KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"A NIVEA méregtelenítő maszkjával bőröd 60 másodperc alatt tiszta és bársonyos lesz. A fehér agyag és magnóliakivonat kímélő összetétele eltávolítja a káros anyagokat és a szennyeződéseket. Bőröd ezek után bársonyosan puha és friss lesz."

Kielemeztük a hónap krémjét: Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

Ár: 900Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

viviensgy

2018. október 3.

Nekem nagyon bejött. Kicsit csípi az arcomat az elején, de ettől csak azt érzem hogy van valami tisztító hatása is. 1-2 percig szoktam rajtahagyni, utána könnyen le tudom mosni, az illata is kellemes. Valóban pihe-puha lesz tőle a bőröm, és tisztábbnak is érzem, de egy átlagos arctisztítónak mondanám. Azért örülök, hogy megvettem, és szívesen ajánlanám mindnekinek. :)

viviensgy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

cicagerinc

2018. szeptember 28.

Mintám volt belőle, így költeni nem költöttem rá. Mikor felkentem, elképesztően csípte az arcom, de nem az a kellemetlen csípős érzés volt, hanem az a "király, talán tényleg csinál is valamit" érzés. :D Én kicsivel több ideig hagytam rajta, mint 1 perc, kb. 3-4 percig, aztán kezdtem lemosni. Nekem a lemosás picit tovább tartott, mert közben még radíroztam is vele, és csak vattakorongokkal sikerült mindenhonnan eltávolítani. Utána eléggé sima és puha lett a bőröm, de kétlem, hogy megveszem. Annyira nem ájultam el tőle, de örülök, hogy legalább ki tudtam próbálni.

cicagerinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

matanee

2018. szeptember 14.

Nagyon szerettem volna szeretni, de van egy sanda gyanúm, hogy ez okozza a pattanásaimat, így sajnos meg kell majd válnom tőle. :( Közvetlenül a használat után nagyon kellemes érzetet hagy, puha és tiszta lesz az arcom, de másnap már alakulnak is a pattanások, ami miatt tényleg szomorú vagyok.

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

birdie

2018. szeptember 9.

A sok jó vélemény hatására vettem meg, de sajnos nekem semmi rendkívülit nem tesz az arcommal. Hacsak azt nem, hogy apró pattanasokat okoz. De ez majdnem minden kaolin tartalmu maszkkal így van. Lehet, hogy azt nem bírja az arcom. Na, mindegy. Lényeg, hogy ez nekem semmi extra.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Ladybugx

2018. augusztus 31.

hát nem vagyok elájulva...közvetlen a használata után valóban szépnek látszik a bőr, de másnap ebből a látszatból nem sok marad (nálam). Inkább valami esemény előtt van értelme használni amikor meg kell jelenni (éppen) sima arccal vagy amikor kicsit kipihentebbnek akar látszani az ember. (mondjuk mikor nem :) )

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Manitabarbara

2018. augusztus 20.

Teljesen meg vagyok vele elégedve!Előtte a Garnier hasonló termékét használtam,amit a nagy csomagolás miatt meguntam és így sose fogyott el.Szimpatikus,hogy kisebb a csomagolása.Hamar megszárad,a szemcsék pont akkorák,hogy még nem zavaróak.Nagyon finom puha lesz utána a bőröm.Heti 1-3 alkalommal használom,így nagyon bevált.Nem irritál,nem okoz pattanásokat.Mintha mattabb is lett volna tőle a bőröm.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 20.

kiskrisztinazs

2018. augusztus 20.

Nekem nagyon bevált ez a maszk, amikor felkenem kicsit csíp de ez szerintem csak jó. Utána nagyon puha és tiszta lesz az arcom és a pórusaim :)

kiskrisztinazs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Feame

2018. augusztus 7.

Tényleg szépen megtisztította a bőröm és tetszik hogy nem annyira agyagos, ezért könnű lemosni sok más arcpakolással ellenben. Csak láttam a reklámot és egyszer megleptem magam vele, csak később olvastam utána itt. Először megijedtem, hogy csípni fogja az arcom, de szerencsére nem :D Azóta gyakran használom, nagyon frissítő nyáron <3

Feame
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

ilovemakeups

2018. július 3.

Tényleg nagy friss és sima les a bőröm a használata után de azt vettem észre hogy az első két használatot leszámítva csípi a bőröm! De az ára és az hogy elég 1 percig fenthagyni az valami tök jó

ilovemakeups
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

mercibalint99

2018. július 2.

Nagyon szeretem, mert puha lesz tőle a bőröm és megszabadít a pattanásaimtól. 1 percnél tovább, olyan 3-5 percig szoktam fenthagyni. Menstruáció előtt, a fogamzásgátló levél végére érve nagyon ki szoktam pattogni és zsírosodik a bőröm és mikor ez elkezdődik, aznap este használom és semmi ilyen nem jelentkezik tovább, ugyanolyan lesz a bőröm, mint a ciklusom bármely más napján. Nekem ezért is vált be igazán, máskor nem is szoktam használni.

mercibalint99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.