Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2021. január 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

A kéz- és körömápoló krémes formulája svéd hangavirágból nyert kivonatot és mandulaolajat tartalmaz. Intenzíven hidratálja, fiatalosabbá teszi és védi a kézbőrt és a körmöket az éjszaka folyamán.

Julus92

2019. augusztus 10.

Nálam azért nem hidratált tökéletesen, de más oriflame-es krémhez képest egész jó volt. Illatát nagyon szerettem, de találtam azóta táplálóbb kézkrémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Coffee123

2018. november 10.

Kifejezetten jó kézkrém. Nem szárít, jól hidratál és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

Kifejezetten jó kézkrém. Nem szárít, jól hidratál és kellemes az illata.

karaibrahimgil

2018. október 21.

Tavasszal és nyáron nem használok kézkrémet (kivéve, ha sikerül kifognom valami pocsék folyékony szappant, ami kiszárítja a kezemet - ilyeneket pl. az Avonnál találtam), de hűvösebb időben állandó kiegészítőm.
Ezt nem mindig éjszaka használom, bár tény, hogy eléggé masszív az állaga, mégsem nevezném kifejezetten zsírosnak. Az illata kellemes, diszkrét. Abszolút elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

Eufrozina

2018. augusztus 13.

Ajándékba kaptam. Az illata megnyerő, tömör krém, ennek ellenére gyorsan beszívódik, jól is hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

breku

2018. január 21.

Én ajándékba kaptam, és imádom. Nem vizes, nagyon puhává varázsolja a kezemet, és gyorsan beszívódik! Az ára miatt én is levonok egy csillagot, ha ilyen árkategóriában keresek, akkor inkább Neutrogena.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

zdoreebaba

2018. január 6.

Nagyon tartalmas, tömör, zsíros kézkrém. Legideálisabb télen használni. Mivel én állandóan használok valamilyen kézápoló terméket nem igazán száraz és repedezett a bőröm. Bár mosogatás után eléggé kiszárad és akkor ebből szoktam rátenni és akár egy isteni csoda! Nagyon szépen hidratálja, puhítja a kéz bőrét. Az illata pedig nagyon finom mandulaolajat tartalmaz, amiért én reszketek. Alapáron sokallom, de szettben, vagy leértékelve nagyon megéri! Ajánlom annak, akinek extra száraz, repedezett bőre van. Higgye el, hogy pár nap alatt helyre fogja hozni ez a krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Szane

2017. március 5.

Nagyon finom illata van, és igazán jól hidratál. Éjszakára használom. Az ára miatt vonok le egy csillagot, azért teljes árat nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

dorcsid

2017. január 17.

Ez a krém valami csoda, nagyon intenzíven hidratál. Páromnak a hidegben úgy kiszárad a keze h már repedezett a bőre, de ez a krém helyrehozta neki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Lillawow

2016. december 2.

Az illata nagyon jó,kellemes.Hamar beszívódik és puhitja a bőrömet,és ezt a puhaságot még két nap után is érzem.Már másodjára vettem újra,kiváló termék,ez eddig a legjobb kézkrémem !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Mayasos

2016. október 25.

Ismerősöm adott a sajátjából, hogy kenjem be a kezeimet. Nagyon csodálkoztam, hogy milyen gyorsan beszívódott és az illata... nagyon sokáig érződött. Számomra van valami kedves és nyugtató az illatában. Éjszakai krémnek ajánlják de én nappalra (is) használom, annyira szeretem. Biztosan újraveszem (figyelem én is az akciókat) ☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Oil, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glyceryl Stearate SE, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cyclohexasiloxane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Ceteareth-20, Stearic Acid, Palmitic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40, CI 42090
Tartósítószerek: Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, Propylparaben, BHT, Phenoxyethanol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Lauric Acid ti I eu 4 1