Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sandor_zsofia, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Könnyed, a bőrbe gyorsan beszívódó, enyhén csillámló kézkrém virágos illattal.

gittus0924

2017. december 25.

Nemrég fogyott el, anyumtól kaptam. Az én kezeimet nagyon szépen rendberakta még egy kicsit véres kiszáradás esetén is (persze nem egy nap alatt). Általában esténként használtam és hosszabb távon puha, selymes kezeket eredményezett. Újravenni nem fogom szerintem, kézkrémekkel szeretek kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

csemezb

2017. november 10.

Én az illatát annyira neeeem, gyorsan beszívódik, nem lesz zsíros utána a kezem, ezt is ajándékba kaptam csomagban. Se a tusi, se a kézkrém annyira nem jön be, el fogom használni, de újra nem veszem, a tusfürdővel összehasonlítva, ez azért egy kicsit jobb, így 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Denny

2017. február 17.

Az illata miatt rendeltem meg, ami egy kicsit erőteljesebb a katalógusosnál (lehet már agyondörzsöltem) de szerintem kellemes illata van. Olyan púderes, babás nekem tetszik. A kiszerelése is egészen jó, már egy éve használom, de még mindig van belőle.Gyorsan be is szívódik, és nem lesz ragacsos utána az ember. Viszont hidratáló hatása kutyafülét sem ér, 2-3 órán át lehet érezni a puhaságot, utána meg semmi. A kiszáradt bőrrel meg semmit nem csinál. Olyan "csak legyen valami kence a táskában" kategóriájú. Alapból az illata az erőssége. Ha valaki meg akarná venni, akkor csakis akciósan, mert teljes árat nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

zdoreebaba

2017. január 16.

Tipikusan az a kézkrém, aminek jó illata van, szépen mutat a táskában, divatos, de egyáltalán nem hidratál, sőt engem egy kicsit szárít is. Kis szappanjával együtt rendeltem meg szettben kb. 400 forintért. A szappant már elajándékoztam, a kézkrémet pedig megtartottam. Aki szereti a púderes, erősen virágos, lágy, gyorsan beszívódó kézkrémeket, akkor annak tanácsolok egyet beszerezni ebből. Néha-néha én is előveszem, ha megkívánom, de nem az én ízlésvilágom. Inkább 50+ hölgyeknek ajánlom. Anyukámnak adtam, ő pedig imádja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

ALettah

2016. november 2.

Mint már mások is mondták, ennek a krémnek a legjobb tulajdonsága az illata. Hozzátenném - sajnos az egyetlen jó tulajdonsága is. Én ugyan nem dobtam hátast tőle, de valóban klassz illat, viszont magának a krémnek semmi hatása nincs. Igaz, hogy mélyvízbe dobtam, a munkahelyre vittem magammal, ahol kesztyűt használunk, sokszor mosunk kezet és gyakran kémezek is, hogy ne repedezzen ki a bőröm. Egyetlen napot bírt ki, és közben végig úgy éreztem, még pont krémezés után is, hogy szárad a kezem. Nálam sajnos semmire nem volt jó, ha valami jó illatú cuccot szeretnék, inkább parfümöt veszek, a kézkrémtől azt várom el, hogy hidratálja és óvja a kezeim :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

kisenikoke

2016. augusztus 11.

Szerettem nagyon ezt a krémet, könnyen beszívódik.
Az illata egyszerűen mesés :) Azt szerettem a legjobban.
Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Szerettem nagyon ezt a krémet, könnyen beszívódik.
Az illata egyszerűen mesés :) Azt szerettem a legjobban.
Ár-érték arányban szuper.

Nikita0828

2016. március 1.

Ma érkezett meg, akciósan 224 Ft -ért sikerült beszereznem, és nagyon tetszik :)
Az állaga nem túl sűrű, és nem híg, pont olyan, amilyet szeretek.
Az illata nekem olyan babás, kellemes púderes, tetszik.
Mintha csillogna is egy picit, de ezt most nem tudom elődönteni, mert a Balea Red love fürdősóját használtam, amiben szintén csillámpor van, de az nem nagyon marad meg a bőrömön.
Szerintem nagyon jó kis termék, de teljes áron nem venném meg, mondjuk én alapból nem veszek kézkrémet 400 Ft felett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Az állaga nem túl sűrű, és nem híg, pont olyan, amilyet szeretek.
Az illata nekem olyan babás, kellemes púderes, tetszik.

ladri

2015. május 25.

Nagyon szeretem az illatát, a tusfürdője valami szuper. Ez viszont híg és bár jól hidratál, nem túl tartós a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

bandita

2015. március 2.

Fényűző, kifinomult, púderes illatú, ugyanakkor lepkefing-hatású kézkrém, amely alá erősen javallott valami hatékonyan hidratáló, illatmentes termék felvitele, mert önmagában, árván nem képes ellátni ezt a funkciót.
Ugyanakkor az illata.....
Követelem a kollekcióhoz illőt parfüm megalkotását, valamint ebből a krémből muszáj betáraznom, mert függővé tett az illata, és emiatt gyorsan is fogy-muszáj mellkastőig bekenekednem vele minden egyes alkalommal! :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 2.

Ugyanakkor az illata.....

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak