KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"A NIVEA méregtelenítő maszkjával bőröd 60 másodperc alatt tiszta és bársonyos lesz. A fehér agyag és magnóliakivonat kímélő összetétele eltávolítja a káros anyagokat és a szennyeződéseket. Bőröd ezek után bársonyosan puha és friss lesz."

Kielemeztük a hónap krémjét: Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

torppicur3

2018. február 22.

Pixiboxban volt a termék, magamtól tuti nem vettem volna meg az alkohol tartalma miatt. De ha már ott lapult a dobozban, gondoltam kipróbálom. Borzalmasan csípett, úgyhogy le is mostam azonnal. Második nekifutásra is hasonlóan jártam, úgyhogy ez nálam kuka.

torppicur3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Yummy

2018. február 21.

Mintám volt belőle ami 1 alkalomra volt elég, így csak ez alapján írok véleményt. Felkenni könnyű, kis gyöngyöcskék vannak benne. Az illata nekem a niveás falfestékre hasonlít😆 Abszolút nivea illat plusz valami enyhén fura festékszag, de lehet csak a színe miatt éreztem úgy. Picit csípett, de ez engem nem zavart. Kb 10 percig hagytam fent, megvártam míg megszárad. Lemosni közepesen egyszerű, a golyók dörzsölnek. Puha lett a bőröm ami szerintem csak a gyöngyöknek köszönhető. Semmi mást nem tapasztaltam, bár nem is vártam 1 alkalomtól sokat. Szerintem azoknak lehet jó ez a maszk pl. akik nem használnak spéci cuccokat, szérumokat stb. Nincs sok idejük és keresik a megfizethető luxus érzést.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

SimonKrisztike

2018. február 21.

Ma reggel fürdès utàn próbáltam ki.Akciós volt a Rossmann -ban, így adtam neki egy esélyt.Nos meglepő, de sokkal jobban teljesít, mint a L'oreal agyagos pakolàsai.Igen,csîp..De nem elviselhetetlen.Ezt betudom annak mivel hàmlaszt is ,hogy valami sav dolgozik hiszen gyorsan kell hatnia.
Szèpen lematîtotta a T- vonalam, szerintem nem rossz cucc.😉

SimonKrisztike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Szèpen lematîtotta a T- vonalam, szerintem nem rossz cucc.😉

Chrissy

2018. február 19.

Én is Pixiből jutottam hozzá. Nem néztem utána használat előtt, így egy nyugizós, relaxálós, kádban órákig ázós estén óhajtottam bevetni. Gondoltam felkenem és majd elolvasom mire jó. Először úgy tűnt remek választás, kellemes, könnyen kenhető, kicsi szemcsés állaga és a Nivea-illat üdébb-frissebb alácsengéssel passzolt az esti programomhoz. Aztán elkezdett csípni, de mint az állat, pedig nekem tényleg nincs érzékeny bőröm...azonnali lemosási ingerem támadt, kiguvadt szemekkel néztem az összetevőket, mi lehet az, ami ennyire nem tetszik az arcbőrömnek, felfedeztem benne az alkoholt, ami nálam amúgy mumus, nagyon kerülöm, se kívülről, se belülről nem szeretem. Aztán az is kiderült, hogy 1 perces maszk, a rohanósoknak tervezték, nem a relaxálósoknak. Gyorsan lemostam. Nem volt nehéz leszedni, agyagos cucc, elég hamar oldódik.
Csodák-csodája, a bőröm nagyon puha és üde lett utána, úgyhogy elgondolkodtam egy békekötésen és egy sietős reggelen újra bevetettem, azt remélve, hogy nem fog csípni, de csípett. Nem esik jól használni. Tisztító hatása nincs, a méregtelenítő hatását pedig megkérdőjelezem. Más, ennél jobb összetevőkkel rendelkező pakolásokkal is el tudom érni az üde, puha bőrt, úgyhogy inkább azokat vetem be a jövőben.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

tothblancsi

2018. február 19.

Pixiboxban volt, es ujravevos. Szamomra tokeletes. Nekem a pattanasaimat is kepes levinni, es napokig puha a borom. Mindehhez ket percet kell varnom. Nagyon szeretem.

tothblancsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Bubucim

2018. február 19.

Én is mintát próbáltam belőle. Még szerencse. Belső okok miatt zsíros a bőröm, de ez egy picit sem segített. Nagyon sok Nivea termék nem jön be nekem, ahogyan ez sem. Valahogy nem szereti a bőröm. Sokan írják, hogy csíp. Ez nálam is így volt, de engem nem zavar. Már szinte bármit megtennék, hogy ne legyen zsíros a bőröm, szóval az, hogy csíp, a minimum. A lemosása sem volt egyszerű. A fekete színű arcmaszkokat könnyebben el tudom távolítani, mint ezt. Szóval biztosan nem fogom megvásárolni.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

CeCeDrake

2018. február 17.

Nem tudom hova tenni ezt a terméket. PIXIben volt, hol használom, hol nem. Olyan semmilyen. Nem is árt, nem is használ, nem tudom. Nem igazán illik bele a rutinomba sem. Nagyon outsider.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Tejkaramella

2018. február 17.

Engem is csíp egy kicsit, de pihepuha lesz utána a bőröm. A miteszerekkel vagy a pattanásokkal semmit sem művel sajnos.

Tejkaramella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

laracroft

2018. február 13.

Az én bőröm nem érzékeny, de amint felkentem, eszméletlenül elkezdett csípni...valahogy kibírtam az egy percet (nem olvastam utána, hogy ez a csípő érzés normális-e, de már látom, hogy nem), lemosás után nem maradt irritáció, de eléggé kiszárította a bőröm. Mintát próbáltam, de ezek alapján biztosan nem fogom megvenni.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

kdori6

2018. február 11.

Nagyon elégedett vagyok vele. Nem volt nagy az elvárásom felé,te felülteljesítette. Szerintem minden bőrtípusra jó lehet.

kdori6
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.