Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Limitált kiadás

Gazdag, hidratáló lábkrém pazar cseresznye- és szegfűszegolaj-illattal. Puhává és simává teszi a láb bőrét.

szabina971

2019. november 6.

Az illata miatt vettem meg igazándiból.
Nem fogom újra venni sajnos csak az illata győzött meg.
Nem igazán szívódik be söt egyáltalán nem még órák múlva sem.
A sarkamat egyáltalán nem puhítja.
Tényleg csak az illata jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Az illata miatt vettem meg igazándiból.
Nem fogom újra venni sajnos csak az illata győzött meg.
Nem igazán szívódik be söt egyáltalán nem még órák múlva sem.
A sarkamat egyáltalán nem puhítja.
Tényleg csak az illata jó.

bia93

2019. szeptember 5.

Az illata jó, bár nagyon erős. Nagyon zsíros, csúszós krém, ami még zoknival is nehezen szívódik be, és annyira nem hidratál jól, amennyi macera van vele. Ajándékba kaptam, de biztosan nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

ALettah

2019. augusztus 7.

Jesszusom, micsoda pocsék cucc. A szaga számomra elviselhetetlenül rossz. Nem karácsony, hanem a kilencvenes évek elején árult ragacsos cukorka vaskályhán elégetve. Hatása néhány alkalom után nulla - lehet, hogy hosszabb távon csinálna is valamit, de annyit nem tudtam kivárni, egyszerűen elviselhetetlen számomra. Ráadásul tartós is.
Sok Oriflame terméket szeretek és használok, de ez egy nagy melléfogás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Sok Oriflame terméket szeretek és használok, de ez egy nagy melléfogás volt.

Alexandra8

2019. június 6.

Az illata fincsi karácsonyi cseresznyés sütire emlékeztet. A krém maga sűrű és brutál nehezen szívódik be és akkor se teljesen, pedig estére hagytam felszívódni. Nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Muffy

2019. május 6.

Az illata finom, cseresznyés sütit idéz. A krém zsíros, gazdag, az elején örültem is neki, úgy gondoltam, ez tuti megpuhítja az egész télen át elhanyagolt, kissé száraz sarkam, de nem szívódott fel. :( Éjszakánként használtam, valamennyi felszívódott, de bőven maradt még rajta, másnap zokniban iszonyatosan megizzadt a lábam, pedig egyáltalán nem szokott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Szofi1101

2019. április 29.

Nagyon szeretem! Az illata erős, de nagyon jó, finom télies, szegfűszeges-cseresznyés, mint ahogy a csomagoláson is látszik. Elég nehéz, zsíros krém, amit egyébként nem szeretek, de lábkrémnek igen, hiszen az extrém hidratálás a feladat. Lassan szívódik fel, mindenképp csak éjszakára használom. Finom puha lábakkal ébredek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

sweetheart

2019. február 6.

Este lefekvés előtt előtt bekentem vele a lábam, és még reggelre sem szívódott be rendesen, zsíros érzetet hagyott keményen. Én az illatáért sem vagyok oda. Egyetlen pozitívum hogy egy ideig puha marad a lábam tőle, de nem hiszem hogy gyakran használni fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

jane79

2018. április 30.

Ebben a pillanatban kezdtem el használni és muszáj volt egyből írjak. Annyira de annyira jó az illata hogy így talán nem fogom elsunnyogni a krémezést. Ajánlom feltétlen. 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Pam

2018. február 24.

Számomra tökéletes lábápoló krém. Imádom az illatát, jól hidratál, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Damayanti

2018. február 23.

Én imádom, nagyon kellemes az ínycsiklandó illata, főleg télre és én szeretem hogy nem olyan géles állagú, hanem igenis egy gazdag krém, ami azért beszívódik, de legalább érezhetően táplál is. Még olykor kézkrémnek is használom, remélem lehet majd kapni továbbra is :) A téli kényeztető rutinom (mivel a munkám miatt elég sokat kell talpalnom magassarkúban, ami azért tartósan lefárasztja a lábakat): forró illatos lábfürdő Avon vanília és barnacukor lábfürdővel és egy csepp karité olajjal, majd szárazra törlés után ez az ínyenc karácsonyi illatú lábkrém, beszívódás után jöhet a pihe-puha meleg zokni és kééész :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.