L'Oreal Paris Professionnel Absolut Repair Lipidium Regeneráló Hajpakolás (régi)

L'Oreal Paris

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2019. február 20.

Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Azonalli regenerálást biztosító hajpakolás nagyon igénybevett, sérült hajra. Technológiai innováció: magas fokú táplálást biztosító, Lipidiummal gazdagított formula.

dumbika

2019. június 17.

Fodrászom tanácsára vásároltam mert elég száraz a hajam, ami szőkítve is van, ezért nem elég egy sima balzsam. Olaplex 3-assal összekeverve használom kb. hetente és a megmosott hajamon hagyom fél órát. Puha, selymes lesz a hajam, mindenképpen jobb, mint egy sima balzsam, az ára sem megfizethetetlen Újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Alicece

2019. január 7.

Imádom mindig krémesen csuszos lesz a hajam hajmosás után tőle és mikor kiöblitem is marad az az egészséges tapintása mintha nem.is lenne festve a hajam.
Pedig már 15 éve szőkitem a sötét hajamat.
Persze mindig kiprobálok más termékeket mert szálkás a hajam és sok olaj meg szérum is kerűl még rá mire elkészül de mikor visszatérek ehhez mindig az az ézésem ez a legjobb eddig.

Nos találtam ennél is jobbat a Kerastase hajnövesztő pasolást de ettől nem pontozom le mert az ár érték aránya jo

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Pedig már 15 éve szőkitem a sötét hajamat.

Zsolt8912

2018. július 11.

Számomra is kisebb csoda a pakolás és persze vele együtt a sampon is! Göndör, sűrű-száraz hajra kiváló termék és sokat segít a végek ápolásában!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Neubauter

2018. május 22.

Kedvenc hajpakolasaim egyike, csak dicserni lehet. Selymes, pihe-puha sorenyt eredmenyez. Szokitett hajra aldas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

vfejes

2018. január 3.

Semmi nem tudta így rendbe tenni a hullámos, őszülő, de melírozott szőke hajam. Nagyon száraz a hajam, akinek nem jött be, nem a hajtípusára való. Nekem egy álom ez a család, mostantól nem kisérletezek többé és csak ezeket veszem, nagy kiszerelésben!!! Isten áldja őket 😃❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

rozsaadrienn

2017. augusztus 1.

A samponnal együtt használva csodát tesznek a hajjal, nagyon puha, fényes, és könnyen fésülhető lesz, ami az én kevés vékony szálú hajamnak áldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

e.m.e.s.e

2017. június 13.

Körülbelül másfél évvel ezelőtt hosszasan olvasgattam neten a L'Oréal Professionnel hajpakolásokról, végül ezt és a Mythic Oil-t rendeltem meg. Utóbbit szívesen elhasználtam, az Absolut Repair Lipidiumnak viszont csak a feléig jutottam, majd száműztem a fürdőszobám felső polcára.
Valószínűleg bennem van a hiba, ugyanis már két és fél éve nincs festve a hátközépig érő hajam (ami a gyakorlatban úgy néz ki, hogy körülbelül már csak a hajam alsó negyedében látszik a szőke), miért vágyom tehát olyan hajpakolásra, ami nem az én hajtípusomra való... :)
Szégyellem is magam, amiért lepontozom a terméket, de 3 csillagnál többet nem adhatok neki. A hosszú, vékonyszálú, de viszonylag sok hajam egyáltalán nem jött ki ezzel a sűrű, vaj állagú pakolással. Nehezen tudtam kiöblíteni, nem lett finom, selymes tőle a hajam, cserébe viszont jól lelapult.
Elkönyveltem a próbálkozást annak, hogy nem én vagyok a termék célközönsége, tegnap pedig sikeresen eladtam Krémmánián a maradékot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Aranyhaj14

2017. április 13.

Nemrég kezdtem el használni, de eddig csak jót tudok róla mondani. Már elsőre puha és fényes lett a hajam. A samponjával együtt vettem meg. A kettő együtt szuper. Nagyon kevés kell belőle, de fontos, hogy törölköző száraz hajra tegyük. KB 15 perc és csodákat művel a hajjal. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

DSO

2017. március 29.

Szeretem, finom puha tőle a hajam. De nem a csúcs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

Szeretem, finom puha tőle a hajam. De nem a csúcs.

aidanne

2017. február 20.

Sajnos nekem szokitett hajam van, es hat nem professzionalis szokitokkel es legfokepp nem fodrasz altal, bar a hajam szinevel meg vagyok elegedve , szukseges a jo taplalas.
Az egyik webshoppban vasaroltam meg, es nem csalodtam benne. Mar mar ugy hataroztam hogy levagatom a hajamat, de ez a balzsam mosasrol mosasra szebbe teszi a hajamat, es kezelhetobb is. Nem ad sem sorod sem gubancos hajat sem. Tenyleg nagyon megeri leginkabb azoknak akiknek igazan igenybe vett hajuk van. En egyszer mas balzsammal kezeltem a hajam es mondanom sem kell: mint a szene boglya. Maradok ennel:) minden szokitett vagy nagyon karositott hajra szivbol ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.