Lancôme

Ár:   33 890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Ár:   33 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Lancôme szépségszalonban használt professzionális masszírozó ápoló által inspirált, új rugalmas formula. Összetétele olajjá változik és könnyedén eloszlik a bőrön. Egy hosszú nap után, jutalmazza bőrének látható öregedésre hajlamos részeit: arc, nyak és dekoltázs - szakértő masszázzsal. Masszírozza az arc, a nyak és a dekoltázs bőrét hetente 2 - 3 alkalommal a látható eredményekért: a bőr simábbnak, feszesebbnek és gyönyörűbbnek látszódhat. Fedezze fel a Rénergie Multi-Lift termékcsaládot szépsége újradefiniálásáért. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

kneva

2016. szeptember 21.

Szintén 2 ml mintát próbáltam. Ez a krém valóban masszázsra való: az ember kenegeti-kenegeti, körkörös mozdulatokkal oda-vissza és nem szívódik be, az ujjak siklanak a bőrön a végtelenségig. Nagyon testes, sűrű krém. A tasakból kinyomva mindjárt sejtettem, hogy nem nekem való, ezért elővigyázatosságból a nyakamra és a dekoltázsomra kentem és csak keveset az orcákra, a T-vonalat abszolute kihagytam (oda a szokásos éjszakai krémemet kentem). Egy darabig masszírozgattam a nyakam és a mellkas bőrét, aztán eluntam, felvettem a pizsamát és lefeküdtem. Nem töröltem le a felesleget én sem.
Szerintem a masszázsban az a pláne, hogy kozmetikus vagy masszőr csinálja, akinek jobban kézre esik az egész, mint saját magamnak, és közben jobban sikerül relaxálni mivel fekszem és becsukom a szemem.
Száraz bőrre jó lehet, nekem sajnos nem jött be. Kicsit sok. (Sokat bajlódok mostanában dekoltázs feszesítéssel, és még keresem az igazit.) Végül is amire ajánlják, arra jó, mert nehezen szívódik be. Na de az ára egy horror.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

szeliger

2016. augusztus 30.

2 ml mintát próbáltam. Ránézésre fehér gélnek tűnik, intenzív virágos illattal. A bőrre felvive gyorsan eloszlik, egyenletes olajos réteget képezve a felszínen. Nagyon kevés is elég belőle, a kéz ujjai könnyedés siklanak a bőrön, masszázsra kiválóan alkalmas. A gyártó ajánlja, hogy utána töröljük le, én mégis elkövettem azt a hibát, hogy az arcomon hagytam éjszakára. Ismerve a száraz bőrömet, ezt meg szoktam tenni más gazdagabb állagú kencékkel, maszkokkal is. Most azonban nem következett be a várt hatás, hogy majd szép lassan beszívja a bőröm. Az arc párnácskáiról ugyan eltűnt a krém (valószínűleg az ágyneműbe dörgölődzött), de a homlokom és az orrom reggelre tükörfényes maradt. Ráadásul az orcámon egy mélyben megbújó, tömött, piros kis csomócska keletkezett, ami ugyan nem viszket, de nem örülök neki.
Nem győzött meg a minta: a krém nagyon drága, ugyanakkor a konkurens gyártók termékei között van olyan, amit a bőröm is és én is jobban szeretünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-9

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.