Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gothmarypoppins, Módosítva: 2013. június 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

A Lush első „kettő az egyben” ajakbalzsamja, mely nemcsak ápol, hanem gyönyörű színt is ad. A bőrpuhító sheavaj és extraszűz kókuszolaj keveréke csipkebogyóolajjal kiegészítve valóságos gyógyír a kicserepesedett ajkak számára. A balzsam édes íze a fair trade porcukornak és a sok-sok fehér csokinak köszönhető, a piros alma és a ribizli pedig, a fahéjlevél-olajjal együtt élénkíti az ajkakat. Mindennek a tetejében ott a rubinvörös színezőanyag, így ez a balzsam nemcsak puhává és jóízűvé teszi az ajkaidat, hanem pirossá is.

marilyn22

2018. december 27.

A hidratáló hatását nem tapasztaltam, sőt felkenni sem egyszerű... a színe viszont nagyon tetszett, úgyhogy csak amiatt 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

RitaL

2017. december 19.

Felkenni sem lehet, és inkább szárít, mint hidratál. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Felkenni sem lehet, és inkább szárít, mint hidratál. Nem ajánlom.

nagydorand

2017. október 13.

Imádom a lush termékeket, de számomra ez egy nagy csalódás volt. Az illata jó, a színe szép, de mint ajakápoló nem sokat ér. Nagyon kemény, így nehezen kenhető, és kicsit érdes is sajnos, szóval az én ajkaimon semmit nem segített. Ha egy kis színt szeretnél a szádra, arra esetleg jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Slushy

2017. április 12.

Nekem is már az a változat van meg, ami nem ilyen tégelyes, hanem tekerős. Nagyon finom illata van! :) Szépen színezi az ajkaimat, nem túl erős így a hétköznapokon az irodában is nyugodtan tudom viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

evatakacs

2017. április 12.

Nagyon szeretem. Imádom az illatát , az állagát, a színeit. Csak ajánlani tudom. Plusz pont hogy már nem beturkálós tégelyben árulják :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

mnodulus

2017. január 13.

Ecset mindenképp kell hozzá, a tartóssága közepes és eléggé szárít is szerintem, ráadásul nyáron a melegben szétváltak a fázisok és használhatatlan lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

kveleo

2015. március 17.

Nagyon szép szín, bár elkélne a használathoz egy rúzsecset(no én ehhez slendrián vagyok)!

Annyira érdekes ez a termék, ez igazából egy ajakbalzsam, ami nagyon intenzíven színezett. Az állaga félúton van a szilárd és a habos között, bevallom, hogy már csak emiatt is szeretek beletapizni.

Két év alatt használtam el egy tégellyel, tavaly nyáron vettem backupot, ez érintetlenül várja a sorsát.
Barátom nem szereti, szerinte marcipános-illatszeres, ezért figyelnem kell, hogy mikor használom.

A fahéj miatt bizsergeti a számat, de olyankor bebeszélem magamnak, hogy éppen dúsít. Sajnos közelébe sem érhet a régi, sötét rószaszirom-színű A Million Kisses-nek, de ez a hideg korallvörös is egy gyönyörű szín. A sötétebb bőrömhöz jobban állt a másik, rózsaszirmos szín, de ez is különleges, nem jön szembe az utcán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Enca

2014. október 15.

Szép a színe, nem tartós, de a kis tégely nagyon sokáig elég. Azt nem szeretem, hogy ujjal kell belemászni, de ez az én bajom :-) Az ápoló hatást majd meglátjuk télen.

Update: Nagyon megszerettem!!! Ápolja a szám, nem cserepes, az illata nem zavar cseppet sem! Megkapja az összes csillagot! Remélem, találok majd más árnyalatot is, ami hasonlóan jó, mert akkor nem bánom, hogy milyen drága :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

barkuska

2014. február 19.

Én szeretem az illatát, bár sokan mondták már, hogy nekik túlzás. A feladatát nagyon jól ellátja, enyhe színt az, az illata egyébként hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Nem szabványos INCI név. Jelentése fehér csokoládé.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Színezék. Piros.