Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Titanilla, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

UVA és UVB szűrők kombinációjával nyújt védelmet a nap káros sugaraival szemben. Kapható 10, 20 és 30 faktoros változatban is.

anar008

2012. december 5.

Nagy csalódás! Irtó zsíros lesz a bőröm tőle és óriási ragyákat csinál!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Nagy csalódás! Irtó zsíros lesz a bőröm tőle és óriási ragyákat csinál!

HBrigi

2012. augusztus 27.

Kicsit félve kezdtem használni, a negatív vélemények miatt. Kevert, érzékeny bőröm van, de semmi gondom nem volt vele. Nem zsírosított, nem jöttek elő pattik, mitteszerek.... Kevés kell belőle, szokásos fini Nivea illat. Ezzel kezdtem a nyaralást, egyáltalán nem égett le a bőröm, igaz nem is barnult úgy, mint máskor. A kritikusabb időszakban ezt használtam, amúgy pedig a Bioderma Bronz 15 faktoros spray-t. A napallergiám sem jött elő, pedig hosszabb nyaralásokon a dekoltázsomon előfordult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

hannus.senator

2012. június 22.

Édesanyámnak vettem. Olyan krémet kerestem ami fényvédő és ránctalanító is egyben, így akadtam rá. A fényvédő hatása remekül bevált, a ránctalanító viszont inkább megelőzésre jó. :) (Néha én is használom, így tapasztalatból is beszélek.)
Azonban az összetevői tényleg nem a legjobbak, így nem fogom/fogjuk újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

Azonban az összetevői tényleg nem a legjobbak, így nem fogom/fogjuk újra venni.

hani

2012. május 3.

Nem tudom, hogy ettől volt-e, de kicsit pattanásos lettem, szóval én inkább nem kockáztatom többet. A nap ellen jól védett. Szerintem aránytalanul drága, ennél lehet sokkal jobb ár-érték arányú terméket kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

fagnes1985

2011. március 30.

Nyáron sokat használtam. Zsíros bőrűeknek nem ajánlom, mert ellentétben a leírásával, eléggé zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Glucosylrutin, Isoquercitrin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Dimethicone, Glyceryl Stearate Citrate, Stearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylhexyl Butamido Triazone, Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Benzoate, Lyral, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Citronellol, Coumarin, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.