NIOD

Ár:   17 800 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 17 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   17 800 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 17 800 Ft

Hiper-koncentrált szérum, ami összesen 28 klinikai technológiát ötvöz a feszesebb és definiáltabb szemkontúrért.

• Csökkenti a mimikai és statikus szem körüli ráncokat
  • Fokozza a bőr rugalmasságát és feszességét
  • Halványítja a sötét karikákat és a bőrelszíneződéseket
  • Mérsékli a szem körül tipikus bőrérzékenységet
  • Hatékony a duzzanatok ellen
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Water / Aqua Glycerin h 0 0Butylene Glycol h 1 0Hydrolyzed Yeast Extract Albizia Julibrissin Bark Extract Niacinamide v Dimethyl Isosorbide Ethoxydiglycol h I i Pentylene Glycol Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate pep Palmitoyl Tripeptide-38 pepAcetyl Hexapeptide-8 h I pep Decapeptide-22 pepOgliopeptide-78 pepPalmitoyl Decapeptide-21 pepPalmitoyl Hexapeptide-52 pep Zinc Palmitoyl Nonapeptide-14 pepPalmitoyl Tetrapeptide-50 pepPentapeptide-18 pepAcetyl Hexapeptide-30 pepHeptapeptide-15 Palmitate pepPalmitoyl Heptapeptide-18 pep mu-Conotoxin CnIIICSodium Hyaluronate h 0 0Darutoside Epigallocatechin Gallatyl Glucoside aGallyl Glucoside a Propyl Gallate a I i Ascorbyl Glucoside a I v Zinc PCA h Methylglucoside Phosphate Disodium Acetyl Glucosamine PhosphateCopper Lysinate/ProlinateHydroxypropyl Cyclodextrin Superoxide Dismutase a Escin Ascorbic Acid a I v Ammonium Glycyrrhizate i Polyglucuronic Acid Ascophyllum Nodosum (Knotted Wrack) Extract Asparagopsis Armata Extract Fraxinus Excelsior Bark ExtractOlea Europaea Leaf Extract Ruscus Aculeatus Extract / Ruscus Aculeatus Root Extract Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract gy Plankton Extract Arginine Panthenol eo I v 0 0Hydrolyzed Rice Protein Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Hydrolyzed Wheat Protein Hydrolyzed Yeast Protein Lecithin eo I eu Polyvinyl Alcohol PPG-26-Buteth-26 PEG-40 Hydrogenated Castor Oil ti I eu Polyacrylate Crosspolymer-6 Xanthan Gum ti I eu Silanetriol Potassium Citrate Lactic Acid/Glycolic Acid CopolymerCetyl Hydroxyethylcellulose Sodium Dextran Sulfate Sorbitol h 1 1Citric Acid kh Glycolic Acid kh Lactic Acid h I kh Benzyl Alcohol i I ta Glyceryl Caprylate eo I eu Ethylhexylglycerin Caprylyl Glycol eo I h Sodium Benzoate ta Potassium Sorbate ta Phenylpropanol i Dehydroacetic Acid ta Chlorphenesin ta Phenoxyethanol ta

Ár: 17 800 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 6000 Ft , Eladó: janka.s
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost
wasp

2019. november 4.

Ahhoz képest, hogy milyen iszonyatosan drága és, hogy mennyi mindent ígér, olyan hatalmas változást nem vettem észre, pedig már másfél hónapja használom. Azt el kell ismernem, hogy rendkívül gazdaságos, mert egyetlen csepp elég arra, hogy a szemem fölé és alá is beütögessem. Éjszakára használom leginkább és mindig rakok utána egy zsírosabb szemkörnyék ápolót, mert szerintem ez önmagában kevés. Nekem egyáltalán nem lesz tőle ragacsos a bőröm, viszont tényleg nehezen szívódik fel. Elhasználom, aztán meglátjuk. Teljes áron tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 4.

Hadi

2019. július 13.

Majdnem fél évig volt elég egy üveggel, miután kitapasztaltam, hogy - az olajossága miatt, és mert nehezen szívódik fel - esténként fogom használni. Elég egyetlen csepp a két szemhéjamra. Ami az ujjamon maradt azt beütögettem alulra, de ott ráncok terén szerintem sem segít sokat. Na, de fölül! A mozgó szemhéjamból előtte már alig látszott valami, ez a kis csoda pedig 2-3 hónap alatt annyival emelte meg a lelógó szemhéjat, hogy kb. 10 évvel ezelőtt nézett így ki. Szóval szerintem erre nagyon hatásos. Most gyűjtök a második üvegre. Mivel elég drága, megpróbálom csak minden második este használni, hátha ez a gyakoriság is fenntartja az elért állapotot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Lencseee

2019. május 24.

Bajban vagyok vele...nem a kedvencem ez az olajos formula...sot, minap el is gondolkodtam rajta, mivel tud ez tobbet adni, mint barmilyen arcolaj??? Keves kell belole, ez pozitiv, olajos erzete van ez meg negativ...es mivel egy vagyonba kerul es annyi mindent iger, amibol keveset tart be maradektalanul...ez bizony kozepes...meg mindig Estee Lauder (es a koreai s:um) a nyero nalam. Ezt biztos e veszem ujra. Nem artott, de ezt a hatast massal is olcsobban elernem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Aniiii

2018. november 28.

Hatalmas változást nem tapasztaltam, a szem alatti kis ráncaimon nem sokat segített, a sötét karikákat meg abszolút nem halványította. Még megvárom, hogy a teljes üveget elhasználjam es utána talán jobb véleményt tudok róla mondani. Egyébként ragacsos és fényes a bőröm tőle, így esténként szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

BTLaura

2018. november 3.

Tavalyi Black Friday keretében csaptam le rá, mert volt mit helyretennie. Újra fogom venni, ha lesz rá klassz akció, mert teljes árat nem adnék érte, pedig szeretem. Oda kell figyelni, hogy tényleg kis mennyiséget vigyünk fel (emiatt sokáig elég a pici üvegcse), különben filmréteget hagy, nehezíti a szemhéjat és ragacsos marad. Egyébként szépen felszívódik. Reggel és este is használtam, a korrektorral is kijött. Teszi amit ígér: csökkenti a mimikai ráncokat, feszesít, halványít, de nem eltűntet, nem lesz senki újra 20 éves tőle, ezt ne várjuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

incifinc

2018. október 28.

Nem volt számottevő különbség aközött, hogy használtam egyik nap és nem a másik nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

madonna43

2018. október 17.

Szorgalmasan elhasználtam ezt a szérumot, de az ár/ígéretek/összetevők alapján ütősebb és látványosabb eredményt vártam. Pozitív, hogy gyorsan felszívódott és hamar lehetett rá sminkelni, de egyéb látványos "ránceltüntető" hatást én nem tapasztaltam. Emiatt nem is veszem újra, inkább más márkákkal kísérletezek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 17.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. augusztus 7.

54 évesen nagyon szerettem volna egy ütős szemkörnyékápolót, és hatalmas reményekkel kezdtem el használni ezt a készítményt. Hónapok óta kenem rendületlenül, de sajnos úgy látom, hogy eredménytelenül is. Mivel nem irritál, nem okozott szemgyulladást, szépek az összetevői, így két csillag. De biztos, hogy nem veszem újra. Pedig a NIOD egyéb készítményeit szeretem, beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Babek

2018. június 4.

Nagyon olajos, nagyon lassan szívódik be. Nem igazán látok változást pedig már pár hete használom. (nem ajánlom azoknak akiknek műszempillájuk van mert egyből leoldja!) Szerintem nem éri meg az árát biztos, hogy nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Venusz1984

2018. április 26.

Szemkörnyékre még nem találtam meg az én szérumumat. Jó kis szérum de olyan jelentős, látványos változást nem látok. De lehet illúzió amit keresek csak reggel olyan jó lenne ha a táskákat eltüntetné valami vagy üde tekintetet kölcsönözne. Nem rossz azért minimált javít ha felkenem úgy érzem tettem az ügy érdekében, de elég drága nem fogok többet venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate, Ascorbyl Glucoside, Superoxide Dismutase, Ascorbic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Zinc PCA, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sorbitol, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid
Peptidek: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Palmitoyl Tripeptide-38, Acetyl Hexapeptide-8, Decapeptide-22, Ogliopeptide-78, Palmitoyl Decapeptide-21, Palmitoyl Hexapeptide-52, Zinc Palmitoyl Nonapeptide-14, Palmitoyl Tetrapeptide-50, Pentapeptide-18, Acetyl Hexapeptide-30, Heptapeptide-15 Palmitate, Palmitoyl Heptapeptide-18
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside, Ascorbic Acid, Panthenol

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Négy aminosavból álló peptid féle (arginine, glutamine, glycine, and proline), ami a "Renaissance" fantázianevű peptide complex része és a bőr tömörségét és feszességét hivatott növelni.

A "Renaissance" fantázianevű peptide complex része, ami a bőr tömörségét és feszességét hivatott növelni.

"Renaissance" nevű peptid komplex része, ami állítólag képes a bőrt tömörebbé, feszesebbé és fiatalosabbá tenni. A gyártó szerint a Renaissance komplextől 4 hét alatt 38%-kal nő a bőr tömörsége, és a hatóanyag alkalmas a hegek minimalizálására is. (forrás)

A Svéd ezüsttövis (Siegesbeckia Orientalis) nevű ázsiai gyógynövény kivonata. Gyulladáscsökkentő, serkenti a szövetek regenerálódását a kollagénrostok termelődésének stimulálásán keresztül. Mivel hatásában hasonlít a Centella asiatica (tigrisfű, ázsiai gázló) kivonatának hatásához, gyakran együttesen alkalmazzák vele, vagy elkülönített hatóanyagaival, a madecassoside-dal és asiaticosiddal.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Lásd még: algakivonat.

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1