Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Timiea, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   külföld

Ocainin

2017. augusztus 2.

Nekem az 59M Brown árnyalata van meg és imádom! legjobb pirosító ever:) Tökéletes szín, finom hab állag és meglepően tartós. Kiszerelése nem a leghigiénikusabb de nekem nagyon is megfelelt. Must have darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

kissdorina

2016. január 21.

Életem legjobb pirosítója volt. Elég régen 1-1.5 éve vettem. Sajnos leértékelve a Dm-be. Megszűnt. Sajnos nem találok hozzá hasonlót. :(:( Finom hab állaga volt tényleg. A szín is tökéletes volt. Barackos -lazacos. Már meg nem mondom az árnyalat nevét :) Kár , hogy már nincs. :(:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Lills

2013. június 15.

Sosem gondoltam volna, hogy jól használni egy hab állagú pirosítót, de tévedtem, mert nagyon szépen el lehet oszlatni, tartós, szép és még jó árnyalatot is sikerült választanom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 15.

Kati04

2013. június 2.

Az apricot nevű árnyalat van meg. Én is akciósan vettem, így nagyon megérte. Az állaga szuper, habos, de nem túl "folyós", elég tömör. A tégely picinek tűnik, de nagyon kevés kell belőle egyszerre, így sokáig elég. A színe gyönyörű, matt a finishe, nem csúszkál el napközben, és nekem elég tartós. Púderrel szoktam fixálni, így simán kibír egy napot. Tényleg elég gyorsan szárad, én ezért egyszerre csak az egyik oldalra viszem fel, majd az alapozó ecsetemmel (amire már nem teszek több terméket, csak az van rajta ami az alapozásból maradt) elsatírozom a széleit, így természetes hatást kelt, szépen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

dragonfly

2013. május 7.

Tesóm vette egyszer, aztán könnyű szívvel átruházta rám, mert nagyon megtetszett a színe és neki van egy palettája, amiben található egy hasonló színű pirosító. Rajtam nagyon tartós, kevés is elég belőle, könnyen eldolgozható és az illata is nagyon kellemes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

annanoszvai

2012. november 7.

Most így ősz felé kellet keresnem valami barnásabb pirosító színt, és a leértékeltek között ott csücsült ez a tégely. Színe miatt vettem meg,nagyon jól érvényesül a bőrömön mostanság, de viszont egyáltalán nem tartós, ami hatalmas nagy érvágás. Emiatt 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 7.

babettka

2012. november 5.

Nagyon szeretem, annak idején akciósan vettem, két árnyalat van meg,az "apricot" és a "brown". Szép erős színük van, könnyen eldolgozhatóak.. és hát nem túl tartós, de nekem belefér a napba ,hogy egyszer frissítsem a sminket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

Flamingo

2012. augusztus 10.

Én körülbelül 2 éve vettem meg és még most is van benne, pedig nagyon sokat használtam. Nekem az Apricot nevű árnyalat van meg és imádom az állagát, az illatát, a színét. Nagyon jól lehet vele bánni, igaz vigyázni kell vele. Nekem ecsettel is és ujjal is sikerül szépen eldolgozni. Láttam mostanában leakciózva az utolsó darabokat, kár hogy már nem lesz többé. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Vikcike

2012. július 28.

319 forintért vettem a dm-ben! Tökéletes! Imádom!!!!!!!! Gyönyörű szín, könnyű felvihetőség! Nagyon kevés is elég belőle, sokáig elég lesz! És nagyon tartós! Egész nap szép!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Lorelai

2012. július 17.

Én az Apricotot szereztem be akciósan. (Láttam még elvétve 1-1-et akciós kosarakban.) Tényleg vigyázni kell, kevés is elég belőle, pigmentált, szépen el lehet dolgozni, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Isohexadecane, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: Carmine / CI 75470, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Iodopropynyl Butylcarbamate, Isobutylparaben, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.