Max Factor

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 26.

Lelőhely:   Müller, DM

A Max Factor Excess Volume Extreme Impact Mascara szempillaspirál láthatóan biztosítja az extrémen dús pillákat és intenzív fekete színt. Emelje magasabb szintre a szempilláit az új kétfázisú szempillaspirállal. Az új Max Factor Excess Volume Extreme Impact Mascara kombinálja a maximálisan dúsító alap réteget és a felső réteget, mely fekete lakkal készült. Végeredményként olyan szempillákat kap, melyekre mindig is vágyott.

Hatása:

• hosszabbítja a pillákat
  • dússá teszi a pillákat
  • kétfázisú szempillaspirál
  • első lépésben extrémen dús pillák
  • második lépésben élénkíti a pillákat fényes fekete lakkal

Livi87

2019. január 10.

Számomra hatalmas csalódás volt ez a szempillaspirál.Az tény,hogy tartós,nem pergett le,viszont kétfázisú olajos sminklemosóval is alig tudtam leszedni,ráadásul leszedésnél a saját pilláim is jöttek a festékkel együtt.Borzalom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Bettii98

2018. szeptember 13.

Imádtam!! ❤ Életem szempillaspirálja volt,erre megszünt... Nagyon nehéz lemosni,de a mosás előtti végeredményért megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

waylinn

2018. március 4.

Leárazáson vettem, de így sem éri meg. Egyszerűen lerobbanthatatlan még napok múlva is. Annak ajánlom, aki nem bánja a pandaszemet és a kőkemény pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

TuMiBe

2016. december 31.

Glamour napokon vettem 50%-os kuponnal ilyenkor mindig egy drágábbat választok, hogy kipróbáljam... Nem szeretem a vízálló szempillaspirálokat és nem olvastam el semmit a spriállal kapcsolatban és szomorúan tapasztaltam, hogy mellé nyúltam! De nem dobtam félre adtam neki egy esélyt, és az első negatív csalódások után egészen összebarátkoztunk, mondjuk semmi extra pillákat nem ad még csak nagyon feketének sem tartom :) A lemosása csak olajoslemosóval bár azzal pikk pakk lejön :) Nem
mondom hogy a legrosszabb szempillaspirálom... Mindenesetre még egyszer nem veszek ilyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

sophieeny

2015. október 1.

Imádom a Max termékeket, de ez a spirál egy hatalmas tévedés volt. Masterpiece transform ( ami egyébként szuper jó ) után vettem meg ( szerencsére 50% osan , így kevésbé bánkódok az árán ), számomra használhatatlan, se nem dúsít se nem hosszabbit, egy 900 Ft-os spirállal ér fel kb. A vizálló szó erre kevés, egyszerűen lemoshatatlan, 2 nap után is rajta van a pilláimon addigra már összetapadva.. mintha valami ragasztó lenne, hiába dörzsölöm vakarom mindenféle sminklemosóval, szappannal..Soha többet újra nem veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

porcelanpipi

2015. szeptember 23.

Nekem bevált! Biztos hogy újra veszem... Minek a műszempilla, ha itt van ez is?! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

princesskate87

2015. szeptember 22.

Extra nagy elvàrásaim vannak spirálok terén, ő mélyen alulmúlta. Se hosszabbításban, se dússágban nem teljesít, a színe mondjuk szép, nagyonfekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Timcsi77

2015. július 20.

Erről a termékről sajnos nem tudok jót nyilatkozni. Nekem olyan volt, mint egy ragasztó és nem egy szempilla spirál.. Pfff...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Paranoia193

2014. augusztus 23.

Ajándékba kaptam, nem fűztem hozzá nagy reményeket, amit jól tettem.
Nem nagy szám, nem lettek tőle dúsabbak/hosszabbak a szempilláim, olyan mint egy basic szempillaspirál.
Talán az a némi pozitívum ami benne van az az ,hogy a legtöbb szempillaspirállal ellentétben nem kenődik el, kis könny meg sem árt neki nem folyik le.
Viszont pont emiatt a szempilla festés közben a szemhéjra került festéket sem olyan egyszerű leszedni, nem elég egy kis fülpiszka amivel letörlöd, vagy ha igen akkor jó sokáig kell vele suvikszolni a szemhéjat. Lemosni is nagyon nehéz, mondjuk én egy időben testápolót használtam, de most a micellás vízzel sem sokkal könnyebb.
Azért két csillagot megérdemel, mert esküvőre, szakításra vagy más sírással járó tevékenységre tökéletes, nem kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Ajándékba kaptam, nem fűztem hozzá nagy reményeket, amit jól tettem.

brizsitke

2014. május 19.

Lassan elhasználom az első ilyen tubusom, így úgy érzem korrekt véleménnyel tudok szolgálni a termékről. Azt hiszem 25%-os dm-es kedvezménnyel vettem, de így is horror ára volt, végül is azzal nyugtattam magam, hogy sebaj mert két tubusnyi festéket kapok...
Node. Az egyes tubus tökjó, tulajdonképpen a sima lila tubusos max factor. Illatra egy az egyben, valószínűleg összetételre is, bár ez mintha kicsit csomósabb lett volna kinyitáskor, mindegy, pont ugyanúgy nagyon jól teljesített. Persze több rétegben...és hát itt jön ami miatt a teljes koncepció felborul, ugyanis míg ebből felkentem 2-3 réteget a kívánt hatáshoz, a másodikból max egyet, és az elsőm már kifogyott míg a másikból vígan kenegethetném a pilláim. De nem teszem.
A második réteg ugyanis, bár volt aki jelezte, hogy fényessé teszi pilláit, hát nekem még csak azt sem. Nem mondom, hogy semmire nem jó, mert tényleg fixálja és könnyállóvá tette a pilláim plusz ugye lerobbanthatatlanná, de majdnem, hogy felesleges.
Összegezve, nagyon szép és drámai pillákat csinált úgy két hónapig, amíg használható az egyes rész és a kettes rész együtt, de külön az egyest meg lehet venni egy ezressel olcsóbban legalább, a kettes meg tök jó, de nem kell. Ez bizony 3 csili. se több se kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.