Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 17.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Illatosított testápoló krém a Northern Glow vibráló aromájával, amelyet a vörös szultán rózsa érzéki illata tesz különlegessé. Diszkréten csillámlik a bőrön. Simává, puhává és csodálatosan illatossá teszi a bőrt.

lakeresztes

2020. június 16.

Kb 5-6 tégellyel “fogyasztottam el”, egy különleges akció alkalmával szereztem be több darabot és sohasem untam meg az illatát. Szeretem, hogy kicsit csillámlik a bőrömön, ami pihe-puha a használata után. Sokáig érzem az illatát, sokszor még másnap délelőtt is, ami nem jellemző. Elégedett vagyok a termékkel, de egy gondja van, hogy már nem kapható..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Annabella0

2018. szeptember 19.

Korábban nagyon olcsón tudtam hozzá jutni, ezért vásároltam meg. (testápoló mindig kell :D)
Nagyon régóta kerestem már olyan krémet, ami csillog is, nem csak rá van írva a dobozra. Pár sikertelen próbálkozás után már feladtam. Ez a krém viszont nagy meglepetést okozott,mikor a természetes fényen megláttam hogy csillog a bőrömön. :D
(Vásárláskor elkerülte a figyelmem a leírást)

Eddigi használt krémjeim közül ez hidratált a legjobban. Puha lett tőle a bőröm és nagyon gyorsan beszívódik. Nem kelt ragacsos,zsíros hatást.
Viszont annyira az illatával nem voltam kibékülve, de ettől függetlenül elfogyott! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

(Vásárláskor elkerülte a figyelmem a leírást)

Puszedly

2018. január 8.

Isteni illata van! Erősebb mint az edtje, de ugyan olyan illatú! És a színes csillámok cukik benne! Hamar beszívódik! Használom mindhárom terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Cetearyl Ethylhexanoate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Panthenol, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Myristic Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Lauric Acid ti I eu 4 1