Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2014. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők

dorci1994

2015. december 21.

A Light árnyalat van meg, ami az arcbőrömhöz tökéletes lenne. Csak nem fed jól, nagyon nem. Pár óra múlva már ott sincs. Sajnos. Pedig tetszene a színe miatt és, mert amikor ezt kentem fel legtöbbször púder sem kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Macsek12

2015. július 10.

Nagyon fényes ,olajos és nem fed jól .Egyszer használtam de akkor is kár volt,lefolyt az egész.Nem vásárolom ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

IgazZsuzsi

2015. május 27.

Kényelmetlen volt, nem is használtam sokat. Nagyon olajos, fényes lesz a bőr és ha lepúderezem egy óra múlva át is fényesedik. A legvilágosabb szín volt nekem, de az sem volt elég világos. Remélem eljön az idő, amikor gondolnak ránk - világos bőrűekre - is színkeverés közben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

lumena

2015. április 12.

Nekem nagyon nem jött be. Kellemetlen érzés viselni, minden eseteben le kell púderezni, mert nagyon olajos fénye lesz tőle a bőrömnek. Sajnos a púderezés sem elég, mert gyorsan átfényesedik tőle az arcom. Szörnyű. Emellett pattanásokat és kiütéseket is okozott. Próbáltam hidegebb időben is, hátha úgy jó lesz, de nem. aztán miután rájöttem, hogy irritálja is a bőrömet végleg lemondtam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Martha666

2015. március 21.

A középső árnyalata van meg, de nagyon világos. Nehéz eldolgozni, fedése nulla, de legalább nem okozott pattanásokat. Az ára 900 ft körül volt, tehát nem vészes. Biztos nem veszem újra. Viszont találtam két módot amivel elhasználhatom: 1.: szemhélyalapozó, 2.: keverem egy sötétebb magas fedésű alapozóval. Ezek miatt 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 21.

mitrealina

2015. február 14.

Jó bb krém, szeretem, mivel az én bőrömre nem kell nagy fedés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 14.

Jó bb krém, szeretem, mivel az én bőrömre nem kell nagy fedés

Cu2tka-baba

2015. január 7.

Nekem a legvilágosabb van meg. Nagyon olcsón vettem kb 350 Ft-ért így egy szavam sem lehet rá, de nem egy nagy szám, normál áron nagyot csalódtam volna. A színe tetszik, mert így télen hófehérke vagyok és ez szépen passzol némi púderrel, de a fedése elég gynege még bb -hez képest is. Nekem igazából hidratáló krém inkább:D Viszont a fényvédő miatt el fogom használni a téli krémem fölé:) Nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Szityike

2014. december 21.

Nekem is a középső árnyalata van meg. Igazából nekem nem olyan rossz, de jobbra számítottam. Ez az első BB krém, amit használok, ezért nem voltak elvárásaim vele szemben. Kicsit fed, de a hangsúlyosabb bőrhibák (pattanások, apró hegek) azért látszanak! Legalább szépen egységesíti a bőrömet. Ha kiegészítem púderrel, akkor szuper! (Amúgy tényleg kicsit olajos a kombinált bőrömhöz..)
Amúgy sem szeretem az alapozókat, szerintem ez+ púder tökéletes lesz hosszú távon a mindennapokban is!
Az ára is szuper volt, akciósan vettem, hogy kipróbáljak végre egy BB krémet is! :)
Legközelebb (tavasszal) biztosan a sötétebb változatát veszem majd meg, mert nyáron nagyon le tud barnulni az arcom és így télen (kicsit fakóbban) is kicsit világosnak tartom a középső árnyalatát. Hozzáteszem, nekem kreol a bőröm- télen természetesen azért világos (szerintem tök átlagos), nyáron viszont nagyon barna tudok lenni!! :D
Egyszóval púderrel együtt nekem bejön, ezért ajánlom azoknak, akik hasonlóan használnák és egy kevésbé fedő krémet keresnek jó áron! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

sarah1998

2014. július 31.

Függ a bőrtípustól is. A zsírosabb bőrűeknek nem vált be persze van köztük is olyan akinek igen. Számomra egy nagyon jó kis terméknek bizonyult. Akartam már egy BB krémet és ez nem is túl drága. Nyárra való és ahhoz nagyon jó nyáron nem kell húsz réteg alapozó inkább használom ezt ami hidratál is kicsit a pattanást pedig korrektorral oldom meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

heloise98

2014. július 11.

A legvilágosabb árnyalatot rendeltem meg. A felvitelkor a színe megfelelt, de egyáltalán nem fedett és zsíros hatást keltett az arcomon. Valahogy elhasználom majd, de semmiképp nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Isohexadecane, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Cetyl Acetate, Oleyl Acetate, Stearyl Acetate, Acetylated Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Cocoglycerides, Polysorbate-80, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Acetylated Lanolin Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Polysorbate-80, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Polysorbate 20
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, BHT, Ethylparaben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.