Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. november 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Tardie

2015. szeptember 10.

Krémes, apró szemcsés arcradír. Használat után nagyon puha lesz a bőröm. Kár, hogy a parabének nem az utolsó sorban vannak az összetevők listáján... :( ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

lorik.laura

2015. március 4.

Imádom! A dolgát tisztességesen elvégzi, isteni illata van, a használata után a bőröm olyan mint a babapopsi! Ha elfogy, tuti újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Losonczi Sziszó

2014. szeptember 15.

Nagyon szeretem ezt az arcradírt. Az illata számomra isteni. Miután végigmasszírozom vele az arcom pár percig rajtahagyom. Lemosás után meglepően puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Elég nagyok a radírozó szemcsék benne, de szerintem a kellő hatás érdekében szükséges is, az állaga viszont krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

trisztan

2014. június 4.

Én nagyon szeretem, azon termékek egyike, amiket újra veszek, mert itthon mindenki használja. Az állaga, erőssége pont a mi bőrünkre való, én nem találok benne semmit, ami miatt ne lenne 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 4.

Dorka93

2014. február 26.

Ritkán használom mert van bőven több féle arc radírom vagy épp magam kutyulok össze. Swedish spa termékek nagyon jók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Cicuka22

2013. október 15.

Elég furi az illata, de legalább nincs benne felesleges illatanyag. Jól radíroz, de szerintem nem a legjobb termék ezen a területen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

melindae

2013. október 14.

Nekem még ez a régi csomagolásos volt egyszer, nagyon jónak mondhatnám a radírozó hatását, arcra, dekoltázsra, vállakra is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 14.

Cicuka22

2013. június 15.

Én most használtam először és meg vagyok vele elégedve. Tényleg jól radíroz, az illata kicsit furi,de nem is baj,mert legalább nincs telerakva felesleges illatanyaggal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

krisztina.csnk

2013. március 21.

Én nem láttam ezt a katalógusban mostanság, ilyen még van? Nagyon szerettem az illatát, állagát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

beauté

2012. október 21.

Az illata lehetne jobb, viszont tényleg jó arcradír. A szemcséi nagyon picik, de ennek ellenére jól radíroz. Egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.