Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A méregtelenítő hatású arcmaszk mélyen tisztítja a bőrt. Vigye fel a megtisztított, szárazra törölt arcbőrre, a szemkörnyék kikerülésével. Méregtelenítő malachitot, ásványi anyagokban gazdag kaolint és bőrpuhító Hydracare+-összetevőt tartalmaz.

bendi13

Korcsoport: < 18
2020. február 2.

Jól tisztított, de találtam nála jobb maszkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. február 2.

Jól tisztított, de találtam nála jobb maszkot.

jane79

2019. május 10.

A szettjében szoktam használni. Nekem bejött, szeretem a tiszta érzést, amikor lemosom, és talán segít is a rozacea enyhítésében. Szeretem használni, már kétszer is újravettem, amikor szettben akciós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Bettiful

2019. február 9.

Nekem már első használat után puhává tette az arcom, illetve a pirosodást is csökkenti néhány napra. Nagyon sok arcmaszk szárítja a bőröm használat után, de ez meglepően nem. Már majdnem két tubust elhasználtam belőle és biztos fogok még venni. Akciósan vásárolom mindig, egyébként elég sokáig elég egy tubus mert hetente használom. A lemosással nekem is volt bajom, de csak akkor ha véletlenül sokáig fennhagytam és teljesen megszáradt. Amúgy langyos vízzel könnyen le lehet mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

Hiuz

2018. december 3.

Nagy Oriflame rajongó vagyok, több arcmaszkon is túl, de ez nem jó. Az illata se jó, és egyszerűen nem tudtam lemosni, a végén használnom kellett arctisztítót és tonikot, hogy lejöjjön egy fehéres, makacsul ragaszkodó réteg. Nemrégen jelent meg a Love Nature-től egy 30 ml-s, uborkás maszk, az klasszisokkal jobb, az illata is mennyei, és le lehet mosni. Hatalmas csalódás ez a maszk, egyáltalán nem csinált semmit az arcommal, max.extrán kellett vakarnom le róla a maszk-réteget...1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

adri0419

2018. szeptember 17.

Nem tetszik. Olyan érzés miután nagy nehezen lemostam, mintha egy filmréteg maradt volna az arcomon. Konkrétan a víz is lepereg róla. A hatékony tisztításáról pedig azért nem tudok beszélni, mert a réteg miatt mindig àtmostam a jól bevált Ilcsi termékeimmel. Nem veszem újra, örülök, hogy nagy nehezen elfogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

timcsike12

2018. szeptember 15.

Bár a lemosása kicsit melós, de én a használata után másnap döbbentem meg igazán, hogy mennyire szép lett tőle a bőröm.
Update: azóta megrendeltem a hozzá való kis szivacsot, azzal tök könnyen le lehet mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Csipetke

2018. augusztus 13.

Nagyon büdös az állaga is ilyen trutyis. A szaga ellenére felkentem az arcomra de maximum fél perc elteltével le kellett mosnom mert nagyon csípet és égett tőle az arcom. Ráadásul még alig akart lejönni is. Szóval nálam nagyon nem érződött a Spa hatása, éppen ellenkezőleg a kukában landolt és soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

ALettah

2018. augusztus 1.

Ez a termék nálam több rosszat csinált, mint jót. Szép színe van, könnyű felvinni és eloszlatni, ezzel az előnyök sorolását be is fejeztem. Rögtön felvitel után picit csípős, égetős érzést okozott, de ez hamar elmúlt. Mikor a megadott tíz perc után nekiálltam lemosni, rájöttem, hogy elég nehéz eltávolítani, ráadásul nagyon kiszárította a bőröm. Amúgy vegyes bőröm van, normálisan nem szokott ártani neki egy kis szárítás nyáron, de ez túlzás. Napokig hidratáltam utána...
soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

soha többet!

fdorottya

2018. május 16.

Nem tetszik! Szárít, de nagyon. Felvinni könnyű, kevés is elég belőle. Lemosni is egyszerű, illata is kellemes. Mást nem tudok elmondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Nagyrek

2018. március 19.

Szuperül hidratál, kellemes érzést ad az arcbőrömnek.
Meglepő módon nagyon könnyen le tudtam mosni. Sokkal nehezebb melóra számítottam a leírtak alapján. :) Egy kis langyos víz és ugyan az az ecset szükséges hozzá amivel felvittem a krémet. A vizes ecset egy pillanat alatt leszedi a maszkot a bőrömről. Ez után az egész arcom átmosom vízzel, és kész is. Nagyjából 2 perc az egész nekem. Próbáljátok ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Szuperül hidratál, kellemes érzést ad az arcbőrömnek.

Antioxidánsok: Malachite Extract

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.