Maybelline

Ár:   1.999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. július 8.

Ár:   1.999 Ft
Kiszerelés:   9,5 ml

Dúsító és maximálisan hosszabbító spirál.

Moncsii04

2020. szeptember 26.

Ez volt az egyetlen Maybelline spirál ami nagyon nem vált be, pedig jó sokat kipróbáltam.
Sajnos nekem csak összetapasztotta az amúgy sem sok, ellenben nagyon hosszú pilláimat.
Megadtam neki minden esélyt, mert elhasználtam végül, de mindig rá kellett menni egy második spirállal is, hogy valahogy kinézzen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

moco22

Korcsoport: >54
2020. június 3.

Nagyon-nagyon jó szempilla spirál. Dús, hosszú szempillát lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. június 3.

Nagyon-nagyon jó szempilla spirál. Dús, hosszú szempillát lehet vele elérni.

Fiszuli

2020. május 12.

Többször újra vettem már és ezután is fogom. Legelőször majdnem leesett az állam a keféjétől és volt pár alkalom, mire megtanultam használni, de megérte azt a minimális ráfordított időt. Nagyon szép pillákat csinál és én amúgy is azok közé a szerencsések közé tartozom, akiknek természetesen dús és hosszú pilláik vannak. Részemről nem volt túl sok a festék, amit felvitt, nagyon ritkán tapasztaltam csomósodást. Viszont nap végére valóban maszatolódik az alsó pilláknál, főleg az izzasztóbb napok végére lesz az ember lányából pandamaci.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Ingi

2019. december 19.

Az elején nekem is sok volt (le kellett törölni a festéket róla), de egy idő után szuper jó pillákat csinált, dúsított, tényleg műszempilla hatása volt. Annak való, aki nem szereti a semmilyen natúr hatású pillákat. Ha összecsomósodott, akkor meg átmentem rajta egy üres spirállal vagy fésűvel. Én újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

xxNikixx

2019. szeptember 10.

Nehéz a spirállal felvinni a festéket a szempillákra.
Valami olyan összetevő van benne amire allergiás vagyok. A szemhéjam bepirosodott, hámlott, égett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Nehéz a spirállal felvinni a festéket a szempillákra.

Lilly83

2019. július 16.

Borzasztó a keféje. Egyszerűen nem tudom használni. Túl sok festéket visz fel, amit utána egyszerűen lehetetlenség szépen, egyenletesen eloszlatni a szempillákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Aanyta

2019. június 4.

Akcióban, plusz kuponnal vettem. Van egy technikája a spirálozásnak, akkor nem kerül sok festék a pillákra. Pár órával később (délutánra) az alsó szemhéjam alatt kissé maszatolódik. Nem rossz, emiatt egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

tunderke89

2018. november 20.

Borzasztó sok festéket visz fel, összecsomósodik, elmaszatolódik. Nálam inkább pókháló hatása volt, mindenfelé álltak a szempilláim tőle, néhány nagyobb csomóba összetapadva.
A színe nagyon szép, igazi "blackest black", ezért 2 csillag, nem 1. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

A színe nagyon szép, igazi "blackest black", ezért 2 csillag, nem 1. :)

Vendy254

2018. november 16.

Teljesen véletlen vettem le a polcról, csak otthon vettem észre hogy nem azt vettem amit szerettem volna de ettől még nem csalódtam a márka szempillaspiráljait nagyon szeretem.

Nehéz vele dolgozni de ha rájössz a trükkre nagyon szépen ellehet vele készíteni a szempillákat. Ha nagyon összeragadnak tőle a szempilláim akkor egy kifogyott szempillaspirálom spiráljával átmegyek rajta és az szépen szétszedi a szempilláim.

Nem pereg le még lemosni is alig tudom :)

Tetszik hogy építhető. Biztosan újrafogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Nem pereg le még lemosni is alig tudom :)

Tetszik hogy építhető. Biztosan újrafogom venni :)

Eszti22

2018. október 16.

szeretem ezt a spirált, a keféje valóban nem mindennapi, nekem is meg kellett tanulnom használni, de onnantól kezdve számomra hozza a jól megszokott Maybelline szempillaspirál minőséget. Tartós, fekete, nem pereg, egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.