Oriflame

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2015. október 15.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál pazar, gazdag formulája mikrorostokat tartalmaz. Optikailag hosszabbítja és különválasztja, csodálatosan hangsúlyozza a pillákat. A formula szempillaápoló és kondicionáló ősszetevőket is tartalmaz.

lakeresztes

2020. július 10.

Kedvenc spirálom, csak ezt használom, ár- érték arányban nekem ez a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Kedvenc spirálom, csak ezt használom, ár- érték arányban nekem ez a legjobb!

veci

2020. július 1.

Nem volt nagy kedvencem idáig, de most hogy kezd elfogyni, megszerettem. Szépen hosszabbítja a pillákat, nem tapasztja őket össze. Én viszont jobban szeretem a vékonyabb aplikátorokat, ezzel a belső szemzugban lévő pillák nekem picit nehezen elérhetőek. Annyival nem jobb, mint a többi Oriflame spirál, mint amennyivel drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Frosine

2020. május 26.

Könnyű felvinni, és tartós, szép szempillákat csinál. A keféje nem is túl kicsi, és nem is túl nagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Bambusz92

2020. február 15.

Sokáig használtam és imádtam. Sajnos a Bourjois Push Up-ja letaszította nálam a trónról. Örökre keresem a tökéletes spirált, azt kell mondjam ez nem áll messze tőle. Mindenkinek bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

dorika7619

2020. január 28.

Eddigi legjobb szempilla spirálom. Nagyon tartós, igazán szép pillákat lehet festeni vele. Mindig csak ezt veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

Lolychan

2019. december 29.

Nagyon szép fekete színe van. Használatkor nagyon szépen elválasztja a pilláimat és tényleg hosszabbítja őket. Egyetlen negatívuma, hogy pár óra után elkezd kopni és a szemem alatt fekete nyomot hagy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

matyasflora

2019. december 14.

Nekem nagyon tetszik, nem ragasztja össze a pilláimat, sőt inkább szétválasztja őket és számomra megfelelően hosszít is. Egyetlen negatívuma talán, hogy egy idő után már nem olyan drámai a hatása, de én amúgy is viszonylag ritkán használok szempillaspirált, úgyhogy nekem ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

HNReni

2019. december 6.

Jöttem felpontozni:
ha kicsit megforgatom a kefét a tubusban akkor pont elég mennyiségű festéket vesz fel.
Változott az állaga, most így pár hét használat után krémes állagú, amivel könnyebb dolgozni és nagyon szépen hosszabbít és dúsít is.
Most már úgy néz ki, hogy újra fogom venni.♥️🙂
2019.11.12.
Pár alkalommal használtam eddig. Én valahogy nem vagyok elájulva a hatásától. Először is első használattól fogva nagyon kevés festéket vesz fel a kefe, mintha kicsit be lenne száradva, pedig újonnan kaptam. A látványos hosszabbításhoz legalább 2 réteg kell, a második réteg felvitele után kicsit dúsít is, de reggel nagyon sokat kell vele dolgozni hogy szép legyen az eredmény. Este kicsit nehéz lemosni, pedig nem vízálló és sötétebb színű marad utána a szempillasor. Elhasználom, de újra venni nem fogom, mert ennél van olyan drogériás spirál ami ennél többet tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Jöttem felpontozni:
Most már úgy néz ki, hogy újra fogom venni.♥️🙂
2019.11.12.

Dzsulsz

2019. november 13.

Ezt használom amióta csak megvettem. Nagyon szeretem, nem maszatolódik el a szemem alatt, akár egész nap fent marad. A szemről könnyedén el tudom távolítani a nap végén. Én szempilla göndörítővel szoktam használni, tökéletesen elválasztja a pilláim és nem lesz pókláb hatású. Egyértelműen ajánlani tudom. Érdemes akkor megrendelni, amikor az Oriflame katalógusban le van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Chica

2019. október 5.

Sok szempillaspirál közül szinte az egyetlen ami nem ragasztja össze a pillákat, mégis kellően hosszít és a színével is elégedett vagyok. Reggel felkenem és este ugyanolyan állapotában kell lemosnom. Hamarosan újra kell vennem, most fog elfogyni az első tubusom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.