Nivea

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A "kollagén booster" formulának köszönhetően stimuláció indul a bőr kollagéntermelésében. A hialuronsav fokozza a vízmegkötő képességet, ami így ösztönzi a sejtek megújulását. A 15-ös faktorszámú UVA és UVB védelem gátolja az új pigmentfoltok kialakulását. Az eredmény a feszes, kontúros arcbőr, a ráncok kisimulnak, a mimikai vonalak finomodnak.

• Fokozhatja a bőrtömörséget
  • Segít helyreállítani a kontúrokat, feszesebb bőrérzetet nyújt
  • Segít csökkenteni a ráncokat és mimikai vonalakat
  • Megvéd az UV sugárzás káros hatásaitól

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Rha

2021. november 1.

Szeretem. Könnyen beszívódik, jól feltölti az arcom. Nekem az illatával sincs problémám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Ikresmami

2020. július 25.

Nekem bevált puha sima a bőröm és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Nekem bevált puha sima a bőröm és hamar beszívódik.

Kamforka

2019. február 28.

Jó kis krém. Ugyan nagy változást nem tapasztaltam, de szeretem, mert könnyen felszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 28.

Ildi71

2019. február 2.

Sajnos csalódás... Már egy ideje keresem a nekem való arckrémet Hát ez sem az.Sem feltöltő,sem feszesítő, sem ránctalanító hatásról de még hidratálásról sem tudok beszámolni a krémmel kapcsolatban. Talán a 30-as korosztálynak tudnám ajánlani kipróbálásra...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

bernadettu

2018. december 23.

Mintám volt belőle, elég sűrűnek tűnt az alapján. Igyekeztem vékony rétegben kenni, meg hogy a nyakamra is kerüljön belőle.
Sokáig tartott míg beszívódott és az SPF 15 édeskevés fényvédelemnek, így nekem nem látná el a funkcióját rendesen.
Erős illata van az ízlésemhez, jobban szeretem, ha az arckrémek illatmentesek vagy nagyon hamar elillan, ez nem olyan.
Nem a világ legrosszabb kréme, de nem is győzött meg, hogy megvegyem, a hialuronsav sincs túl elöl az összetevőlistán, pedig elvileg az a fő hatóanyaga...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Leminda

2018. február 20.

Nagyon-nagyon bevált. A reggeli fakó arcomba azonnal életet lehet, ráncaimat is halványabbnak látom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 20.

sophy83

2017. december 12.

Nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. A feszesítő hatást egyáltalán nem érzem rajta, a tégely felénél járok. Kellemesen hidratál és van benne egy minimális fényvédő, de semmi több. Klasszikus Nivea illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

googles

2017. május 17.

A Nivea krémjei nem nekem vannak kitalálva - egy kivétellel, az energizáló Q10-es az szuper rajtam. Ezt próbáltam és sajnos semmi hatása, sőt, picit kiütéses lett tőle a homlokom, vannak krémek, amik ezt teszik velem, oh, bárcsak tudnám, milyen összetevő az. Szóval szerintem ez a krém egy nagy humbug. De ettől még ha valaki bízik a Niveában, vagy ez tetszik neki, ne bátortalanodjon el, ez lehet, hogy csak az én egyéni szociális problémám vele. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Caprylic/Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Dimethicone, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Methylparaben, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: FD&C Red 40
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Methylparaben i I ta I par 0 0