csinál semmit a pilláimmal,kb csak be színezi őket feketére. Nem tudom egyáltalán el fogom-e tudni használni. 1 csillagnál többet ennek sajnos nem tudok adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

kittyom

2020. július 7.

Egyik kedvenc szempillaspirálom! Nagyon erős fekete valóban,rétegezve a legjobb felrakni..a nap végére van,hogy picit elkezd leperegni,de ezt megbocsátom neki :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

CeCeDrake

2020. július 2.

Ha L’Oréal, akkor Bambi párti vagyok a nem 2 végű spirált illetően.
KM boxban volt és megnéztem képeken, hogy milyen a kefe és eléggé elszomorodtam. Viszont annyira nem veszélyes, mint amennyire én gondoltam. Kicsit nehéz vele dolgozni számomra, de ez felhasználó függő.
Hosszú és ívelt pilláim vannak, amiket szépen kiemel és nem tapasztja össze 3 csomóba. Viszont rétegezni kell. Eddig úgy adta a legjobb eredményt, hogy nem vártam meg az első réteg teljes száradását és így kevésbé pergett le napközben. Valóban extra fekete, nem rossz összeségében, a kefével is barátkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Ha L’Oréal, akkor Bambi párti vagyok a nem 2 végű spirált illetően.

Charmingrose

2020. június 17.

Krémmánia doboz során jutottam ehhez a termékhez. Sajnos ez a spirál egy nagy nem... Hiába művel csodákat az apró pilláimmal, ha felvitel után fél órával úgy nézek ki, mint egy panda. xd Kár érte, mert amúgy tényleg extra fekete a színe, és szép hosszú ívelt pillákat csinál. De a pergés miatt számomra használhatatlan. Amúgy van benne illatanyag is, ami felvitel után egy darabig még érezhető, kellemes és nem irritált. Az a durva, hogy a vízálló változata is rajtam tuti leperegne, mivel pár KM véleményező tapasztalta annál is. Pedig tökéletes spirál lenne, ha... ezért kap tőlem két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.