Oriflame

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2015. október 15.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál pazar, gazdag formulája mikrorostokat tartalmaz. Optikailag hosszabbítja és különválasztja, csodálatosan hangsúlyozza a pillákat. A formula szempillaápoló és kondicionáló ősszetevőket is tartalmaz.

800 Ft Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál
Ár: 800 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve postázom is előreutalást követően
HNReni

2019. december 6.

Jöttem felpontozni:
ha kicsit megforgatom a kefét a tubusban akkor pont elég mennyiségű festéket vesz fel.
Változott az állaga, most így pár hét használat után krémes állagú, amivel könnyebb dolgozni és nagyon szépen hosszabbít és dúsít is.
Most már úgy néz ki, hogy újra fogom venni.♥️🙂
2019.11.12.
Pár alkalommal használtam eddig. Én valahogy nem vagyok elájulva a hatásától. Először is első használattól fogva nagyon kevés festéket vesz fel a kefe, mintha kicsit be lenne száradva, pedig újonnan kaptam. A látványos hosszabbításhoz legalább 2 réteg kell, a második réteg felvitele után kicsit dúsít is, de reggel nagyon sokat kell vele dolgozni hogy szép legyen az eredmény. Este kicsit nehéz lemosni, pedig nem vízálló és sötétebb színű marad utána a szempillasor. Elhasználom, de újra venni nem fogom, mert ennél van olyan drogériás spirál ami ennél többet tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Jöttem felpontozni:
Most már úgy néz ki, hogy újra fogom venni.♥️🙂
2019.11.12.

Dzsulsz

2019. november 13.

Ezt használom amióta csak megvettem. Nagyon szeretem, nem maszatolódik el a szemem alatt, akár egész nap fent marad. A szemről könnyedén el tudom távolítani a nap végén. Én szempilla göndörítővel szoktam használni, tökéletesen elválasztja a pilláim és nem lesz pókláb hatású. Egyértelműen ajánlani tudom. Érdemes akkor megrendelni, amikor az Oriflame katalógusban le van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Chica

2019. október 5.

Sok szempillaspirál közül szinte az egyetlen ami nem ragasztja össze a pillákat, mégis kellően hosszít és a színével is elégedett vagyok. Reggel felkenem és este ugyanolyan állapotában kell lemosnom. Hamarosan újra kell vennem, most fog elfogyni az első tubusom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

lenlilla0924

2019. október 1.

Hosszú idő után végre megtaláltam,amit kerestem! A keféje, a festék,az állaga, a tartóssága,mind megfelel! Akciósan vettem is még,pedig alig fogy a mostani sem,napi használat mellett. Volt akit azzal győztem meg:csak húzza ki a kefét! Már más!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

ipszilonze

2019. szeptember 23.

Kezdetben viszolyogtam a keféjétől, inkább az ONE-széria kialakítását kedvelem, de be kell látni, hogy tényleg fantasztikus ez a spirál, úgy ahogy van. Szétválaszt, pigmentált, tartós, és egy vagyonba sem kerül.
Legfeljebb a csomagolása, ami szerintem kicsit gagyi, huzamosabb használat után az arany felület kissé kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Kacifantkisasszony

2019. augusztus 17.

A Szempillaspirál! Gyönyörűen fed, ível, könnyű vele dolgozni és tartós, kánikulában sem kenődik, sőt, még a sírás-tesztet is túléli. 2 rétegben gyönyörű hosszú ,szétválasztott pillákat csinál.
Leárazáskor szoktam bevásárolni belőle. Kiadós, a vége felé sem ragacsos, inkább halványabb hatást eredményez, de pár csepp szemcseppel ezt is orvosolni lehet.
Csak áradozni tudok róla! Jár az 5 *!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Csak áradozni tudok róla! Jár az 5 *!

TKataa

2019. augusztus 15.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Nem ragasztja össze a pillákat, nem "folyik" szét a szemem köré, de mégis egyszerű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Vikilasia

2019. július 17.

Nagyon szuper, hosszabbítja a pillákat anélkül hogy összeragasztaná. Több réteget is fel lehet vinni és akkor sem lesz túl sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

birdnerd

2019. július 6.

Szuper spirál, szeretem! Először nagyon hígnak találtam, de állt egy pár hetet és már tökéletes. Hosszabbít, dúsít kicsit, nem tapasztja össze a szempilláimat. A csomagolása is igényes, szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

user6

2019. május 24.

Nagyon jó kis szempillaspirál! Könnyű vele dolgozni, szépen hosszabbítja a pillákat és nap végéig kitart, nem potyog le.:) Akciósan vettem, úgy nagyon megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!