Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: h.nika83, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

A kamillakivonatban gazdag testápló nyugtatja az érzékeny bőrt. Orchidea és E-vitamin tartalma táplál és véd.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 2500 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten

sziluetta

2017. június 16.

Kellemes kis visszafogott illatú és remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Kellemes kis visszafogott illatú és remekül hidratál.

Katie

2015. július 16.

Az ilyen tégelyes krémek a kedvenceim. Egy tégellyel sokkal egyszerűbb bánni, mint a tubusos vagy flakonos dolgokkal, és az utolsó cseppig ki lehet kaparni belőle a krémet. Ez a krém ráadásul még kellemes illatú is, és a hatása is jó. Kézkrémnek használtam, annyi bajom volt vele, hogy kicsit híg, kicsit a kézfertőtlenítő gélre emlékeztet az állaga. Jó sokáig kitart, nem kell sok belőle egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

danna113

2014. május 6.

Az illata kellemes, és tényleg selymes tapintású a bőröm utána. Sajnos sok benne az illatanyag ezért nekem az 'érzékeny bőrre' rész nem jött be, mert rendesen marrta a bőröm egy-egy érzékenyebb területen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

nkatika

2013. február 12.

Családja tusfürdője után remek kiegészítő az érzékeny bőrömre. Kevesek egyike, amit elbírok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

karakumsivatag

2012. augusztus 23.

Először azt hittem, hogy megtaláltam a tökéletest. De az illata el kezdett nagyon zavarni egy idő után, úgyhogy kézkrémnek használom, de annak nagyon jó. Látványosan feltölti a kézfejemen az apróbb ráncokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Napocska

Korcsoport: >54
2012. április 14.

Szeretem, tényleg hidratál, érzékeny bőröm imádja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. április 14.

Szeretem, tényleg hidratál, érzékeny bőröm imádja.

Adél Zsanna

2012. március 7.

Az egyik legjobb. Bár nekem az érzékeny bőrömre a tusfürdő kellett, a testápolókból használok sokfélét, de szettben rendeltem meg mikor megjelent. Írritatív bőrgyulladás van 2 ujjamon és kirepedezésre hajlamos a bőröm a kezemen.
A tusfürdő nem szárította ez pedig az egész testemet nagyon jól hidratálta az illata isteni, a csomagolását imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.