Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2016. június 10.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Ajakbalzsam kettős hatású Plumping Technológiával: Egyik összetevője fokozza az ajak vérkeringését, így az azonnal teltebbnek látszik. Másik hatóanyaga hidratálja az ajak bőrét, javítja a bőr tömörségét, hatására láthatóan teltebbnek látszik az ajak, tartós hatást nyújt.

sorsi83

2019. október 4.

Nekem nem vált be. A szaga borzasztóan erős, csípi a szemet, bár csak addig érzed, amíg felkened. Idővel tényleg meg lehet szokni a csípő érzést (vagy csak elmúlt, mert régebben bontottam fel és elillant belőle valami, nem tudom). Sem dúsító hatást, sem hidratálást nem vettem észre. Munkahelyen tartom, ha nincs más kéznél, akkor kenem fel, majd csak elfogy. Akciósan vettem, azt sem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Andrea1992

2019. június 28.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban. Nem hidratál eléggé, viszont a színe szép. Nem vettem észre hogy annyira dúsítana hogy látványos legyen . Nem hiszem hogy újra veszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Csutak

2019. május 15.

Mivel a nevében is benne van, hogy plumping, azaz dúsító, szerintem számolni lehet a csípő érzéssel, ha felkenjük. :) Picit valóban kellemetlen, de még az én halottsápadt számnak is olyan szép, halvány rózsaszín színe lesz utána. :D Aztán persze elmúlik és letörlöm egy vattakoronggal és szép, puha lesz a szám. Én szeretem. <33 Négy csillag, mert a mennyiséghez képest viszont az ára túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

nyuszo

2019. január 30.

Első használatkor nagyon csípett, már le akartam mosni, de aztán elmúlt....
Meg van valami fura szaga is, amit általában izommelegítő vagy reuma krémekben szoktam érezni, gondolom ez felelős a vérkeringés fokozó hatásért....
Na de egy rúzsnál!!!
Egy rúzsnak azért ne ilyen illata / szaga legyen!
Amin még meglepődtem, az a mérete!
Nagyon kicsi és vékony!
(Tudom, ez most hülyén hangzik! De legalább a duplájára számítottam....)
Hál' istennek akciósan vettem, így nem bosszankodom....
Elhasználom, de nem fogom újra venni!
Sokkal jobb hasonló termékek vannak a piacon ugyanebben az árban!

Up! A leggazdaságtalanabb ajakápoló, amivel valaha találkoztam!
Nem elég, hogy kicsi és vékony, kb, a feléig lehet kitekerni és kész, vége, ennyi volt!
2 hét alatt elfogyott!
Még jó, hogy akciósan vettem....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 30.

Első használatkor nagyon csípett, már le akartam mosni, de aztán elmúlt....
Na de egy rúzsnál!!!
Egy rúzsnak azért ne ilyen illata / szaga legyen!
Amin még meglepődtem, az a mérete!
Nagyon kicsi és vékony!
(Tudom, ez most hülyén hangzik! De legalább a duplájára számítottam....)
Hál' istennek akciósan vettem, így nem bosszankodom....
Elhasználom, de nem fogom újra venni!
Sokkal jobb hasonló termékek vannak a piacon ugyanebben az árban!

Up! A leggazdaságtalanabb ajakápoló, amivel valaha találkoztam!
2 hét alatt elfogyott!
Még jó, hogy akciósan vettem....

PatriciaF

2019. január 26.

Az elején a csipő, bizsergő érzéshez hozzá lehet szokni, kellemetlen de nem elviselhetetlen és rövid ideig tart. Kellemes illata nincsen, de nem is elviselhetetlen vegyszer szagot kell hozzá elképzelni, alkalmazása után a "szag" hamar elillan. Brutálisan dúsítja az ajkakat, élénkíti a bőr színét, hatása addig tart amíg a bőr be nem szívja (elég hamar beszívódik, nekem kb 30-45 percig tart a hatása) cserébe viszont szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

laurora

2018. március 3.

Egyáltalán nem hidratál, csak kiszárítja az ajkaimat. Azért két csillag mert egy kicsit tényleg megduzzadnak tőle az ajkaim. Ennyiben legalább betartja az ígéretét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

alexa206

2017. március 17.

Nem hogy nem hidratált de utána inkább jobban kiszáradt a szám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Nem hogy nem hidratált de utána inkább jobban kiszáradt a szám...

f.andi

2017. február 25.

Nagyon csíp... kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Nagyon csíp... kuka.

eperturmix

2016. november 19.

Nem szeretem használni.Hagy valami bizsergető érzést a számon,nekem elég kellemetlen..Semleges színben van meg,nem látszik teltebbnek az ajkam sem.Ehhez amit ad drága is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

csilla11112

2016. november 14.

Nagyon jól ápol, szép a színe, látványosan nem tűnik teltebbnek az ajak, de összességében szép hatást kölcsönöz. De! Szerintem egyáltalán nem tartós, ezért gyorsan fogy, valamint gyakran kenegetem. Ezért csak 3 *. Akciósan vettem, teljes árban nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Niacin, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Pentaerythrityl Tetracaprylate/ Tetracaprate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Ethylhexyl Palmitate, Rhus Verniciflua Peel Wax, Panthenol, Tribehenin, Canola Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Sorbitan Isostearate
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Propylparaben, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Színezék. Piros.