Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2011. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

englishbulldog

2014. augusztus 16.

Hogy a parfüm nincs, abba már beletörődtem. De ezt sem lehetne valahonnan beszerezni? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

kissbarbara1990

2012. október 16.

Kedvenc! Isteni illatú, gyorsan beszívódik, nem ragad és puha lesz tőle a bőröm. Az illata tartós!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Judy22

2012. július 27.

nagyon szeretem, egyáltalán nem zsíros, a bőröm pihe-puha lesz tőle, az illata meg valami csodás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

nemesanita

2011. február 23.

Nekem ez a testápoló nem vált be.Az én bőrömre az oriflame-es illatosított testápolók egyáltalán nem jók.Meg nekem nagyon zsíros is ez a krém.Viszont az illata nem rossz,de nem vennék újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 23.

noxibaba

2011. február 23.

Isteni illata van. A parfümmel együtt szoktam használni, így tartósabb és sokáig jó illatom marad. Gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Puhítja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 23.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.