KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"A NIVEA méregtelenítő maszkjával bőröd 60 másodperc alatt tiszta és bársonyos lesz. A fehér agyag és magnóliakivonat kímélő összetétele eltávolítja a káros anyagokat és a szennyeződéseket. Bőröd ezek után bársonyosan puha és friss lesz."

Kielemeztük a hónap krémjét: Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

Ár: 500 Ft , Eladó: kiskrisztinazs
Állapot: Kb. félig van még a tubus, Helyszín: Kiskunmajsa, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után ingyen postázom postán maradóként.
Zanli

2018. november 27.

Zuhanyzás közbeni arcmaszknak használom, kb heti 2 alkalommal. Kellemesen frissít, és tisztít, de nem tartom kiemelkedőnek. El fogom használni a tubust, de legfeljebb második esélyt adva venném újra, ha épp nincs hasonló arcápolóm. Pozitívuma, hogy könnyen le lehet mosni, illetve viszonylagos jó ára, könnyű beszerezhetősége.

Zanli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

bernadettu

2018. november 27.

Mintám volt belőle.
Nagyon csípte az arcomat, nem volt kellemes, de kivártam az egy percet.
Finom puha lett a bőröm, de többször nem csinálnám végig a procedúrát, főleg, hogy belekezdtem a kémiai hámlasztásba.
Csak azért használtam el, mert a mintán a lejárati dátum 2018. november.
Most látom, alkohol kb a 3. helyen, kösz nem.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Mintám volt belőle.
Nagyon csípte az arcomat, nem volt kellemes, de kivártam az egy percet.
Csak azért használtam el, mert a mintán a lejárati dátum 2018. november.
Most látom, alkohol kb a 3. helyen, kösz nem.

Kajla

2018. november 26.

Ajándékba kaptam, nekem bejön, tiszta érzetet ad, puha lesz az arcom tőle, kellemes, és nem ragacsos az arcom, szóval szuper.
Egyelőre újravevősnek hiszem.

Kajla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Egyelőre újravevősnek hiszem.

nreka

2018. november 25.

Nagyon szeretem. A használata után felfrissül az arcom. Egy gyors rendberakásra tökéletes.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

dfruzsi

2018. november 21.

Ez lett a nyári fesztiválozós kedvencem, mert egy termékkel 2 dolgot is tudok csinálni, magyon is eredményesen: ha gyors akarok lenni, akkor sima arcradírnak használom, ha pedig van 10 percem akkor agyagos arcmaszk - mindkét alkalommal tisztít és nyugtatja a bőröm, a gyulladt pattanások már egy 10 perces pakolás után csökkenek méretükben és pirosságukban! Miutan lemosom az arcom sima és puha, nem húzódik, a smink tovább fentmarad. Utazásnál helytakarékos.

dfruzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Anditattoo

2018. november 20.

Nekem rettentoen csipte az arcom, kipirosodott pedig nem vagyok erzekeny semmire. Nem tudtam elhasznalni sajnos.

Anditattoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

zsoca07

2018. november 16.

Nagyon friss érzetű az arcom használat után. Ez a detox termékcsalád az eddigi legjobb dobása a Niveának.

zsoca07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

fagas

2018. november 2.

Elég jó kis cucc ez, hamarosan a tubus végére érek, így megalapozott a véleményem. Szépen tisztít, könnyű lemosni, jó az illata - bár én azért nem egy percig szoktam fennhagyni, az azért túl kevés idő lenne. Valószínűleg újravevős.

fagas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

viviensgy

2018. október 3.

Nekem nagyon bejött. Kicsit csípi az arcomat az elején, de ettől csak azt érzem hogy van valami tisztító hatása is. 1-2 percig szoktam rajtahagyni, utána könnyen le tudom mosni, az illata is kellemes. Valóban pihe-puha lesz tőle a bőröm, és tisztábbnak is érzem, de egy átlagos arctisztítónak mondanám. Azért örülök, hogy megvettem, és szívesen ajánlanám mindnekinek. :)

viviensgy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

cicagerinc

2018. szeptember 28.

Mintám volt belőle, így költeni nem költöttem rá. Mikor felkentem, elképesztően csípte az arcom, de nem az a kellemetlen csípős érzés volt, hanem az a "király, talán tényleg csinál is valamit" érzés. :D Én kicsivel több ideig hagytam rajta, mint 1 perc, kb. 3-4 percig, aztán kezdtem lemosni. Nekem a lemosás picit tovább tartott, mert közben még radíroztam is vele, és csak vattakorongokkal sikerült mindenhonnan eltávolítani. Utána eléggé sima és puha lett a bőröm, de kétlem, hogy megveszem. Annyira nem ájultam el tőle, de örülök, hogy legalább ki tudtam próbálni.

cicagerinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.