Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2012. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Kiszerelés: 75 ml

Cukkedli

2017. február 12.

Megrendeléshez kaptam ajándékba már régen de nagyon tartós kis krémről van szó. Általánosnak mondanám a hidratáló képességét, semmi extra, de az én kezem alapvetően normál, tehát erre maximálisan megfelel. Kellemes illata van és jól beszívódik a bőrbe, nem is kell belőle sok. Ha egy mindennapi kellemes illatú kézkrémre vágysz és nincsenek hatalmas elvárásaid bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

mujerconfused

2016. április 19.

Hidratálásban nem az igazi, egy nagyon erősen kiszáradt kéznek kb. semmit nem ér. A pozitívuma annyi, hogy gyorsan beszívódik és málnásrágó-illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Tinus554

2016. március 25.

Régen ilyet használtam. Szerettem, az illata mentás volt a bőrömön. Elég jól hidratált, de nem voltam tőle elájulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

mariettalajko

2016. február 10.

Az illata tetszik, friss, szerintem lehet érezni rajta a málnát is, nem csak a mentát. Gyorsan beszívódik, nem kell órákig várakozni, h ne maradjon meg a ragacsos érzet. Viszont marad egy vékony kis réteg a bőrön, amit le lehet dörzsölni, kis henger alakú kukacok lesznek belőle. A tápláló hatása sem megfelelő, amikor éppen bekenem vele a kezem, akkor hidratálja, de hosszú távon nem látszik az eredménye. Talán annak ajánlanám, akinek csak picit száraz a keze, enyhe hidratálást igényel, mert ez a termék többre sajnos nem képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

Sisszy

2016. január 7.

Nagy kedvenc lett nálam ez a kézkrém. Bár az illatában én málnát nem érzek, viszont a menta kellemes. Állagra jó sűrű, gyorsan beszívódik és jól hidratál. Az illata rajtam egész sokáig megmarad, bár inkább este szoktam felkenni. Utánpótlás beszerezve ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

AlexaNagy

2015. november 26.

Egyik legjobb kézkrém amit eddig használtam.
Nekem nagyon száraz a bőröm, illetve kényes is , könnyen kicsípik a kezem a krémek.
De ez a krém pozitív.
Hidratál ,nem zsírosít , nem marad vagy ragad ott a kezemen, hamar beszívódik ,és nagyon kellemes illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Egyik legjobb kézkrém amit eddig használtam.
De ez a krém pozitív.

Messy2214

2015. október 31.

Kaptam ajándékba. Nagyon tetszik az illata. Egész jó zsíros állaga van ami gyorsan beszívódik. Én nem érzem,hogy ragacsos érzetet hagyna. Lehet télire keves lesz,de őszre jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Kinyi

2015. szeptember 13.

Nekem a gránátalmás vaníliás tesója sokkal bejött illatra és hidratációra is. Egyetértek az előttem szólókkal abban, hogy műillata van, de még nem is igazán tudom hasonlítani valamihez, mert az biztos, hogy nem málna és menta illata van. Hidratálása oké, ilyenkor ősz elején elmegy, de télire mindenképpen be kell szereznem egy másikat. Azért 4*, és nem 3*, mert én nem tapasztaltam azt a ragadósra száradást, amit ahogy látom előttem sokan. Nekem szépen beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

0bikbik0

2015. július 10.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: mű illat, ragacsos valami marad a felkenés után, mintha morzsálódna, úgy le lehet dörzsölni a kezemről. Hidratálni nem hidratál. Jónéhány próba után a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

JudithBeauty

2015. június 26.

Az összes Oriflame málnás-mentás termék közül ezen lehet a legjobban érezni a menta illatát, ami miatt büdösebb. Mikor felkentem a kezemre, egyátalán nem tetszett az illata, a málnát szinte nem is lehet érezni. Műanyag szaga van, zsíros utóérzetet hagy, ragad, tehát most emlékeztetem magam, hogy többet ilyet ne rendeljek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Bentonite 0 0

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Színezék. Lilás piros.