Nivea

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"A NIVEA méregtelenítő maszkjával bőröd 60 másodperc alatt tiszta és bársonyos lesz. A fehér agyag és magnóliakivonat kímélő összetétele eltávolítja a káros anyagokat és a szennyeződéseket. Bőröd ezek után bársonyosan puha és friss lesz."

Kielemeztük a hónap krémjét: Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

Ár: 900 Ft , Eladó: Dii
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest (és Debrecen), fizetés: Személyes átvétel Budapesten, időnként Debrecenben, postázás esetén utalással
Petruck

2019. július 4.

Az érzékeny, pattanásra hajlamos bőröm utálta. Minden egyes használat után hetekig kínlódtam a bőröm állapotának visszaállításával. Nálam egy nagy nem ez a termék :( pedig maga az elképzelés tetszene

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

szilvike94

2019. július 3.

Tesztelésre érkezett hozzám a trnd-től. Viszonyunk sokszor változó ha kicsit szárazabb az arcom hajlamos csípkedni felkenés után. Egynek jó, de sajnos nem lett a kedvencem. Maszknak elmegy, bőrradírként viszont jól funkcionál a cucc a pattanások után maradt száraz részek eltüntetésében. Hidratálni szinte kötelező utána. Egy négyest végülis megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Ernyo45

2019. június 22.

Sajnos kipattogtam a Nivea Urban Skin Detox termékeitől. Az nem teljesen ugyanez, az már a legújabb termékcsalád. Kivörösödött a bőröm tőle, illetve száraz, érdes tapintású lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Kuro

2019. június 19.

én megadom neki az öt csillagot, mert valóban remekül hat. érzékenyebb bőrűeket irritálhat, de hasonló mint a Balea sajátmárkás purifying terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

PattiiT

2019. március 16.

Én csak a tester zacskós verzióját próbáltam, de nekem az is elég volt. Nagyon csípte az arcom és égett azután is miután lemostam. Nekem alapból nem ennyire kényes, meg érzékeny a bőröm, de ezt nem bírta el. A nappali és éjszakai krémjét imádtam, de ezt már annyira nem.
Pozitívum, hogy kellemes az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Pozitívum, hogy kellemes az illata. :)

zsibip

2019. február 28.

Ezt a terméket nekem találták ki, már a második tubusnál tartok. Zuhanyzás közben használom heti kétszer, már két perc után az arcom teljesen puha, tiszta. Nagy előnye, hogy nem kell 15 percig fennhagyni (hát kinek van arra ideje?!) . Arra azért figyelnem kell, hogy valamilyen arckrémmel együtt használjam, különben hamar zsíros lesz a bőröm. Az illata is nagyon jó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

lacsikviky

2019. február 25.

Glamour napokon vettem kedvezményes áron, szerintem teljesen megérte. Nem egy nagyon durva radír, de talán éppen ezért tetszett. Finom az illata, hamar megszárad. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Betty81

2019. január 26.

Először is el kell mondanom, hogy én szinte kizárólag Nívea termékeket használok. Nagyon szeretem a Níveát! Persze mielőtt "Nívea-fan" lettem, az évek során kipróbáltam más gyártók termékeit, de nem nagyon találtam jobbat a Níveánál. Ennek a maszknak, az én bőrömön, olyan a hatása, ami a termékleírásban szerepel! Én arcradírként és maszkként is használom egyszerre. Hetente egyszer leradírozom (bőrtisztító készülékkel) az arcomat vele, majd arcszaunás gőzölést követően újra felkenem és rajtahagyom egészen addig, amíg teljesen meg nem szárad a bőrömön, ezután arctisztító szivacs segítségével lemosom, tonizálással és hidratáló krémmel (most éppen az Urban Detox nappalijával) a fejezem be a műveletet. Így használva tényleg tiszta, friss, puha a bőröm. Nem vennék mást helyette, nekem nagyon jól teljesít, az alábbi tulajdonságok mellett: nincsenek aknéim, nem problémás a bőröm, nem száraz, nem érzékeny, csak kissé zsíros, és Níveához szokott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

szekelymonika

2019. január 26.

Nekem alapvetoen bejott. Tetszik h csip az elejen, nem 1 percig hagyom rajta, hanem kb 8-10, ameddig mar nem erzem, h csipi az arcom. Nagyon bejon h tenyleg puha lesz tole a borom, nem pedig szaraz erzetu, mint altalaban a maszkok utan. Ha a patijaim is elmulnak tole 1-2 heten belul, kapja az 5 *-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Zanli

2018. november 27.

Zuhanyzás közbeni arcmaszknak használom, kb heti 2 alkalommal. Kellemesen frissít, és tisztít, de nem tartom kiemelkedőnek. El fogom használni a tubust, de legfeljebb második esélyt adva venném újra, ha épp nincs hasonló arcápolóm. Pozitívuma, hogy könnyen le lehet mosni, illetve viszonylagos jó ára, könnyű beszerezhetősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.