Nivea

Ár:   1496 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Fényvédők

Praktikus napvédelem gyermekek számára, kis kiszerelésben, amit bárhová magunkkal vihetünk, és szükség esetén azonnal használhatjuk.

A gyermekek bőrének különleges és fokozott napvédelemre van szüksége. Vékonyabb és érzékenyebb bőrük jobban ki van téve a napsugárzás káros hatásainak. A zseb-naptej erős védelmet nyújt a gyermekek érzékeny bőrének és praktikus kiszerelésének köszönhetően mindenhová magunkkal vihetjük. Az ultrakönnyű és ragadásmentes formula könnyen felvihető és hamar beszívódik. Vízálló - véd a fürdőzés során, azonban azt követően kend be a gyermeket újra.

Krtek1

2020. június 30.

Malessezia-barát fényvédő, így a nyári időszakra rá esett a választásom. Szinte csak arcra terveztem használni. Tudom, hogy erre vannak patikai fényvédők is, de sajnos nem barátja a pénztárcám annak az árkategóriának, ezt pedig kb 300 forintért sikerült megvenni még a múlt évi szezon végén. Kicsit fénylik és a zsíros bőrömön valamivel talán nagyobbnak hatnak a pórusok, de betudom a melegnek. Ezen kívül eddig nekem szépen tette a dolgát és külön szertem a praktikus kiszerelését és a csomagolását, olyan jó kézbe venni. Teljes áron is lehet újravenném. Nekem nem irritált és az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

lenochka

2020. május 7.

Hófehér bőröm van, 50-es napfényvédőt használok.
Mindig a táskámban tartom. Praktikus kis termék, mivel kicsi még elfér a zsebben is. Én nagyon szeretem az illatát! Amit ígér azt betartja, de semmi extra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Hófehér bőröm van, 50-es napfényvédőt használok.

Gerireni

2019. május 28.

Nagyon bejött nekünk! A kisfiamnak vettem már tavaly is,mikor nyaralás alatt kirándulni mentünk,mert tényleg elfér a zsebben :) . Volt,hogy magunkat is ezzel kentem be,nálunk is bevált. Bár én V.Soleil párti vagyok,de mivel azok csak nagy kiszerelésben (200ml és nagyobb) kaphatók,így bekerült ez is a bevásárló kosárba. Az illata is finom,igazi nyárra emlékeztető illat! Ja és a ruhát tényleg nem fogja be és nem hagy ragacsos érzetet!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Evelyn31

2019. április 2.

Praktikus,táska barát az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Praktikus,táska barát az illata is kellemes.

fairynorah

2018. május 22.

Én is arcra használom, 2 rész krém+1 rész alapozót szoktam összekeverve hordani mostanság. Tetszik, hogy nincs diszkógömb fejem (lepúderezem reggel a sminkem, de napközben már nem nagyon kell igazgatnom), és mindennapos használat mellett sem lettek pattanásaim, mint más “rendes” arckrémmel... a mérete miatt meg abszolút hurcibálós darab. 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Nap

2017. július 20.

Nyárra vettem, kézkrém helyett használom. Mindig a táskámban tartom, kényelmes a kiszerelése, és sokkal magasabb spf van benne, mint az általam ismert kézkrémekben. Kellemes, diszkrét illatú, könnyen beszívódó termék. Az sem utolsó szempont, hogy, ha úgy alakul, hogy tovább maradok a napon, dekoltázsra, karra, lábra is kenhetem. Mivel általában csak nyári kézkrémnek használom, nagyon sokáig elég, nekem két nyár alatt fogyott el napi egy-kétszeri használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

illesbb

2016. szeptember 26.

Nyáron használtam, főként arcra. Még a tengerparton, a legnagyobb melegben sem égtem le vele. Az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

asdf27

2016. szeptember 26.

kicsi, praktikus, jól véd, jó illata van és jól be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

kicsi, praktikus, jól véd, jó illata van és jól be is szívódik.

kata93

2016. június 27.

Praktikus kis termék, mivel kicsi elfér még zsebben is. Én nagyon szeretem az illatát! Amit ígér azt betartja, de semmi extra. Érzékenyebb börre már nem ezt ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.