Maria Galland

Ár:   22 350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a www.mg-magyarorszag.hu-n 22 350 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gyongyi84, az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2019. december 17.

Ár:   22 350 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: www.mg-magyarorszag.hu, 22 350 Ft

Balzsamos hidratáló és tápláló krém

Anyaga gazdag és kellemes. Tápláló-védõ hatóanyag-komplexet és glycengene mikro-szemcséket tartalmaz, mely hosszan hidratál. Erõsíti a hidrolipid réteget, táplálja és puhává varázsolja a bõrt. Intenzíven hidratál, revitalizál és komfort éreztet ad. Különösen ajánlott nagyon száraz bőrre.

Water / Aqua Paraffinum Liquidum/Mineral Oil eo 1 0Glycerin h 0 0Propylene Glycol h Caprylic/Capric Triglyceride eo Macadamia Integrifolia/Tetraphylla Seed OilTriticum Vulgare (Wheat) Germ Oil eo Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2PEG-2 Stearate eu Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Isostearyl Isostearate eo 4 1Cyclopentasiloxane eo I szil Glyceryl Stearate eo I euGlyceryl Stearate/ PEG-100 Stearate Hydrogenated Coconut Oil eo Ceteareth-25 ti I eu Cyclohexasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Titanium Dioxide (Nano) fParfum/Fragrance i Phenoxyethanol ta Tocopheryl Acetate a I v 0 0Methylparaben ta I par 0 0Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Pentylene Glycol Sodium Stearate ti I eu Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer h Retinyl Palmitate a I v 2 2Propylparaben ta I par 0 0Paraffin eo Tocopherol a I v 2 2Arachis Hypogaea (Peanut) Oil eo 2 0Alumina Hexyl Cinnamal i Ceramide NPSilica Sodium Polyacrylate eo Lactic Acid h I kh Alpha-Isomethyl Ionone i Benzyl Benzoate i Atelocollagen h Hydroxyisohexyl 3-& 4 Cyclohexene CarboxaldehydeGeraniol i Coumarin i Sodium Methylparaben ta I parSodium Chondroitin Sulfate Polysorbate 20 ti I eu 0 0Xanthan Gum ti I eu Citronellol i Sodium Hyaluronate h 0 0Hydroxycitronellal i Limonene i Linalool i Farnesol i BHT a I ta BHA ta

Ár: 22 350 Ft , Eladó: www.mg-magyarorszag.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat

tnori

2020. február 21.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Most használtam el a tégelyt, szerettem főleg igy a téli hónapokban. Állaga sűrű,tartalmas, de könnyen beszívódik. En inkabb éjszakára használtam reggelre szép hidrazalt8puha lett a bőröm. Az illata az annyira nem jött be kicsit a nagymamam krémjére emlékeztet. Nem okozott semmi problemat a boromon. Nyárra nekem ez az állag biztos hogy sok de egy téli hidratalonak tokeletes és nagyon sokaig kb 3 hónapig kitartott a krém napi használat mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Tesztelésre kaptam a terméket.

lichtnori

2020. február 3.

Itt a KM-en nyertem ezt a krémet (ezúton is nagyon köszönöm!), :-) és nagyon örültem neki főleg, hogy egy magasabb árkategóriájú krém. Idáig csak Clarins krémekért fizettem ki ennyi pénzt, ezért aztán örültem, hogy tesztelhetem, de végül nem ütötte le a Clarinst a trónjáról.
A papírdoboza teljesen átlagos, se nem figyelemfelkeltő, se nem elegáns, de még azt sem tudom rá mondani, hogy letisztultan elegáns. Olyan semmilyen. Ráadásul indokolatlanul nagy dobozba lett becsomagolva maga a tégely igaz, 50 ml krémet rejt magába nehéz műanyag tégelybe. Kapunk hozzá egy kis tájékoztatót illetve egy műanyag spatulát a higiénikusabb használathoz.
Maga a krém nem folyós, nem zselés állagú, nem egy könnyű krém, inkább picit testesebb, de az én vegyes bőrtípusomnak (arcon száraz, vízhiányos, a t-vonalban pedig zsírosodásra hajlamos) is jól esett, főleg így télen. Tényleg száraz bőrtípusra lehet a legmegfelelőbb, de a többi bőrtípusra is jó lehet, inkább éjszakai használatra. Maga a krém jól kenhető, kevés is elég belőle, és hamar beszívódik. Puha bőrt hagy maga után. Van benne antioxidáns, vitamin és kémiai hámlasztók is...... de a mai világban, amikor a nők nagy része már INCI alapján dönt és vásárol krémet.... hát ez a krém igencsak megbukna. Nem szépek az összetevői, és nem csak egy-egy, hanem sok összetevője igen csak elgondolkodtató. Ráadásul a jó összetevők (pl. e-vitamin) az INCI közepe, vége felé kullognak. Ami viszont becsukta nálam a kiskaput, az az illata. Rettenetesen erős, és szerintem megosztó is lehet. Nem egy lágy, kellemes kis illatocska, nem egy tisztaságillat, amit az ember lánya télen-nyáron elvisel és szeret érezni az arcán! Erős, és nem illan el. Órákig érezhető az arcomon és a kezemen is. Hihetetlen erős az illatanyag benne úgy, hogy a "parfüm" összetevő mellett található még benne erősen allergizáló illatanyag is. Amikor megérzem az illatát, vagy a színésznők öltözője jut eszembe, ahogy a 60-as években ezzel a krémmel kenegetik magukat, vagy pedig idős hölgyek/dámák ugranak be róla. :-) Az forog az agyamban, hogy az összetevői, az illata, maga a krém felett egyszerűen elszállt/eljárt az idő. Kipróbálás nélkül semmiképp nem ajánlanám a megvételét, már csak az illata miatt sem. Ebben az árkategóriában ennél ezerszer jobb, szuperebb összetevőjű és hatású krémet lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

nemrozsa

2020. január 14.

Update: kb. 1 hónap használat után is imádom még mindig. A bőröm reggelre pihe-puha és egész nap az is marad. Még mindig csak éjszakára használom, tökéletes a bőrömnek.

Tesztelésre kaptam, kb. 1 hete használom. A tégely elegáns üvegtégely, nekem nagyon tetszik az egyszerűsége, ami párosul mégis egy luxushatással. Krémes, sűrű textúrájú krém, jellegzetes, igazi krém illattal. Utóbbi elsőre nagyon furcsa volt, de 1-2 használat után szinte meg is szerettem az illatát, olyan igazi klasszikus krémet idéz, de felkenve már nem érződik. Éjszakára használom inkább, mert a száraz bőröm szinte azonnal beszívja és nagyon puha, kellemes tapintású lesz tőle, ami reggelre is megmarad. Pont ilyet kerestem mostanában éjszakai krémnek, talán mondhatom, hogy ez az ideális az én bőrömnek. Nappalra ebben a téli időszakban kiváló lehet, de melegebb időben talán sok a sűrűbb állag miatt. Ami hátrány, hogy nincs benne fényvédő sajnos, nekem pedig ha nem használok fényvédőt, a pigmentfoltok azonnal megjelennek. Hosszú távon biztosan éjszakai krémként használnám, az ára az egyetlen visszahúzó tényező. Igazi luxuskrém szerintem, mostanában odafigyelek, hogy jó minőségű krémeket vásároljak, akár drágábban is, de ennyit biztosan nem áldoznék rá, inkább takarékoskodok vele kicsit, hogy minél tovább kitartson.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

yudiger

2020. január 13.

Tesztelésre kaptam, körülbelül 1 hónapja használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon kellemes krém. Jó a textúrája, nem nehezíti el a bőrömet, nem tömíti el a pórusokat, kiválóan lehet rá sminkelni is. Az illata nekem egy klasszikus, jó minőségű krém illata. Nem élvezhető túl sokáig, de nem zavar, hiszen nem is ez a "feladata".
Az én bőröm érzékeny, helyenként vízhiányos, az orromnál száraz. Ez sajnos látszik is,még ha alapozót használok, akkor is egy idő után olyan mintha hámlana. Ezért úgy gondolom, hogy a hidratálása a legfontosabb. Ez a krém ezt a problémát tökéletesen megoldotta. Kissé bemasszírozom az arcbőrömbe, frissé sugárzóvá és puhává teszi azt. Szinte beleolvad a bőrömbe. A bőröm üde lesz tőle és élettel teli, eltünteti a száraz, feszülő érzést,. Egyszóval, nekem nagyon bejött. Ez a krém valóban a drágább kategóriába tartozik, azonban vitathatatlan a minősége és viszonylag sokáig elég. Ezért úgy döntöttem, hogy már most elkezdek egy kicsit spórolni rá, hogy ha elfogy megvehessem magamnak. Ahogy telik-múlik az idő, egyre inkább úgy gondolom, hogy a kevesebb néha több, tehát inkább kevesebb terméket kell(ene) használni, viszont igényesebbet, jobb minőségűt. Ez a krém ennek a kritériumnak is (és a bőrömnek is) tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 13.

Ascyra

2020. január 4.

Tesztelésre kaptam szintúgy.
El vagyok tőle ájulva. (Illetve az előbbi pillanatig teljesen el is voltam, úgyhogy inkább azzal kezdem, amíg el voltam ájulva, majd később, amiért már nem).
Minden reggel alig vártam, hogy felkenhessem a bőrömre. Az illata a nagymamám púderére emlékeztet, úgyhogy engem ez nem semmi emlékáradattal tett gazdagabbá, köszönöm neki! Finom, púderes, lehet, hogy mások számára kissé erős, de valóban nem tart sokáig, érdemes be/elfogadni - az amúgy egyáltalán nem bántó illatát. Száraz bőrömet néhány pillanat alatt teljesen élettelivé varázsolja, nem kell hosszú perceket várni a hatására, nyugodtan lehet kb. azonnal rásminkelni, este pedig nem maradnak foltok a párnán. Néha a kezem fejére is kentem belőle - bár nagyon aggódom, hogy elfogy, ezért igyekszem nagyon megfontoltam használni a mennyiségből - és azonnal beszívódik, zsíros és tömény állaga ellenére is, fantasztikus, hogy ezt sikerült végre megoldani valakinek. Táplál, hidratál és nem ken össze, nem ragad, nem foltoz. Jön, teszi a dolgát majd szépen elillanni látszik, s a háttérben némán óvja a bőröd. Hihetetlen :)
Ez a krém tökéletes lenne és csodaszer a fáradt, vízhiányos és szanaszét száradó bőrnek, az enyém ilyen. És a legnagyobb sajnálatomra muszáj leírnom azt is, ami nyomja a szívemet:
Amikor megláttam az árát, majdnem elbőgtem magam. Én ezt sajnos nem engedhetem meg maganak. Mi lesz velem? Jól rászokom, ő az én kegyszerem és megmentőm reggelente, hogy tükörbe tudjak nézni, majd kiderül, hogy sajnos nem lehetünk egymáséi? Viszont: ha vízhiányos a bőröd, hidratálni szükséges reggelente, és a pénztárcád megengedi neked, hogy ilyen terméket vásárolj: ne gondolkozz rajta. Megtaláltad a megfelelő terméket.
Ezt követően a fentieket tegyük múlt időbe és jöjjön a jelenidejű meglátásaim sora:
És akkor a feketeleves: ha megengedheted magadnak, _és nem zavar_, hogy BHT és Parabén van benne...
Én nagyon sokat gondolkoztam azon, hogy írok a gyártónak. Nem, komolyan! Lehet, hogy költői a kérdésem, de:
Mi akadályozza meg őket abban, hogy egy ilyen áron forgalmazott terméknél természetes vegyületeket és tartósítószereket használjanak a krémjeikben? Miért ragaszkodunk a már bizonyítottan káros BHT-hez és Propylparabénhez, amikor lecithin is van a világon? Nem vagyok kémikus, de azt tudom, hogy nekem sikerült természetes anyagokból hasonló cuccot keverni, ugyanilyen hatékony és "mentes". Én ezt nem fogom fel.

Ha csak a krémet kell csillagoznom: akkor természetes öt csillag - és akkor nem kezdem el boncolgatni az összetevőit és az árát.
Ha a két utóbbit boncolgatom, akkor viszont szigorúan 3 csillag. Ezért maradjunk az átlag négyesben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Tesztelésre kaptam szintúgy.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Lactic Acid, Atelocollagen, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Isostearyl Isostearate, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coconut Oil, Cyclohexasiloxane, Paraffin, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG-2 Stearate, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-25, Sodium Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano)
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-25, Sodium Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Geraniol, Coumarin, Citronellol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Farnesol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Methylparaben, BHT, BHA

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.