Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: engelfeuer, Módosítva: 2014. június 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az arcmaszk kakaóvaj- és E-vitamin-tartalmának köszönhetően védi és hidratálja a bőrt.

Kiszerelés: 50 ml

reksi26

2015. október 7.

hát én is így vagyok, bekenem lemosom és ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

hát én is így vagyok, bekenem lemosom és ennyi.

engelfeuer

2012. március 1.

Igazából ezzel én is hasonlóképpen vagyok. Mondjuk én le tudom mosni, ezzel nincs gond, viszont nem veszem észre, hogy bármi hatása is lenne. 1 nagyon-nagyon kicsivel hidratáltabb utána a bőröm, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

szappanka

2012. február 20.

semmi hatása nincs... jó illatú, olyan krémes kakaós, könnyű felkenni, de nekem olyan érzésem volt, hogy nem tudom rendesen letörölni. oké, hogy védő, hidratáló maszk, de a lemosás után is maszk maradt. nem volt drága, ezért nem bánom, hogy megvettem, de egy házilag összedobott pakolás ezerszer többet ér...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3