Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. október 27.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők

Intenzív színek, trendi árnyalatok, metálos fény. Könnyedén felvihető, egyszerű a használata. Pontos felvitelt nyújt. Lágyan siklik a szemhéj bőrén.

3 színben érhető el: Magic Ivory, Deep Green, Mystic Purple.

Kiszerelés: 2.5 g

0bikbik0

2015. november 1.

Szép a színe valamennyinek. Egy akció keretében jónéhány akkor kapható árnyalatot beszereztem (zöld, lila, fehér-ezüst). Nekem kellően pigmentáltak, rétegezhetőek voltak. De: szinte azonnal felkenődtek a szemhéjamra, napközben pedig egyszerűen elkoptak...Először tetszett a kiszerelés újdonsága, ez a használat során már annyira nem jött be. Ha elkopott a hegyes vég (pedig nagyon vigyáztam rá, hogy ne úgy használjam, mint egy ceruzát, hanem az oldalával "rajzoljak") már egyáltalán nem volt praktikus. Ecsettel, ujjal persze még így is lehetett használni, de aztán meguntam a szerencsétlenkedést, és kidobtam az összeset...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 1.

katuc77

2014. november 18.

A Magic Ivory és a Deep Green árnyalatot ismerem. A zöldet nagyon szeretem, igazán szép színe van. Könnyen fel tudom vinni a szemhélyamra. Sajnos a másik szín annyira világos, hogy szinte semmi nem látszik belőle. Viszont nem gyűlik össze annyira a festék a nap végére, mint más, krémes állagú szemhéjfestékek esetében. Ha külön kellene pontoznom őket, akkor a Deep Green számomra 5, viszont a Magic Ivory csak 2.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.