Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szalaijudit92, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Testápolók

A NIVEA Summer Beauty testápolók kétféle változatban elérhetőek, világosabb és sötétebb tónusú bőr igényeinek megfelelően kifejlesztve, napról napra alakítják ki a bőr természetes barnaságát.
Szőlőmagolajjal gazdagított értékes formulája intenzíven hidratál és javítja a bőr feszességét.

Megany

2019. május 2.

Most vettem meg,bar a csomagolasa nem ilyen,sajnos.400ml 2ezer ft-ba került,tehát dupla mennyiség,más barnítókhoz képest.Megprobálom,remélem beválik de a bűz gondolom itt is lesz...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

krisztinka88

2012. augusztus 25.

Nekem ez az önbarnító testápoló adta a legtermészetesebb színt, tényleg napbarnított árnyalatom lett tőle, nem sárga. Elég karakteres illata van, de ezek a cuccok ilyenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

narancsik

2012. augusztus 10.

Én szerettem, a barnítós testápolók közt nekem ez volt a legjobb: szép és egyenletes színem lett tőle, nem szárított ki. Volt egy enyhe mellékszaga, de nem elviselhetetlen. Viszont mivel nem natúrkozmetikum, csak végszükség esetén használtam, végül meg is szűnt. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Biu

2011. november 6.

Furi a szaga, de ezt leszámítva szerintem eléggé hatásos, pár nap alatt egy korrekt kis színt lehet elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

Rony

2011. április 3.

Nekem nem tetszett.
Nagyon kellemetlen az illata, és én foltos is lettem tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 3.

Nekem nem tetszett.
Nagyon kellemetlen az illata, és én foltos is lettem tőle..

habaza

2011. március 13.

Szép színem lett tőle, én arcra is kentem, viszont van egy fura szag, ami persze minden önbarnítósnak van... De amúgy tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.

szalaijudit92

2011. március 8.

Nagyon szépen fed,és nem foltosan. Lehet érezni a feszesítő hatást is.Viszont nekem a kezemet akkor is befogta,ha lemostam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 8.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil