L'Oreal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2013. április 4.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Fedezze fel a szempillaspirálok új generációját: a Volume Million Lashes szempillaspirált! Legyen szempilla milliomos! Vastagabb pillák, mintha milliónyi lenne belőle!

Ár: 4499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
hdori23

2019. május 15.

Tavaszi Glamour napokon vettem, imádom pont ez hiányzott hatalmas természetes pillákat csinál,nem potyog nem maszatol :) Újravevős !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

rhaenys

2019. április 23.

Kedvencem, örökké :D Nekem nagyon szép pillákat csinál, nem csomósodik, nem csipi a szemem, és sokáig elég, nem szárad be hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

dorka19

2019. április 17.

Nekem ez a tökéletes spirál :)
Nagyon szép ívelt szempillakat csinál, dusit, hosszit, imádom. Picit pereg, viszont én nem találkoztam meg olyan spirallal ami ne pergett volna a nap végre.
Minden glamour napon beszerzek belőle egyet, így kb 2000ft se, szerintem jobb bármelyik drogerias szempilla spiralnal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Nekem ez a tökéletes spirál :)

SzaboKarina

2019. március 10.

Már 4 hónapja használom, és be kell valljam, vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Nagyon szép hosszú, dús pillákat eredményez, viszont mivel eredetileg is hosszú pilláim vannak, ezt még a legolcsóbb drogériás szempillaspirál is tudja. Akkor ehhez még jön az, hogy nagyjából 2-3 óra után lefolyik, és az egész szemem alatti terület úgy néz ki, mintha nem aludtam volna legalább egy hete. Pozitívumként csak az applikátor kefét tudom megemlíteni, mert nagyon tetszik, hogy ilyen nagy, és kis tüskék vannak rajta, de szerintem ár érték arányban hatalmas csalódás. Még szerencse, hogy ajándékba kaptam, mert ha vettem volna borzasztó dühös lennék. Ha nem sajnálnám már rég kidobtam volna, de így majd valahogy elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Berberis

2019. március 6.

Kicsit dúsít és ennyi az összes, amit pozitívumként említhetek. Az elején, amíg még folyósabb volt, eléggé tapasztott és hosszabbításban nem adott semmit, így gondoltam, picit várok vele. Most elővettem (kb. 3 hét telt el, addig nem nyitogattam) és már nem olyan folyós, egész szép pillákat tudtam vele kreálni, meg is örültem, hogy jóban leszünk. Erre olyan potyogást produkált nap közben, amivel az élre került az eddig általam próbált spirálok között ebben a kategóriában. Potyogott az arcomra, és ami még rosszabb, a szemembe is. Többet nem akaródzik használnom, kukagyanús az ügy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Vendy254

2019. január 27.

Vegyes érzéseim vannak. Egyiknap nagyon szuperül megtudom csinálni másik nap meg sehogy se jön össze. Illetve nem csinál szép hosszú szempillákat! Leértékelve vettem igy elhasználom de nem hiszem hogy újraveszem. Ezt egy olcsóbb termék is tudja. Ami jó pont hogy nem pereg le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

P.Lilla

2019. január 4.

Szépen szétválasztja a pilláim, de lepereg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Szépen szétválasztja a pilláim, de lepereg..

Lushlife

2018. december 28.

Nekem ez nem jott be, nagyon gyorsan lepereg es nem tartos nekem nem dusototta a pillaimat sem annyira ugyhogy egynek elment de nem ujravevos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

norab

2018. december 18.

Szép eredményt tudok vele elérni, szétválasztja a pillákat, szépen dúsít is, szóval teljesen elégedett lennék vele, de pár óra utàn iszonyatosan elkezd peregni. Emiatt biztos, hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Tothxheni

2018. november 30.

Legtöbbször Loreal spirálokat használok, mert számomra ezek a legjobbak. Ebben sem csalódtam. Szépen dúsít, hosszít, nem tapaszt össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Atelocollagen
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG/ PPG-17/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Hydrogenated Palm Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Phenethyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Black 2 / CI 77266, CI 77491, CI 77492, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.