Nivea

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"A NIVEA méregtelenítő maszkjával bőröd 60 másodperc alatt tiszta és bársonyos lesz. A fehér agyag és magnóliakivonat kímélő összetétele eltávolítja a káros anyagokat és a szennyeződéseket. Bőröd ezek után bársonyosan puha és friss lesz."

Kielemeztük a hónap krémjét: Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

tthfnn

2020. július 6.

Ténylegesen 1 percig volt rajta de nekem nem száradt meg rendesen. Utána 2x mostam át az arcom mert ezek a kis szemcsék érződtek rajta. Nem igazán tudom eldönteni tetszik vagy sem, ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

biuskam

2020. június 10.

Szépen szárítja a pattanásokat, de iszonyatosan csíp. Egyszer kentem fel az egész arcomra, utána mindig csak a pattanások/zsíros részekre, úgy szépen tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Franci08

2020. május 8.

A felkapottsága miatt kezdtem el használni, hogy kipróbáljam valóban olyan jó-e,mint ahogy mondják.
Elsőre kellemes meglepetés volt, hogy tényleg jónak tűnt, nem volt akkora kamu, mint gondoltam.
Ronatni nem rontott a bőrömön, sőt némi javulást vettem észre. Frissítő érzés, jó az állaga, tetszik, hogy nem kell sokáig fent hagyni.
Néhányszor újra vettem mikor elfogyott,de egy idő után már nem volt különösebben átütő a hatása, ezért már nem használom. Szerintem "nagyobb a füstje,mint a lángja" típusú termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Eperkelany

2020. május 7.

Sajnos miután felkenem csíp. Viszont a hatása jó, tiszta érzése van az arcomnak utána. Van még egy tartalék itthon. Gondolkodom, hogy elajándékozom. Újra nem venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

kiskrisztinazs

2020. május 7.

Teljesen parasztvakítás, semmit sem ér az egész.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Teljesen parasztvakítás, semmit sem ér az egész.

Segna

2020. április 14.

Ma használtam először és meg voltam elégedve, tovább hagytam fent mint 1 perc, megvártam míg megszárad. Láthatólag a pattanásaimon halványított szépen tisztított megadta a friss érzést lemosás után azonban csípett mikor felkentem emiatt nem hiszem hogy újraveszem. De az illata ahogy a többi Nivea Detox terméknek is fenomenálisan finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Gica81

2020. február 6.

Nyereményjátékon nyertem. Akkor használom, ha túlzottan fénylik az arcbőröm vagy túl zsírosnak érzem. Tényleg 1 perc után lemosható a bőrről és utána, zsírmentes puha lesz. Jó kis termék a Niveától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

zsuzskacsibe

2020. január 20.

Jelenleg a kedvenc arcmaszkom. Általában zuhanyzás közben használom. Gyorsan hat, teszi a dolgát, finom puha és tiszta lesz a bőröm utána. 1 percnél kicsit tovább szoktam fent hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

kovacsbia

2020. január 5.

Nagyon szeretem ezt a maszkot! Kicsit több mint 1 percig szoktam fent hagyni, amikor megszárad apró dörzsölő mozdulatokkal mosom le, hogy kicsit radírozzak is vele. Szerencsére nem okozott sem irritációt, sem pattanásokat (én ettől mindig félek új kencék kipróbálásakor, így már fél siker, ha ez nem jelentkezik). Az alkohol tartalomnak annyira nem örülök, de mivel ez egy tisztító maszk, így alapból hidratálok utána, úgyhogy ez nem probléma ebből a szempontból. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

lenochka

2019. december 14.

Nagyszerű agyagmaszk! A bőröm szép tiszta és selymes lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Nagyszerű agyagmaszk! A bőröm szép tiszta és selymes lett tőle.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Színezék. Barnás sárga.