KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"A NIVEA méregtelenítő maszkjával bőröd 60 másodperc alatt tiszta és bársonyos lesz. A fehér agyag és magnóliakivonat kímélő összetétele eltávolítja a káros anyagokat és a szennyeződéseket. Bőröd ezek után bársonyosan puha és friss lesz."

Kielemeztük a hónap krémjét: Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

Ár: 900Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

slytherclaw

2018. május 18.

Ennek a vonalnak az éjszakai arckrémje nagyon bevált, úgyhogy gondoltam, kipróbálom ezt is. Nem vagyok tőle különösebben elájulva, de nem rossz maszk. Finom puha lesz utána a bőröm, nem szárítja ki. Enyhén radíroz is, az illata pedig kellemes.
Főleg utazáshoz tartom praktikusnak, amikor este nincs időm/kedvem pakolásokkal/maszkokkal vacakolni, de a bőröm igényelne valami extrát is.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Nicolett022

2018. május 9.

Felkenés után picit csíp, de ez pár másodperc után elmúlik, utána pedig szép egyenletes, puha bőr az eredmény. Nem a legjobb termék, amit ebben a kategóriában használtam eddig, de nem rossz.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

szregina

2018. május 7.

Nem tudom, mennyit tisztít valóban a bőrőmön, annyit veszek rajta észre lemosás után, hogy puha, sima lesz, illetve valahogy szebb lesz az összkép. Nekem is csíp felkenéskor, de nem vészes. Tényleg jó illata van, de mivel nem olyan meggyőző a hatása, szerintem nem fogom újra venni.

szregina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Banszky

2018. május 6.

Semmi változát nem vettem észre. Picit csíp pedig nem sebes az arcom.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Semmi változát nem vettem észre. Picit csíp pedig nem sebes az arcom.

SimonEvelinSzonja

2018. április 16.

Legelőször mintát próbáltam és nagyon megtetszett. Megvettem a teljes kiszerelést és nyújtja amit elvárok. Néha picit csíp, enyhén radiroz, nagyon jól tisztít, puhít.

SimonEvelinSzonja
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

niki526

2018. április 14.

Megfelel minden elvárásomnak, ugyan csodát nem művel, de végre egy olyan tubusos kiszerelésű arcmaszk ami gyorsan szárad, állaga tökéletes és lemosása sem okoz gondot. Az illata nagyon kellemes, lemosása után puha és friss a bőröm. Ár-arány értékben szuper termék.

niki526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Kado

2018. április 10.

Tetszik az állaga, könnyen elkenhető. Van amikor 1 percnél egy kicsit tovább hagyom fent. Ugyan néha egy kicsit csípi a bőrömet, de szép tiszta és puha lesz tőle az arcom.

Kado
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

evelyne30

2018. április 8.

Friss, üde és puha lesz a bőröm utána, tetszik, hogy egyszerre maszk és bőrradír. Semmilyen maró vagy csípő hatást nem észlelek. Újra fogom venni, a hozzá tartozó nappali krémmel csodás páros, csodás hatás!

evelyne30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

hgabi

2018. április 8.

Kellemes, puhává teszi az arcbőröm. Az itt leirtakkal szemben nekem sose csíp :) 4pontot kap, mert hámlasztást én nem tapasztalok, inkább csak frissít.

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Gina1978

2018. április 3.

Mintát kaptam belőle, nagyon tetszett, megvettem. Szép arcképet produkál, a fáradt arcbőröm is vállalhatóvá tette. Nem használom sűrűn, inkább csak ha vészhelyzet van, és kell egy kis plusz a bőrömnek. Elégedett vagyok vele, ha elfogy, újra fogom venni.

Gina1978
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.