Oriflame

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2017. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A készítmény gazdagon tartalmaz bőrhalványító komplexet, amely csökkenti az öregségi foltok megjelenésének és a hiperpigmentációnak a mértékét. E-vitamin-tartalma és UV-szűrője extra védelmet nyújt a napfény okozta bőrkárosodásokkal szemben. 20-as fényvédelemmel. 50  ml

Ár: 1500 , Eladó: Cyndrella
Állapot: teljesen új, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges, foxpost
Hannavagyok

2019. november 14.

Hidratálásra jó volt nekem tetszett az illata is, a halványító képességét nem tapasztaltam és mivel ajándékba kaptam ezért azt nem is vártam tőle így 4*-ot kap.Kifejezetten erre a célra szerintem nem érdemes megvásárolni árkategóriában van jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

jane79

2019. május 11.

Általában szeretem az Oriflame termékeit, de ez nem jött be. Lehet, hogy hatásában igen, de nagyon fura agyagos illata volt, ezért nem szívesen kentem fel. Nagy nehezen elfogyott, nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

sarkanyandi

2016. május 28.

Egyik barátnőm passzolta át, nekem az tetszett hogy van benne SPF, ami a jelenlegi hidratáló krémemben nincs. Nem rossz termék, szépen hidratál is, kellemes ragyogása lesz a bőrömnek, de egy nagyon picit vastag nekem az állaga s az összetevői sem olyan jók.. 3 csillag, de hozzá kell tenni, hogy amennyire bevált nekem a jelenlegi Elmiplantos krémem, magas a mérce.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Charis

2016. február 28.

Nekem nagyon bevált! Mondjuk én nappalra és éjszakára is ezt használom a kis tubusos géllel együtt. A pattanásaim hegeit határozottan és gyorsan halványította.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 28.

katuc77

2014. november 18.

Kicsit nehezen szívja be a bőröm, sokáig érzem még a zsíros hatást. Sajnos a beígért hatást sem tapasztaltam, ezért az első tégely is megmaradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

Orsyna

2013. szeptember 7.

Hihetetlen de ez nem csípi a bőrömet az oriflames kencék közül kicsit talán zsíros lassan szívódik be, még csak 1x kétszer használtam anyumé így nem tudom mennyire halványít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

CocoSunrise

2012. augusztus 24.

A kombinált bőrömre kicsit zsíros volt ez a krém, de attől függetlenül használtam mert igenis hatott. 2 tégelyt használtam el belőle kb 2 éve aztán úgy vettem észre, hogy többé már nem hat... gondolom elvégezte az idő alatt mindet amire képes. Én nagyon elégedett voltam vele és tervezem télen újrakezdeni a kúrát, mert úgy vettem észre hogy megint kezdenek előjönni a foltok így a nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

bandita

2012. augusztus 3.

A komplett termékcsaládot használtam, kb 2 éve. Sajnos, a pigmentfoltjaimra semmilyen hatást nem gyakoroltak, pedig még tél végén kezdtem használni őket, rendszeresen. Emellett irritációt is tapasztaltam. Érzékeny bőrűek szerintem kerüljék el, igaz, alapvetően nem az én bőrtípusomra ajánlott termék, így a hatástalanságát értékelem negatívan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

noxibaba

2012. július 29.

Sajnos fiatal létemre nagyon sok pigmentfoltom van/volt. E miatt és a fényvédelem miatt is használom, már tél óta, nap, mint nap. A pigmentfoltok halványultak, és nap hatására sem nagyon jönnek elő. Jól hidratál, könnyel felszívódik.
Mivel zsíros a bőröm, így kicsit zsírosítja, de elviselem, hogy a pigmentfoltok ne jöjjenek elő, ne erősödjenek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Antioxidánsok: Yeast Extract, BHT, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Mannitol, Propylene Glycol, Glycogen
Vitaminok: Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Sodium Polyacrylate, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Caprylyl Glycol, Panthenol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Ceteareth-12, Steareth-2, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Ceteareth-12, Steareth-2, Stearyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, BHT

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.