Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   1.999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 8.

Ár:   1.999 Ft
Kiszerelés:   9,5 ml

Dúsító és maximálisan hosszabbító spirál.

Lilly83

2019. július 16.

Borzasztó a keféje. Egyszerűen nem tudom használni. Túl sok festéket visz fel, amit utána egyszerűen lehetetlenség szépen, egyenletesen eloszlatni a szempillákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Aanyta

2019. június 4.

Akcióban, plusz kuponnal vettem. Van egy technikája a spirálozásnak, akkor nem kerül sok festék a pillákra. Pár órával később (délutánra) az alsó szemhéjam alatt kissé maszatolódik. Nem rossz, emiatt egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

tunderke89

2018. november 20.

Borzasztó sok festéket visz fel, összecsomósodik, elmaszatolódik. Nálam inkább pókháló hatása volt, mindenfelé álltak a szempilláim tőle, néhány nagyobb csomóba összetapadva.
A színe nagyon szép, igazi "blackest black", ezért 2 csillag, nem 1. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

A színe nagyon szép, igazi "blackest black", ezért 2 csillag, nem 1. :)

Vendy254

2018. november 16.

Teljesen véletlen vettem le a polcról, csak otthon vettem észre hogy nem azt vettem amit szerettem volna de ettől még nem csalódtam a márka szempillaspiráljait nagyon szeretem.

Nehéz vele dolgozni de ha rájössz a trükkre nagyon szépen ellehet vele készíteni a szempillákat. Ha nagyon összeragadnak tőle a szempilláim akkor egy kifogyott szempillaspirálom spiráljával átmegyek rajta és az szépen szétszedi a szempilláim.

Nem pereg le még lemosni is alig tudom :)

Tetszik hogy építhető. Biztosan újrafogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Nem pereg le még lemosni is alig tudom :)

Tetszik hogy építhető. Biztosan újrafogom venni :)

Eszti22

2018. október 16.

szeretem ezt a spirált, a keféje valóban nem mindennapi, nekem is meg kellett tanulnom használni, de onnantól kezdve számomra hozza a jól megszokott Maybelline szempillaspirál minőséget. Tartós, fekete, nem pereg, egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Lina14

2018. szeptember 29.

nekem nagyon enm tetszett elsőre vagy másodikra vagy sokadikra sem. nagyon sok festéket vesz fel, és a kefe rettenetes a festék eloszlatására, mivel csak egyoldalú és lapos. nope nope nope nope.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

pillacskak

2018. március 30.

Még akkor vettem meg, amikor megjelent, de azzal a lendülettel dobtam is a fiók aljára... iszonyat sok festéket vitt fel, kezelhetetlen volt, mint a Push Up Drama spirál. Összeragadtak a pilláim, hát valóban úgy néztek ki, mint a póklábak.. aztán most a napokban elővettem, igaz állt kb. 1 évet a szekrényben (tudom, nem egészséges, de eddig sem volt semmi bajom ettől) és most mintha egy másik spirálról lenne szó🧐 brutál nagy szempillákat varázsol, mintha mű lenne. Tudni kell kezelni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

zsalexa

2018. március 24.

Mikor megláttam a keféjét hirtelen azt hittem, hogy selejteset hoztam el a boltból. :D Nagyon különleges a kialakítása, és tényleg pókláb-pillákat csinál. Hétköznapokra kicsit sok nekem, de a tartósságával nincs gond, nem pereg le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

WednesdayAddams

2018. január 20.

Azért vettem meg, mert szeretem, ha kicsit összetapadt, póklábas hatású a pillám, szóval azt hittem szeretni fogom ezt a spirált. Tévedtem. A három darab összeragadt szempilla már nekem is sok egy kicsit a jóból, ráadásul még hosszúak is a pilláim, szóval teljes volt a Yzma-effekt.
Egyedül a festék tetszik ebben a spirálban mert szép fekete, nem kenődik, nem pereg és könnyű lemosni. A kedvenc Maybelline spirálom a Lash Sensational, amivel az az egyetlen bajom, hogy az viszont felkenődik a szemhéjamra alig pár óra alatt, így már egy ideje keresem a helyettesét, és azt hiszem megtaláltam. Ugyanis a Lash Sensational kimosott keféje teljesen belepasszol ebbe a tubusba, be is lehet csukni meg minden, szóval most lett egy régi-új spirálom és tökéletesen működik. :D Jó csúnyácska a rosegold-sárga kombó, de kit érdekel, ha ilyen jól beválik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

kicsikocsi

2017. november 17.

Tavaly nyáron vettem meg, amikor azt hiszem új volt. Nekem nem okozott meglepetést a hatása, számomra egyértelmű volt, hogy a pókláb nem szép hosszú különálló szempillákat takar. :) Már majdnem elfogyott, hétköznapokra, munkába ritkábban használtam, de ha mentem valahova általában ezt használtam, szerintem egészen különleges sminket lehet vele csinálni. Lehet vele bénázni, össze tudja nagyon nagyon tapasztani a pillákat de pár alkalom után meg lehet tanulni az optimális használatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.