Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Intenzíven ápoló, tápláló hatású kézkrém, amely gazdagon tartalmaz organikus forrásból származó tejproteint és mézkivonatot. 24 órás hidratálást nyújt az extra száraz bőrnek. Kézápoló összetevői egész napos védelmet nyújtanak. Puhít és simává varázsol.

Ár: 599 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom
Ár: 699 , Eladó: TTCo

artep81

2021. július 31.

Imádom az illatát! Nem egy vékony krém, de mégsem hagy zsíros érzetet. Hamar beszívódik. Nagyon jó kis krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 31.

katagi

2020. január 27.

Pihe-puha lesz a kezem tőle, nagyon szeretem! Az illata nekem egy icipicit sok, de viselhető. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Esztuci

2019. december 30.

Fantasztikus illata van, kellemesen puhítja a bőrt, de extra száraz bőrre kevés. Összességében szeretem, jó kis kézkrém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 30.

mkdorina

2019. január 26.

Sajnos rettentően csípi a kiszáradt kezeimet, ki is pattogtam tőle. :( Az illata és állaga nagyon tetszik, eleinte könnyen beszívódott, de ha picit is ki van repedve a bőröm, nagyon csípi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Seila

2018. szeptember 9.

Bármennyire is szerettem volna, hogy működjön, sajnos nem így lett. Alapból elég cserepes a bőröm, mégis túl zsírosnak éreztem, és nem is hidratál rendesen. A mézes illatokat mindig is szerettem, de ez számomra kicsit émelyítő. Ennek a termékcsaládnak sokkal jobb, és hatásosabb a kéz- és testápoló krémje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem, most is ilyet hordozok a táskámban. Nagyon gazdag, hamar beszívódik, nem ragacsos, tökéletesen ápol, az erdmény puha és selymes kacsók és az illata is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Luciella

2018. március 6.

Anyának vettem ajándékba s ő csak áradozott róla, imádja az illatát és a gazdag textúráját a krémnek...teljesen a rabja lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

RachelNews

2018. január 27.

Az illata erőteljes, de kellemes. Gazdag krém, viszonylag hamar beszívódik. Sokaknál olvastam, hogy ragacsos marad a kezük. Én is tapasztaltam már ezt, viszont el kell találni a mennyiséget. Sűrű krém révén egy kis borsóméretű pötty is elég bőven. Az összetevői nem a legszebbek, így csak 4*. Azért bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Nemlin

2017. december 20.

Szemkörnyékápoló testvéréhez hasonlóan ennek sem tapasztaltam hosszabb, különösebb hatását. Maximum az első kézmosásig. Az illata is fura számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 20.

mbettina

2017. november 19.

Az illata nagyon jó, nagyon szeretem, hidratál is. De annak ellenére, hogy száraz bőrű vagyok, nekem túl zsíros.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Barnás sárga.