Nivea

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. június 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Praktikus több funkciós termék, amely arctisztítóként, arcradírként és arcmaszkként is használható.

A NIVEA 3 az 1-ben arctisztítót kifejezetten a zsíros és problémás bőr igényeire fejlesztették ki. A többfunkciós formula természetes magnólia kivonattal és fehér agyaggal:
1. Arclemosóként: alaposan tisztít és mattít, órákon keresztül megelőzheti az arcbőr kellemetlen csillogását.
2. Arcradírként: alaposan tisztítja a pórusokat, segít megelőzni a mitesszereket, pattanásokat.
3. Maszkként: javíthatja a bőr állapotát és üde arcszínt kölcsönöz. A termék bőrgyógyászatilag tesztelt.

Esztuci

2019. március 16.

Rossmannban vettem kifutó akciós áron. Nekem az illata nagyon tetszik, bár az igaz, hogy kicsit erős. Puha lesz a használata után az arcom, de egy picit csípte a bőröm, ezért nem hiszem, hogy maszkként fogom használni. Arcradírnak elég erős a sok és nagy szemcséje miatt, ezért a mindennapi használatot én soknak érzem, annak ellenére, hogy szeretem az arcradírokat. Felfrissítette a bőröm, jól tisztít, nekem ezért az árért teljesen megérte.

Esztuci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

kocosfox

2019. február 14.

Sem DM-ben sem Rossmann-ban nem lehet kapni. Budapesten Dunakeszi Auchanban van, de többször hiánycikk. Nagyon szeretem, szépen mattítja az arcomat, nem fénylik tőle úgy mint a Garnier-től. Érdesebb és nagyobb szemcséjű, erősen radíroz és hámlaszt, utána arckrémet javaslok. 5*

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Panda90

2018. október 26.

Jó kis arctisztító. Napi kétszeri használat mellett rendben tartja a bőrömet.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Jó kis arctisztító. Napi kétszeri használat mellett rendben tartja a bőrömet.

sidekick

2018. május 30.

megvettem, es hasznaltam arclemosokent: kb 5 -10 perc es ugyanolyan zsiros volt a borom mint elotte. maszkkent: tiszat voros foltokkal lett tele az arcom... en nem ajanlom, nem fogom hasznalni tobbszor az biztos.

sidekick
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Fanba

2018. március 6.

Semmi hatasa es ami engem teljesen kiborit az az agyon illatositott arclemosok, arcmaszkok, arckremek. De ez is tele van. Termeszetesen a klasszikus Niveas krem illat ami mas esetben jol esne hiszen a gyermekkoromra emlekeztet, de az arcom tisztantartasahoz felesleges. Arcradirozokent semmit nem er csak bele megy a szemembe ami utana borzasztoan csip. Lemosokent feher reteget hagy az arcon felora tisztara mosni es utana meg lekell vakarnom az illatot is. Ha valasztanom kellene amit persze nem de ha megis akkor maszkkent hasznalnam egyedul de talan csak a huto erzes miatt amugy meg azt sem. penzkidobas. erzekenyebb börüeket irritalhat

Fanba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

szanett2

2018. február 23.

Ez a termék számomra nem vált be, nem is tudtam elhasználni. Arctisztítóként és arcradírként alkalmaztam, de még a tisztító funkciót sem látta el, az állagát is túl sűrűnek találtam, olyan semmilyen ez a termék.

szanett2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

simbel

2018. február 11.

Nagyon jó szemcsés,szerintem tökéletes méretűek a benne lévő szemcsék,az illata finom,s pihe puhává varázsolja az arcomat ,de úgy éreztem a pattanások kialakulását sehogy sem tudja szabályozni,s enyhét szárít a problémás zsíros bőrön. Nem használtam napi szinten de heti 3 X használat után rájöttem,hogy nem ez az amit keresek,s újra vennék. Nem csoda szer,de akinek nincs sok pattija annak egy próbát megér!

simbel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

Anna1011

2018. február 7.

Hetente egyszer használom arcpakolásként, kívülállók véleménye szerint azonnal szebb a bőröm tőle. De én annyira nem szeretem kenegetni vele magam, a gyorsabb lemosókat, tonikokat jobban preferálom. Ha elfogy, csak akkor veszem újra, ha azok nem lesznek elegek.

Anna1011
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

bova

2018. január 30.

Már a második tubust használom, mert elsőre is nagyon bevált. Reggeli arclemosóként alkalmazom minden nap. Az illata kellemes, az állaga is nagyon jó: az apró szemcsék nem túl durvák, de épp elegendőek ahhoz, hogy ellássák a feladatukat, az arctisztítást. Használat után éppen ezért nagyon tiszta érzetet biztosít. Az arc zsírosabb részeit mattítja, ezzel is jó alapot képezve a BB krém és egyéb sminktermékek viseléséhez. Korábban jellemző volt, hogy napközben az arcom elkezdett fényesedni, mára ennek nyoma sincs (igaz, a BB krémemmel is nagyon meg vagyok elégedve, így e kettő termék együttes hatásának tudom ezt be). Főként emiatt, illetve az időközönként megjelenő nagyobb pattanások kezelésére kezdtem használni a terméket. Utóbbi problémámat egyébként nem szüntette meg teljesen, bár ritkábban fordulnak elő. A napi arctisztításhoz tehát kiváló termék, kialakult pattanások eltüntetéséhez kevésbé - erre még találnom kell valami megoldást. :) Az elvárásaimnak megfelel, ár-érték aránya jó, elég sokáig kitart, mert egy-egy használat alkalmával kevés mennyiség is elegendő. 5/5

UPDATE: 4 pontot kell adnom végül. Ugyan két év leforgása alatt, de végül a bőröm hozzászokott, és többé nem volt számomra hatásos. Muszáj volt leváltanom. :( Azért még lehet, hogy visszatérek hozzá, de kell egy kis szünet mindenképp.

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

DianeD

2018. január 22.

A lakótársam pattanásokra használta, és megtetszett, szóval megvettem. Arra, amire való (arctisztító, maszk, radír), még nem használtam igazából, pedig már két hónapja megvan. Ha kijön egy pattanásom, egy-két este bekenem ezzel éjszakára és szépen leszárítja őket. Mivel érzékenyebb, szárazabb bőröm van, maximum maszkként vagy arcradírként fogom használni, de akkor is úgy, hogy utána rádobok egy sheet maszkot az arcomra + hidratálom, különben tuti nagyon szárítana.

DianeD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.