Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Dori_91, Módosítva: 2012. november 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az iszapos testradír tisztítja a bőrt. Fehér iszapot és ezüstnyírfa kivonatot tartalmaz. 150 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jucuus

2019. szeptember 28.

Ilyet lehet még valahol kapni? Úgy szeretem. Alaposan tisztít, felrissíti a bőrt, könnyű lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Lolychan

2015. augusztus 23.

Jó az illata és remekül radíroz, de nehezen mosható le és kissé zsíros érzetet nyújt utána. Sajnálom, hogy le kell húznom ezt a terméket, de nekem annyira nem vállt be. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

CocoSunrise

2014. május 26.

Meglepődtem először, mert tényleg olyan fogkrém-szerű az állaga, kinézete. Finom illata van, megfelelően radíroz (nem túl erős a radírozó hatása, de egyáltalán nem gyenge - pont az a közepes kategória) és puha bőrt hagy maga után, nem szárít, picit hidratál is. Én elégedett vagyok, ha akciós lesz lehet újraveszem. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Mirtus

2014. március 21.

Kiválóan radíroz! Én a vállaimon használom elsősorban, és a hátamon, mert a sok üléstől gyakran pattanásos ott a bőröm. Leradírozást követően egy lágyabb tonikkal hidratálom a leradírozott felületet. Nagyon jól hat! A férjemen is használom, és szereti (pedig ő nem kedveli a kencéket).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

kate26

2014. február 25.

Ez az egyik legjobb bőrradír amit próbáltam.
Finoman radíroz,kellemes illata van és nagyon puhává varázsolja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Ez az egyik legjobb bőrradír amit próbáltam.
Finoman radíroz,kellemes illata van és nagyon puhává varázsolja a bőrömet.

edibaba

2014. január 9.

Egészen jól radíroz, kellemesen frissíti a bőröm, de amúgy nem nagy durranás, na meg az a sok vacak, amit belelapátoltak...mondjuk oriflame-től nem is vártam túl sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

trisztan

2013. augusztus 25.

Szeretem a Swedish Spa családot, ezt a terméket különösen. Nekem bejött a "szauna" hatás. Közepesen radíroz, de én pont ezt kerestem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

dmelinda1616

2013. május 19.

Most használtam első alkalommal ezt a bőrradírt. Első benyomásom, hogy elég pici szemcsék vannak benne, eddig ettől erősebben radírozó termékekhez voltam szokva. De az iszap jótékony hatását már más krémekben is tapasztaltam, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt. Az illata kellemes, és állaga kicsit furcsa, de összességében közepestől erősebb jegyet érdemel. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Andy B

2013. április 27.

Ez az a termék, amelyben kellemesen csalódtam. Finom, krémes állagú, a szemcsék nem karcolnak és amit a bőrrel művel, az valami fantasztikus! Olyan jól hidratálja a bőrt, hogy zuhany után a testápoló használata egyáltalán nem szükséges. Nekem bevált, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

borntobe

2012. november 30.

Elsőre meglepődtem a fogkrémes állaga, színe és illata miatt, mert konkrétan iszapos valamit vártam, mint mondjuk egy iszapos natúrszappan. Aztán kipróbáltam. Nagyon kényes vagyok a radírok szemcséire, a túl aprót nem szeretem, a túl durva meg nem mindig esik jól. Na ez viszont a pont jó kategória, finoman radíroz, és jólesően érezni a dörzsölését. Kevés is elég belőle egyszerre. Hihetetlen jól megtisztítja a bőrt, konkrétan alig kell megtörölköznöm, mert még a vizet is beszívja. Ezzel együtt egyáltalán nem keltett a radír száraz bőr érzést, nem szárít. A testápoló is pikk-pakk beszívódik utána, és ránézésre is puha és bársonyos bőrt eredményez. Imádom, biztosan rendelek még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sorbitol h 1 1

Színezék. Barnás sárga.