Matis

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: domonyivica, Módosítva: 2015. május 15.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek

2-az-1-ben szemápoló termék: hidratáló, fáradtságmentesítő szemápoló + szemkörnyék maszk

Hatékonyan kezeli a sötét karikákat és a duzzanatokat. Korrigáló pigmenteket tartalmaz, melyek világosítják a sötét karikákat és a vékony ráncokat. Selymes textúrával rendelkezik, sima érzetet ad. Használatát követően azonnal lehet sminkelni.

Orina1

2020. január 26.

Kozmetikus használta nálam szempilla festés során, és feltűnt milyen kellemes érzet. Gondoltam otthon én is használhatom, ezért hozattam vele 1 tubust.
1. este feltettem és reggelre meglepő módon bedagadt a szemem. Egyébként otthon nem éreztem ezt a selymes érzetet, tápláló krémet, ezért kicsit el is gondolkodtam hogy tényleg ugyanezt használta?
Szóval a lényeg, hogy minimálisat, éppenhogy csak egy leheletnyit kell belőle kenni, úgy nem dagad be a szemem. mondjuk a ráncok se tűnnek. :D
Nem csodaszer, az ára viszont elég borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

Nem csodaszer, az ára viszont elég borsos.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: PEG-8, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Acetyl Tetrapeptide-5, Biosaccharide Gum-1, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-5
Vitaminok: Panthenol

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.