Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Müller, DM

Gyorsan száradó, ívelt keféjű szempillaspirál, mely intenzíven megemeli, feketévé teszi és meghosszabbítja a szempillákat már a tövektől.

BTLaura

2020. augusztus 5.

Korrekt kis termék. A keféje nagyon jó, nincs pókláb hatás, szép hétköznapi eredményt lehet vele elérni, rétegezést is bírja. Tévedésből a feketés barna színt vettem meg, ami az én pilláimra kevés, de tenni fogok egy próbát a feketével. Picit hajlamos maszatolódni, de inkább csak a tubus vége felé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

senskin

2020. április 2.

Gyorsan kellett valami szempillafesték és ez a márka nekem mindig is kedves volt, bevolt csomagolva, így megvettem. Nagyon szépen hosszít és kiemeli a pillákat, dúsan, szerintem ár érték kategóriában tökéletes. Általában high end spirálokat veszek, de ezzel nagyon meg vagyok most elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

Vicuska918

2020. január 30.

Átlagos spirál. Egy rétegben természetes hatás. Két rétegben annál egy kicsit több, de a wow hatás elmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Asztraia

2019. november 15.

Életem spirálja!
Fekete és feketés barna színekben használtam/használom. Nagyon jó a keféje, nem vesz fel sok cuccot, így szépen és könnyen lehet vele dolgozni. A pillákat teljesen befedi, szétválasztja, nagyszerűen megemeli, zero 'pókláb' effekt. Nagyon jól rétegezhető, nem maszatol, nem mázgál, a pillákon meglepően könnyű.
Nekem egyáltalán nem pereg, ahogy sokan írták. Nap végén a lemosásnál könnyen lejön.
Nálam ezzel a spirállal szépen ívelt legyező hatás van minden egyes alkalommal úgy, hogy nincsenek extra hosszú és extra ívelt pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Életem spirálja!

viragocska66

2019. április 14.

A kefe része 10/10. Szépen elválasztja a pillákat, meg is emeli őket :) Annyira nem lesz brutálisan hosszú vagy sűrű a végeredmény, viszont legalább nem kenődik el, hamar szárad. Viszont a szaga miatt csak 4 csillag :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

zfruzsi

2019. április 8.

Ez volt hosszú-hosszú idő után az első spirál, amit kipróbáltam a drogériából, ugyanis előtte évekig műszempillám volt vagy PUPA spirálokat használtam. Meglepően tapasztaltam, hogy bár annyira nem jó és annyira nem szeretem, mint a PUPAsokat, de szép hatást tudok vele elérni és tartós is, úgyhogy összességében szerettem mindvégig míg használtam és látok rá esélyt, hogy újravegyem. Egy csillagot azért levonok tőle, mert nálam a PUPA az etalon és azt sajnos nem érte utol, de mögötte viszont ott a helye, úgyhogy jár neki a 4 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

csencitu

2018. április 23.

Nem volt már a vékonyabb, piros 2000 calorie, ezért vettem meg ezt. Nemrét bontottam fel, egyelőre szuperül szuperál :) Kíváncsi vagyok mikor érkezik el, amit ti is említettetek: hogy pereg. Addig is kiélvezem, hogy a nap végére is ugyanúgy látszik és szép, dús szempillákat csinál, egyelőre pedig egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

VelvetTeddy91

2018. április 16.

Közepes, vannak nála sokkal jobb spirálok is. Nem ragasztja össze a pillákat, de nincs is az a wow hatás. Tartós, nem pereg (mondjuk még új...). Összetevői rondák, a szaga pedig büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Nitukaaa

2018. április 7.

Nagyon jó szempillaspirál, gyönyörűen szétválasztja a pillákat, elég 2 réteg. Hibája hogy tényleg pereg kicsit.. De én szeretem, szerintem az egyik legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

kova

2018. január 12.

Update: nem tudom mi tortent, de egy baja lett: pereg, de valami rettenetesen!!! Voros lett tole a szemem, a darabkak a kontaktlencsere tapadtak, el nem tudom mondani, mennyire kinlodtam vele... ha ez nem lenne, tokeletes spiral lenne, de igy azonnal mennie kellett:( 2 csillag, de csak mert az elejen iszonyatosan jo volt.

Akciósan vettem meg, nem túl folyós, hajlított hagyományos kefés spirált kerestem. Nagyon tetszik, szépen építhető, tartós. Nem pereg, legalább is eddig. Könnyen lemosható, nem kell dörzsölni, Bioderma micellással simán lejön. Ami bajom van, de úgy általában, hogy lehet, hogy már bontott volt, mert elég nehéz eldönteni, hogy kinyitogatták-e.. Jó lenne, ha fóliázva lennének!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.