L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2013. április 4.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Fedezze fel a szempillaspirálok új generációját: a Volume Million Lashes szempillaspirált! Legyen szempilla milliomos! Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle!

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Messy2214

2020. július 21.

Km boxban volt benne. Hát nagyon nem éri meg az eredeti árát, biztos szidtam is volna magam ha megveszem. Szinte nem is csinál semmit a pilláimmal,kb csak be színezi őket feketére. Nem tudom egyáltalán el fogom-e tudni használni. 1 csillagnál többet ennek sajnos nem tudok adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

kittyom

2020. július 7.

Egyik kedvenc szempillaspirálom! Nagyon erős fekete valóban,rétegezve a legjobb felrakni..a nap végére van,hogy picit elkezd leperegni,de ezt megbocsátom neki :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

CeCeDrake

2020. július 2.

Ha L’Oréal, akkor Bambi párti vagyok a nem 2 végű spirált illetően.
KM boxban volt és megnéztem képeken, hogy milyen a kefe és eléggé elszomorodtam. Viszont annyira nem veszélyes, mint amennyire én gondoltam. Kicsit nehéz vele dolgozni számomra, de ez felhasználó függő.
Hosszú és ívelt pilláim vannak, amiket szépen kiemel és nem tapasztja össze 3 csomóba. Viszont rétegezni kell. Eddig úgy adta a legjobb eredményt, hogy nem vártam meg az első réteg teljes száradását és így kevésbé pergett le napközben. Valóban extra fekete, nem rossz összeségében, a kefével is barátkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Ha L’Oréal, akkor Bambi párti vagyok a nem 2 végű spirált illetően.

Charmingrose

2020. június 17.

Krémmánia doboz során jutottam ehhez a termékhez. Sajnos ez a spirál egy nagy nem... Hiába művel csodákat az apró pilláimmal, ha felvitel után fél órával úgy nézek ki, mint egy panda. xd Kár érte, mert amúgy tényleg extra fekete a színe, és szép hosszú ívelt pillákat csinál. De a pergés miatt számomra használhatatlan. Amúgy van benne illatanyag is, ami felvitel után egy darabig még érezhető, kellemes és nem irritált. Az a durva, hogy a vízálló változata is rajtam tuti leperegne, mivel pár KM véleményező tapasztalta annál is. Pedig tökéletes spirál lenne, ha... ezért kap tőlem két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

alexandra326

2020. június 16.

Számomra ez egy nagy nem. Valóban fekete, de nekem nagyon elnehezíti a pilláim és rövid időn belül a szemem alatt köt ki az összes festék és nem csak párás időben, Biztos, hogy nem veszem újra. Alig várom, hogy elfogyjon. Ami pozitív, hogy a vége felé sem sűrűsödik be a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

zdoreebaba

2020. május 22.

Életem első L'Oreal Paris szempillaspirálja. Már annyira vártam a pillanatot, hogy egy ilyen drogériás szempillaspirált is kipróbálhassak, hiszen eddig mindig csak katalógusokból rendeltem efféle sminktermékeket. Ajándékba kaptam egy rokonunktól. Beleszerettem a pufi kis keféjébe, extrán dúsítja a szempilláimat, pont megfelelő mennyiségű festéket lehet felvinni az applikátorára és elegyengetni a szempillákon. Az bizonyos, hogy többször is át kell húzni, hogy drámaibb legyen a hatás. Az én minyuri szempilláimból díva szempillákat varázsolt, amiket sokan megirigyelnének. Egyre többen ajánlják a műszempillákat, de azért én még mindig maradok a szempillaspiráloknál. Ezzel a típussal is simán el lehet érni a reflektorfényben tündöklő extra dús pillákat. Maradok a természetesség híve és őt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

adrienn999

2020. április 23.

A 2. kedvenc spirálom. Tetszik a keféje mert jól szétválasztja a pillákat, jól fel lehet tuningolni vele és némileg felfelé pödöriteni is. Az állaga is jó (bár inkább a nedvesebb irányba mozdul). Egyetlen gondom, hogy pár óra alatt látható a szemem alatt, hogy megfogja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

Keryedi

2020. március 19.

Olcsó, nem pereg, kellően dúsít, nem irritál, extra fekete és szeretem. Ezért tőlem jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

szvekitti

2020. február 19.

Nagyon szeretem, már számtalanszor újra vettem 50%-os glamour kuponnal. Mindennapi sminkhez számomra tökéletes. Szépen szétválasztja a szempillákat és nem pereg le. Negatívuma, hogy nehéz rétegezni és valamennyi mindig az alsó szemhéjamra vándorol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Nitusss

2019. október 30.

Ennél rosszabb szempillaspirálom szerintem még nem is volt... Nem dúsit, nem hogy "million lashes" hatást keltene, a keféjével nagyon nehezen lehet bánni, elég kellemetlen érzes is spirálozni vele, es mire kilépek a házból már a szemem alatt van a fele... És persze nem is a legolcsóbb... Az egyetlen pozitívum, amit talán ki tudnék emelni, hogy tényleg fekete...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.