L'Oréal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2013. április 4.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Fedezze fel a szempillaspirálok új generációját: a Volume Million Lashes szempillaspirált! Legyen szempilla milliomos! Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle!

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: RFZs
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: fizetés banki utalással, vagy személyes átvétellel (Bp. XI. Móricz Zsigmond körtér), vagy küldeni is tudom Packetával

BolyhosPufi

2024. április 5.

Ez a spirál rohadt büdös. De tényleg, elképesztő, cserébe viszont a legjobb, amit valaha próbáltam. Összeszorítom az orrom, amíg spirálozok, utána már rendben is van a dolog. :D
Inkább dúsít, mint hosszabbít szerintem és a kefe is nagyon szépen elválassza egymástól a szempillákat, nincs rengeteg termék a kefén, tartós a nap végéig, nem pereg, nem maszatol.
Ha elfogy, lehet, hogy kipróbálok valami újat, de eddigi 30 évem alatt ez a legjobb spirálom. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 5.

v.alexandra27

2024. március 30.

Nekem egyik kedvenc spirálom lett eddig. Nagyon szép hosszú, dús pillákat lehet vele elérni, napközben nem pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 30.

Blackxentric

2023. december 10.

Az első pár alkalommal nagyon csalódott voltam mert alig csinált valamit a pilláimmal. Aztán gondolom a festék sűrűsödött annyit hogy jobban működjön. Azóta is szépen tudol vele dolgozni. Számomra hátrány ez a hatalmas bumszli kefe, nehéz vele dolgozni. Összességében nem rossz darab de töredék áron is lehet olyat kapni ami tud legalább ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 10.

Arianne

2023. október 30.

Komolyan, néha nem értem magam, hogy miért szaladok bele ilyen impulzusvásárlásba.
10 éve vagyok krémmániás tag és mégis megesik még mindig, hogy nem olvasok utána egy terméknek.

Részemről ez a szempillaspirál kuka. Drága, nehéz felvinni, amit sikerül is, az pár óra múlva darabokban lepotyog és a szemem aljára vagy a szemüvegem lencséjére ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 30.

Livi87

2023. február 22.

Az árához képest nekem 0 a szempillaspirál.Alig vesz fel festéket a kefe,50szer kellett felvinni a pilláimra,hogy látszódjon valami.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. február 22.

Pötty

2022. április 15.

A kefeje jo, de semmi extra. Nap végére pandaszemeket csinál, pedig alul mar nem is merem kifesteni a pillakat. Lemosni viszont nehezebb mint amiket eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

danyadi77

2022. április 5.

Már megint hülye voltam és Lorealt vettem. Igazából amiatt, hogy barnát válsztottam (de biztos más márkának is van barna spirája). Elég szép pillákat csinál, de nagyon hamar megbuggyant, büdös. Más spiráloknál ilyen nem fordul elő, előbb elhasználom őket, minthogy ilyen megtörténhessen. Lehet, hogy ez valami kivételes hiba, de nem hozza meg a kedvemet az ismételt Loreal vásárlásoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 5.

Krisszmissz

2022. március 31.

Semmit nem tesz a szempilláimért, talán kicsit megszínezi őket, de legalább 2 óra után le is potyog a szemem alá…..egyik szempillaspirálom sem tesz ilyet kb 10 éve, nem is értem 2022-ben hogy lehet piacra dobni egy ilyen színvonalú terméket!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 31.

AmaraMagnolia

2022. március 25.

Legjobb szempillaspirál! Sokat kipróbáltam már, de ez messze menőleg veri mindet. Nem irritál, nem csíp, szépen elválasztja a pilláimat és eszméletlen dús, természetes, gyönyörű varázslatot csinál pedig csak 2 rétegben viszem fel. 3 éve vettem egyet, heti 5x kenem vele a szemem és még mindig nem fogyott el, nem is száradt be, eszméletlen! Semmi pénzért nem váltanék másik spirálra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 25.

bija

2021. július 27.

Jó spirál, a kefe kialakítása is megfelelő, szép pillákat csiál, de nem éri meg az árát, nálam hamar elfogyott. Emiatt nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 27.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol, Methylparaben
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Isostearic acidból származó bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant). Gazdag, kipárnázott bőrérzetet és szokatlanul magas fényességet kölcsönöz. Filmképző képességgel is rendelkezik, de nem hagy ragacsos réteget maga után, és elősegíti a termékek tartósságát és vízállóságát. Az összetevővel leggyakrabban ajakápoló termékekben találkozhatunk.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Methylparaben i I ta I par 0 0